0 oy
155 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar kurutma makinesi olanlar memnun mu ? Kışın bebeğimin çamaşırlarını yika kurut yetiştiremiyorum üç günde kuruyor anca. Arçelikten beğendim bir tane onu Alicam sanırım ama çamaşırlara çok zarar veriyor mu ? Bir de tamamen kurutuyor mu yoksa nemli birakma ihtimali oluyor mu yani tekrar asmak gerekiyor mu ? Kullananlar memnun musunuz?

12 Cevaplar

+1 oy
(119,228 puan) tarafından
asiri memnunum ama arcelik kullanan biri vardi burda o memnun degildi arcelikden 
-Reklam-
+1 oy
(657 puan) tarafından
Bosch 8 kg kurutma makinesi. Tamamen kurutuyor.  Demirbaşlardan. Çok önemli bence. Varlığı hayat kurtarıyor.
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Sabahtan beri 4. Turu dönüyor. Filtresine göre tam kuru da çıkıyor hafif nemli de ama ütü ile kuruyacak kadar. Benimki arçelik 3886 kt modeli. Bir ara ayrı kaldım evimden 11 ay kadar özlediğim tek şey o oldu evde. 
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

1 hafta olacak alalı. Neden daha önce almamışım diyorum bende post açmıştım bunla alakalı. Kaç gündür her seyi yıkıyorum sığsa evde ne var ne yok koyucam içine o derece:D harika ötesi bisey mükemmel toz topluyor ayrıca. Bosch aldm ben ıslak vs asla çıkmıyor ütü kurutmalı ya da dolap kuruluğu, ekstra kuruluk gibi ayarları var zaten ona göre ayarlıyorsun. Bu yorumdan sonra 1 sn bile düşünme derim o derece :)

(119,228 puan) tarafından
hangi marka aldin
(12,513 puan) tarafından
Bosch ☺️
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Benim profilo kurutma makinem. Elim ayağım oldu açıkçası, gayet memnunum. Kıyafetlerde küçülme vs de olmadı hiç. Kırışmaması için bittiği gibi çıkarıyorum makineden.
(1,271 puan) tarafından
Profiloya da bakayım cnmm teşekkür ederim ,:)
0 oy
tarafından
Benim makinem kurutmali çok memnunum canim hele kışin elim ayağım vallahi kızım doğduktan sonra daha çok değerini bildim makinemin direk bittiği gibi çıkarıp katlayıp yerleştiriyorum zaten nemli falan kalmıyor kıyafetlere de hiç zarar vermiyor 
0 oy
(7,696 puan) tarafından
Başlığa cvp vereyim bizde yeni aldık günde 3 makina elbise yıkayıp kurtuyorum bazen yani olmasa bu kış ayında nasıl 3 makina çamaşır kurutabilirdim
0 oy
(499 puan) tarafından
Arçelik kt 700 kurutma kullaniyorum. Okadar memnunum ki kendime yaptığım en  büyük iyilik. Hiç-bir kıyafete zarar vermedi.
(3 puan) tarafından
Ablamda almk istiyordu iki katı fatura geliyor diye duymuş suanlik almktan vazgeçti gerçekten iki katı fatura mi geliyor
(499 puan) tarafından
Yok beee şişirme bilgi onlar. Hiç-bir beyaz esyada 2 katı fatura gelmiyor. Ben yazın aldım faturada 30 40 anca farketti oda her hafta 2 kez calistirmama rağmen .
(3 puan) tarafından
Öyleyse çok iyi gerçekten sizde güle güle kullanın inşaallah
0 oy
(682 puan) tarafından
Bnde almak istiyorum da yerim yok ya :(
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Bosch kullanıyorum, çok memnunum. 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Bosh makinam memnunum kuru cikariyor
0 oy
(915 puan) tarafından
Ben arcelikten aldım çok memnunum kışın içeri asardim rutubet olurdu şimdi asla öle bişi yok missss gibi kim icat ettiyse Allah razı olsun 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 157 göst.
0 oy
5 cevap 116 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
0 oy
1 cevap 73 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Melekk123 (29 puan) tarafından soruldu

379,054 soru