0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (801 puan) tarafından
Kızlar normalde eşimin faturası 80 lira geçen ay bide bu ay 260 larda geldi ben geçen ay kızım yanlışlıkla bisey yaptı heralde dedim o yüzden seslenmdik neyse bu ay fatura geldi 264 lira ama kesinlikle kızımın eline vermedim neyse müşteri hizmetlerini aradık paycel den gözüküyor borç yani play storeden uygulama indirmiş gibi ama kesinlikle fatura detayında gözükmüyor neyse müşteri hizmetlerini aradık biz bisey yapamayız play store den uygulama gözüküyor diyor şu şu tarihlerde girmişsiniz diyor ama eşim girmedim uygulamaya falan diyor bizde play store limitini 10 tlye kadar yaptik ondan sonra işlem olmuyor yani bugün eşim iste telefonu evde ve mesaj gelmiş paycel limitiniz 10.tlden fazla olduğu için işlemi devam ettiremiypruz diye yaa telefon köşe de duruyor kimse eline almadı ne sizce bu hangi telefondan girildiğini öğrenebilir miyiz başına gelen var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(3,433 puan) tarafından
Valla bnm eşiminde paycel den kesmişler iptal ettirdim dedi geçen ay yine kesildi bu ay bilmiyorum ne olcak
(3,433 puan) tarafından
Bak paycel i numarasından başkası kullanıo olmasın
(801 puan) tarafından
Evet bende ondan şüpheleniyorum
(3,433 puan) tarafından
İyice araştırın canım para kolay kazanılmıo
(801 puan) tarafından
Tabi canım 400 lira gitti neredeyse 2 ayda
(3,433 puan) tarafından
Var bunda bişi canım inş çıkar çabucak
-Reklam-
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Playstora girdikten sonra ödemelerim ve aboneliklerim diye bir yer var. Oradan abonelere bakın ve ödemelere bakın nerelere yapılmış. Görürsünüz 
(801 puan) tarafından
Paycel uygulama canım ama o uygulama eşim yok bile
(3,821 puan) tarafından
İndirin canım uygulamayı sonra numara orada kayıtlı ise giriş yaparak anlarsınız. Eğer öyle bişey varsa iptal edersiniz.
(801 puan) tarafından
İptal etmedik ama limiti kisitladik bugün de girmeye çalıştı her kimse ama limit az olduğu için işlemini yapamadı
(3,821 puan) tarafından
İşte uygulamayı siz kullanırsanız diğer kullanan işlem yapamaz ve ödeme işlemi için şifre koyun şifre olmadan ödeme yapamasın.
Benim telfonum da öyle ödeme için şifre ya da parmak izi gerekiyor
(801 puan) tarafından
Onu da yapalım bide iki aydır 400 e yakın para gitti onu ds almak istiyorum acaba turcellr gitsek bulunur mu
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Annemde de aylk 90 90 gidiyordu bosey inmiş alınmış dendi zar zor iptal ettirdi
(801 puan) tarafından
Kız play storeden bakıyoruz abonelik falan hicbirsey yok bisey de inmemiş
(9,025 puan) tarafından
Bizim de öyle değişik işler gitsin tukcele sorup kapatırsın fazla olan şeyleri hemen
(801 puan) tarafından
Evet yarın gitcwk söyleyecek
0 oy
tarafından
Eşiniz değilse siz deilseniz ilanı başkası sizden uygulama indiriyor
(801 puan) tarafından
Evet bence de öyle kim olduğunu bulabilir miyiz acaba ya
tarafından
Evet üstüne dursaniz bulursunuz
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Bir yere yanlışlıkla abone olmuş olabilir belki 
(801 puan) tarafından
Abone olsa play storeden abonelik yerinde gözükür ama gözükmüyor
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım Şikayetvar a yaz kesinlikle benzer bir konudan ücret iadesi aldim. Ellerinde kanıt yok çünkü 
(801 puan) tarafından
Paycel miydi yine canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
0 oy
2 cevap 42 göst.
0 oy
15 cevap 214 göst.