0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 22 haftalık mantarım hamilellik boyunca mantar yaşıyorum geçmiyor bir türlü doktor fitil veriyor azaltıyor geri geliyor ilaç bitince günde 3 tana ic çamaşırı değiştirmekten bıktım canım yanıyor ilişkiye giremiyoruz eşimle çok madurum şimdi diyceksiniz ki ilişkiyde girme eşim zaten sorun etmiyor Asla ben istiyorum sadaca ilişki için değil kötü koku sürekli yeşil akıntı artık yatti birde arada gelen kaşıntısı

6 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ahhh bacım ahhhh ben tam 6 ayy çektim hamileyken Allah'ım delirecektim yani doğurdum doktor bir hap verdi emzirmedim 1 gün onu kullandım geçti şükür

6 ay ilişki falan olmadı olamıyordu zaten fitil mitil bı halta yaramadı bende pamuklu iç çamaşırı kullan dar tayt pantolon falan giyme vajinanın içini yikama sabun falan değdirme rabbim yardımcın olsun inşallah geçer seninki ben doğum yapana kadar cektim
tarafından
Valla çok kötü ya gerçekten insan belli bi süreden sonra kendinden tiksiniyor hiç başıma gelmedi takı hamile kalana dek doğumdan sonradan geçmezse ne yapacağım bilmiyorum valla çok şükür Senin 1 ğünde ilaç kullanıca geçmiş doğum yaptıktan sonra ya benim ğeçmezse ne olur bilmiyorum neler yaptım bende senin dediğin ğibi geçmiyor nalet illet :/
(6,512 puan) tarafından
Doğumdan sonra geçer inşallah antibiyotik kullanınca canım bende öyle senin gibi bıkmıştım o kokusu sürekli çamaşır değiştirmekten dogurmayi çocuğuma kavusmaktan çok hemen bı tedavi görüp mantardan kurtulmak için istiyorumdum yanj
tarafından
İnşallah az kaldı bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim hamilelik başından sonuna kadar vardı hiç geçmedi kaçtane doktora gittim ilaçlar fitil hiç bir işe yaramadı. Geçmiyor yani benim geçmedi 
tarafından
Dogum yapınca ğeçtimi acaba
tarafından
Şuan yok evet ne ağrım ne de yanma çok şükür
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Travazol deri kremi bna çok iyi gelmisti
tarafından
Travazol kullanıyorum ama kaşıntıyı alıyor başka bişeye yaramadı
0 oy
(48,668 puan) tarafından
kasiklarima kadar sarmıştı cok zordu ya
tarafından
Geçtinmi acaba geçtiyse nasıl geçti
(48,668 puan) tarafından
doğumdan sonra geçti canim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sebamed intim yıkama aldım trendyoldan onunla kurtuldum
tarafından
Araştırıp bakacağım çok Teşekkür ederim
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende de yeşil akıntı ara ara kaşıntı öldüm vallaha iç çamaşırı degişmekten peçete koymaktan fitil kullandım fayda etmedi yarın doktora tekrar gidecegim inşallah bu sefer iyi bişey yazarda geçer şubatta dogumum var hamileligimin başından beri çekiyorum
tarafından
Benimde mayıs sonuna dogru doktorun yazdığını veya dediğinide yazarmısın bende 3 gün sonra gideceğim danışırım doktoruma
(770 puan) tarafından
Tamam canım yazarım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mld (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 123 göst.
0 oy
7 cevap 93 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu

379,663 soru

11,365,111 cevap

34,842 kullanıcı

...