0 oy
1,470 göst.
Diğer kategorisinde (1,183 puan) tarafından
3 kilo portakal 

3 kilo mandalina 

1 kilo limon

1 kilo karnabahar 

1 büyük boy kırmızı lahana 

1 Aysberk 

1 maydanoz 

1dereotu

1 Nane 

1,5 kilo havuç

1 kilo muz 

1 kilo armut

 

Oğlum için 1 banyo havlusu 

Hepsi 150 TL tuttu 

İspanak evde vardı  pırasa ve elma yenmiyor bizim evde o yüzden almadım onları alsaydın da 170 tutardı sizin orda pazar nasıl 

36 Cevaplar

0 oy
(2,385 puan) tarafından
Çok iyiye almışsın 
(1,183 puan) tarafından
Ya bu hafta bana biraz daha pahalı geldi
(2,385 puan) tarafından
Kız sus daha ne olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pazar alışverişini eşim yapıyor bu yüzden hiç bir bilgim yok ama burada ki pazar pahalıymış öyle diyor. 
(1,183 puan) tarafından
Bizde hep eşimle yapariz ama bugün çalışıyordu oğlumla gittim
0 oy
tarafından
Bana 200 250 gidiyor ya vala 
(1,183 puan) tarafından
Bizim burası ucuz desene
0 oy
(1,242 puan) tarafından
Aysberk ne oluyor 
(1,183 puan) tarafından
Çiğ köfte durumun içine konulan marul
(1,242 puan) tarafından
Anladım canım ilk defa duydum
(2,602 puan) tarafından
Bende baktım ne diye biz göbek deriz ona
0 oy
(5,135 puan) tarafından
1 kilo mandalina 

1 kilo portakal 

4 kilo domates ( aldığımızı unuttum iki kilo daha almışmışız 

1 Tane palamut balık 

1 kilo armut

1 tane kıvırcık 

3 kilo havuç bir kilosu kaynama

1 kilo turp

Yarım kilo Yeşil biber 

2 kilo muz 

2 bağ ıspanak 

220 TL tuttu 
(1,183 puan) tarafından
Domates biber falan pahalıdır bizim evde pek yenmiyor onlar kışın çürük gibi kokuyor bana
0 oy
(3,780 puan) tarafından
Çok uygun almışsın bence de bizim burda pazar hep pahalı. Bizde tüketebileceğimiz kadarını marketten alıyoruz. 
(1,183 puan) tarafından
Ya bana da bu hafta daha pahalı geldi pazar
(3,780 puan) tarafından
Mamakta hangi pazar kurulu ya bugün nerde ki
(1,183 puan) tarafından
Doğukent pazarı sende mi mamaktasin
(3,780 puan) tarafından
Evet canım mutlu mahallesindeyim yakınmışız
(1,183 puan) tarafından
Ya sevindim tanismak isterim
0 oy
tarafından
Kız sen nerde oturuyorsun
(1,183 puan) tarafından
Ankara Mamak ta
tarafından
Çok iyi almışsın vallahi
0 oy
tarafından
Valla biz 3 kişiyiz oglum bi meyve yer sadece bazen 300 bazen hatta cogu zaman 200 gidiyo
(1,183 puan) tarafından
Bizde 3 kişiyiz hep 1 kilo alırım ki taze alıp yiyelim diye
tarafından
Bize 1 kilo yetmiyo valla oglum cok meye yiyo
0 oy
(3,840 puan) tarafından
Ucuz muş kızzzxx
0 oy
(14,153 puan) tarafından
Kız 150 bedava 
0 oy
(14,546 puan) tarafından

Dereotu Maydanoz ve naneyi ayıkla buzluğa at yemeklerde güzel oluyor yazın daha uygun oluyor ya fiyatı  :)

(1,183 puan) tarafından
Dolaba atınca kokuyor bana canım kaynanam geçen sene vermişti de yiyememistim oda bana kurutuyor
0 oy
(6,437 puan) tarafından
Kız bedavaya bu yada bedavadan biraz pahalı:) cumartesi günü gittik eşimle pazara elimde taş çatlasa en ağırı muzdu 2kg geldi aldığım salkım 200den fazla gitti çok pahalıydı pazar yeşillik bile pahalıydı ıspanak 20tlydi almadım 
(1,183 puan) tarafından
Ispanak bağı 5 ti burda. Şehre göre değişiyor demekki
0 oy
(9,622 puan) tarafından
200 250 garanti gidiyo her hafta 
(1,183 puan) tarafından
Artık normal geliyor ya
0 oy
tarafından

Ya haftalik çıkıyoruz nerdeyse pazara 700 800 gidiyor en az  bizde iyi idareliyiz diyoruz güya  :D Pazar ben sevmem ama eşim  sever  nadiren bende eslik ediyorum 

(1,183 puan) tarafından
Haftalık mı 700 800 tutuyor ne alıyorsunuz o kadwr canım
tarafından
Hemen hemen  her şeyden alıyoruz pazardaki  süt  falan da aliorz ama biz bazen kuru incir  kuruyemis falan da olunca hatta daha pahali oluyor
0 oy
(18,154 puan) tarafından
Biz de hep eşim gider ama geçen hafta sağlık ocağına gitmiştik diye beraber yaptım alışverişi.

2 kere 1 roka 1 demet maydanoz 1 demet yesil soğan 2 bag da ispanak almıştık bunlar 45 lira mı ne tutmuştu. Patates almıştım 3 kilo kadar onu hatırlamıyorum n3 kadar tuttu. Sonra 2 kilo elma 2 kilo portakal 2 kilo mandalina 2 kilo hurma 1 kilo limon 1 adet mor lahana almıştım bunlar da 180 filan tutmuştu. Yanı bana da öyle abartılacak kadar fazla tutmadı ya da burası diğer yerlere göre ucuz 
(1,183 puan) tarafından
Orası nere canım
(18,154 puan) tarafından
Mardin midyat
0 oy
(7,259 puan) tarafından
Valla çok iyiye almışsın ben sadece mandalina ya 40 lira veriyorum burda muz 30 40 arası değişiyor 
(1,183 puan) tarafından
Muz 15 liraydı kilosu mandalina kilo 15 fi ben 3 kiloya 25 verdim
(7,259 puan) tarafından
Nerdeee 20 lira dan başlıyor muz iyi vermişsin valla ya
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Geçen ben öylesine gittik dedim meyve alıyım 3portakal1 kilo muz 2 tane kızı 2 nar 70 lira verdim geldim adet aldım kilo alsam ne kadar öderim bilmiyorum 
(1,183 puan) tarafından
Marketten mı bunlar pazarda adet veriyorlar mi
0 oy
(1,058 puan) tarafından
1buçuk kg portakal

1 kg çeri

1 kg salatalık 

Yarım kg biber

1 kg Kivi

Yarım kg çilek

1 kg nar

1 kıvırcık 

1 maydanoz

1 yeşil soğan

1 kg havuç 

1 tane mor lahana 

1kg turp 

1 kg hurma 250 falan olması gerek 
(1,183 puan) tarafından
Senin de uygunmuş canım
(1,058 puan) tarafından
Valla pek uygun değil canım hurma kg 30 tl sen hesap yap geçen hafta 20 idi
0 oy
(672 puan) tarafından
Normal tutmuş ben marketten alıyorum pazara gidemiyorum 
0 oy
(973 puan) tarafından
Çok iyi almissin benim bulunduğum yer pahalı memleketin en pahalı pazarı maalesef kışın mecbur burdan alıyorum ama yazın annemlerin ordaki pazar uygun orayı tercih ediyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 216 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,199 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 780 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 732 göst.
17 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrvyilmaz (634 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 1,113 göst.
27 Mart 2024 Aile & Aşk kategorisinde Hayatnur (356 puan) tarafından soruldu

Kategoriler


1,455,471 soru

23,883,793 cevap

321,450 kullanıcı

...