0 oy
181 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar ön dişlerde çürük olupta zirkonyum yaptıran varmı fiyatları ne oluyor 

8 Cevaplar

0 oy
(872 puan) tarafından
Ben de dinleyim dişlerim kötü oluyor. Fiyatları öğreneyim de ona gore kendimi psikolojik hazırlayım.
-Reklam-
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Canım benim 2 sene önce ön dişlerim eğri diye sırf kaplama yaptırdım devlet hastanesinde yaptırmıştım zirkonum değildi yani 2 sene boyunca kullandım geçen seneye bir kaza geçirdim kırıldı zirkonyum  yaptırdım 3 diş 2.500 lira verdik özel muayenede  ama diğer dişlerim gibi kesinlikle değil çünkü şeyleri kolaylıkla yiyemiyorum Keskin değil
(124 puan) tarafından
Hm anladim geçmiş olsun canm baya pahalı gibi duruyor anlaşılan hemde keskinlik yok
tarafından
Bence yapan hekimle alakalı bu çünkü zirkonyum şuan en çok tercih edilen kaplama
(2,163 puan) tarafından
Valla ben baya özel büyük bir klinikte yaptırdım ama hiç memnun değilim kullanış açısından yoksa görsel olarak çok estetik duruyor orası ayrı tercih edenler de güzel göründüğü için yapiyorlar bence
0 oy
tarafından
kendi disin sirf kotu die yaptiriyorsan yaptirma cunku onu yaptiracaksin 7 8  yil sonra dertler dertler.. 2.200du aralikta die hatirliyorum
0 oy
(851 puan) tarafından
Aralık vardı bnmde 6 dişe 10 bin dediler tel taktırmak mantıklı geldi .17,5 taktircaz çift cene
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben bu hafta gittim on disime zirkonyum kaplama yaptiracam normalde 2500  ben bir suru dis yaptirdigim icin 2 bin dedi özel  klinik
0 oy
tarafından
Bende yaptıracağım canım şuan 4 diş. Fiyatlar her yerde aynı ama canım bilgin olsun benim implant+zirkonyum kaplama olduğu için 26 bin lira civarı ödeme çıktı 
0 oy
(269 puan) tarafından
Henüz yaptırmadım ama bugün dişçiyle konuştum, 2 tür zirkon yum varmış, porselenli olan diş başına 2500 TL, bir de monolitik zirkonyum varmış, bunda metal, porselen vs kullanılmıyor, o yüzden ışık geçiriyor gerçek diş gibi görünüyor çok da dayanıklıymış, bunun fiyatı da diş başına 3500 TL 
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Eşime yaptırdık 7-8 ay önce. Ön alt 4 diş köprü yapıldı zirkonyum kaplama oldu 8 buçuk ödedik. Ama dişçi benim ilkokul arkadaşımdı o yüzden sadece malzeme parasını aldı bizden. Toplam 13 bin falan ediyordu. Şimdi dolar yükseldi daha pahalı olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 230 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,759 göst.
13 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifmerve (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sanema339 (26 puan) tarafından soruldu

381,445 soru

11,419,908 cevap

34,975 kullanıcı

...