0 oy
352 göst.
Aile kategorisinde (141 puan) tarafından
Allahin cezası beni çok strese sokuyor. Dün kahverenk lekelenme yaşamıştım ona söylemedim ki bu gün zaten doktora gidicez diye. Sabah doktora geldik, doktora söylerken o da duydu. Çıkışta bağırış çağırış bana niye dün söylemedin, ya düşük yapsaydın falan hastanenin bahçesinde shov gösterdi. Arabada çok iğrenç küfürler etti. Bende stresten korktum, hiçbir cevap vermedim. Cevap verseydim bebeğime kesin bi şey olurdu. Pislik umursamıyor bu kadın gebe stres yapmamalı diye. Üstüme gelerek bağırıyor. Bi dayak atmadığı kalmıştı, eğer bende bağırsaydım bana vurucaktı nerdeyse mal herif. Siz olsanız napardınız? Nefret ettim bu pislikten.

14 Cevaplar

+2 oy
(12,851 puan) tarafından
Kusura bakma ama haksızsın ya eşinin dediği gibi düşük yapsaydın o zaman ne yapıcaktın?
(10,147 puan) tarafından
Sen anne olursun canım ama çocuğun baba profili eksiği nasıl olacak? Bu bencilce değil mi? Hem anne olurum hem baba mevzuna girmeyin kötü bir ebeveyn sizi her zaman zora sokar. Her babam niye böyle dediğinde siz de üzülürsünüz. Kızların anlatmak istediği net aslında
(227 puan) tarafından
Ya burda o kadar çok kadına yüklenmişsiniz ki kendisi diyo küfür etti eşim bagirdi cagirdi diyo üstüne gelmis sinirden demistir sadece anne olmak için hamile kaldım lafını ya kalbinden demez hiç bi kadın sizin eşleriniz size bağırıp küfür etse üstünüze gelip siz napardiniz acaba tamam lekelenme yaşadığını sölememiş sölemesi gerekiyodu ama küfür hakaret duymasi gerekmiyodu ilk haftalarda oluyo zaten lekelenme sancı olmadığı sürece sorun olmuyo diye biliyorum ben
tarafından
Filiz.adam genel olarak böyleymiş.
(227 puan) tarafından
Genel olarak böyleyse bilmiyodum ben Allah yardımcısı olsun
(1,771 puan) tarafından
Yani biraz durumu zor bizler anlatmaya çalıştık malesef sabit fikirli öyle bir adamla nasıl çocuk yetistirelecek se bunuda yanlis anladi kendim için anne olmak için doğuruyorum dedi ondan sonra zaten yorum dahil yazmak istemedim gerçekler acıdır herkes gerçekleri duymak istemez malesef
-Reklam-
+1 oy
(451 puan) tarafından
Çocuğu kocam için değil kendim için istiyorum demişsiniz ama madem bu kadar berbat bir adam madem koca olmayı beceremiyor nasıl baba olacak bu adam, yarın öbür gün evladınıza da sövüp dövmeye kaşkmayacak mı ya da evladınızın gözü önünde size küfür etmeyecek mi nasıl koruyacaksınız, böyle bir adama neden çocuk yapıyorsunuz derken millet bunu kastetmiş. Tamam siz kendiniz evlat sahibi olmak istemişsinşz en doğal hakkınız isteyen herkes anne olabilsin inşallah ama bu çocuğun anne kadar babaya da ihtiyacı var. İnşaAllah evladınızın doğumu eşinizin değişmesine sebep olur , anlayışlı iyi huylu birine dönüşür Allahnyardımcınız olsun 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Dengesiz deseydin o gelen leke değil senin bu pis ağzından çıkanlar sebep olacak bebeğime.  Ruh hastası 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eşinin tepkisi yanlış tamamen yanlış. Senin de bu durumu saklaman yanlış. İki yanlış bir doğru etmiyor malesef 
0 oy
tarafından
Bağırıp çağırması hata tamam ama seninde yaptığın hata. O senin çocuğun olduğu kadar onun da çocuğu neden söylemedin gerçekten 
0 oy
(712 puan) tarafından

Ay şu ani sinirlenmeler ayı gibi bağırmalar.  Cahillik değil de ney :angry:

Böyle yaptıkça kendilerinden soğutuyorlar. Bişeye sinirlenmiştir gücüde sana yetiyor işte 

(141 puan) tarafından
Ayılara hakaret etmeyelim lütfen.
(712 puan) tarafından
Ah haklisin canım hayvancağizin günahı ne :D bunlara laf bulamıyorum
0 oy
(340 puan) tarafından
Aynı dengesizden bende de var. Eşinden saklaman yanlış diyenler... Söyleseydin de bu sefer neden lekelenmen oldu diye ağzına sıcardi o adam . 
(141 puan) tarafından
Aynen öyle lekelenmem oldu diye bağırıp küfr etti zaten, söylememem umrunda değil onun
(340 puan) tarafından
Lekelenmene değil belki Allah korusun daha beterine bile sebep olsalar (benimki de dahil!) Yine suçlu sen olursun çünkü çocuk senin bedeninde sen koruyacaksin ama ağzına her türlü sıçıp sivayabilme hakkına sahip sanıyorlar kendilerini
(141 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Senin yaptığın  cok yanlış esinle paylaşman gerekirdi ama eşinin yaptığı da cok yanlış  dogru duzgun oturup konuşmanız gerekli ikinizde birbirinizi kirmissiniz 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bağırması dışında haklı eşin canım bende yaşadım 2 defa ilkinde kaybettim evladımı 2.sinde 1 haftaya yakın hastanede yattım yani hamilelikte kanama basit bişey değil 
0 oy
(912 puan) tarafından
Öncelikle öyle birinden çocuk yapmazdım 
0 oy
(540 puan) tarafından
Hem çocuk ya düşseydi diyip birde üstüne senle bağırış çağırş kavga ediyor bıraksan dövecek ama o zaman bebek düşmeyecek senden bilecek he mii ay ayy ne insanlar var kafalarında beyin yok 
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Kocan hatalı evetttt...

Ama sen neden söylemiyorsun o lekelenme nelere sebep oluyor biliyoruz ben ilk bebegini öyle kaybettim....
0 oy
tarafından
Bence esin kizmakta haklı neden söylemedin ki ya bir şey olsaydı 
0 oy
(10,147 puan) tarafından
Bu ne dilemma anasını satam ya bebeğe bir şey olsaydı deyip azarlıyor ya o an olsa

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 296 göst.
27 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 565 göst.
1 Şubat 2020 Aile kategorisinde Sev (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap