0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ben telefon değiştireceğim sürekli iPhone kullanmak istiyordum ama Samsung'la iyi iPhone arasında gidip geliyorum iPhone marka çok zor diyorlar Ben de kullananlar nasıl kullanıyor diyorum çok istiyorum iPhone kullanmayı markasından ötürü değil içeriği güzel bilhassa kamerası iPhone 8 Plus almayı düşünüyorum Bir yandan da Samsung aklıma gelmiyor değil yardımcı olur musunuz

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu zamana kadar hep Samsung kullandım eşim 2 ay önce iPhone aldı banada çok memnunum bidaha asla Samsung kullanamam hatta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy eşim iPhone almıştı dedim al bunu götur ben hayatta kullanmam sjsj kendisi kullanıp bana redmi aldi nefret ediyorum iPhone dan
0 oy
tarafından
Samsung’da kulandım iPhone kulanıyorum 1 senedir almam artık Samsung 
0 oy
tarafından
Kuzum ıphone cok guzel telefon ustune tanımam ama 8plus eskı model, guncellemesı gelmez onun 
0 oy
(119,112 puan) tarafından
samsung kullandim iphone gecimce feci zorlandim simdi geri dondum samsunga daha dogrusu bi o bi otekini kullaniyom
0 oy
(268 puan) tarafından
Iphone cok kolaydir zor degil cnm ya, ama plus alma cok buyuk kotu duryor alismakta zorlanirsin
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben hep iphone kullandım, sadece 1 yıl falan samsung kullandım. İphone çok basit telefon aslında. Ama 8plus eski güncelleme olur mu bilmiyorum araştır öyle al. 
0 oy
(12,883 puan) tarafından

Iphone kullanıyordum sonra eşim ekimize de salçmsumg aldı hiç sevmedim 2 ay önce tekrar ıphone aldık Samsung’a dönmem :) 

Iphone 8 eskidi artık güncelleme yapmaz 

0 oy
(1,257 puan) tarafından
iPhone kesinlikle ❤️ Çok güzelll 

Zorluğu falanda yok miss gibi 
0 oy
(3,219 puan) tarafından

Iphone kullananlar bir daha Android e asla kullanamam elime bile almam diyorlar o da ayrı  bi havalı :)

0 oy
(174 puan) tarafından
Ben normalde android ciydim ama 3 aydır Apple kullanıyorum kamerası vs mükemmel ben çok seviyorum sadece oyun oynarken bu telefonumu kullanıyorum çünkü iPhone un şarjını hemen bozmak istemiyorum:) bence al zorlanacak biseyi yok aksine hayatın kolaylasir
0 oy
(553 puan) tarafından
Ben hep xiaomi samsung fln kullandım şimdi iphone xs max kullanıyorum. Bir daha iphoneden şaşmam tabi başta zor geldi de alıştım
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Eşim tanidigimdan beri ipone kullaniyor benide alistirma calisdi ben isinamadim samsung dan baska kullanmiyorum samsungunda kamerasi guzel olan var pahali bütçene gore canım 8 iponenin kamerasi samsung es degerinde suan yeni 14 plus larin camera sistemi güzel 
0 oy
(590 puan) tarafından
Eğer alacak durumun varsa iPhone 11 veya üzeri al çünkü senin dediğin 8 plus falan artık güncellemeleri zor beyinleri hemen doluyor yada paran varsa bekle sonra tekrar üzerine ekle yüksek model al kamerasi falan baya hoş iphonenin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Feyza tabu (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
1 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 188 göst.
4 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

378,142 soru

11,317,933 cevap

34,764 kullanıcı

...