0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar 9 gün önce normal doğum yaptım hamile kaldığım ilk zamanları birlikte bakarız demişti beni motive etmişti doğdu doğalı sadece sevmeye işe yarıyor gece kalkim bakim diye düşünmüyor işi dolayısıyla diyenler olacak arkadaşlar biz bina görevlisiyiz eşim sürekli evde duruyor bugunde 8 de yattı uyudu doğdu doğalı ayrı yatıyor uyanmamak için yorgunluktan uykusuzluktan geberdim bildiğiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(7,458 puan) tarafından
Eşin tam olarak hem bencil hem yalancı insan sadece kendisini düşünür mü ya yaparken iyi de bakarken mi kötü o zaman da uyusaydı madem uykusu var nasıl oldu da yaptı?
-Reklam-
0 oy
(2,533 puan) tarafından

Lohusa psikolojisi zor oluyor eşiniz yardım da etse etmiyor gibi görebilir ağlayabilirsiniz. Annemin komşusu kızımı kucağına aldı diye ağlamıştım ben :D güzelce dile getirin belki de sizin beğeninize yettiğini düşünüyor o yüzden böyle rahat 

0 oy
(13 puan) tarafından
Ilk zamanlar öyle oluyorlar küçük diye almaya korkuyorlar ya da bahane ediyorlar ama anne olarak gerçekten altından kalkamayacağımız bir şey yok düşünün ki doğum yapmış gelmişsiniz o halinizle çocuk bakıyorsunuz bir kere bile yoruldum demezsiniz ama o hiçbir şey yapmaz ve yorgunum der :) beklentiyi düşürürseniz daha az sinirleniyorsunuz zamanla da alisiyorsunuz :)
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Bakacak sen anneysen oda baba benim eşim altını degistirirdi banyosuna yardım ederdi gece dönüşümlü kalkardik mamasını hazırlar gazını cikartirdi büyüdükçe oğlumunda gece uykusunu falan düzene girince biraz onu saldım:)
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ahh ahh allah askina sus 1 yasina girecek bikere gece kalkip baktimi bi sor bana  valla niye ayri uyuyorsun kendide uyansin sesine dogdugundan beri bir yatiyoruz hastanede kaldigim gun hariç  
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Aramiza hosgeldin :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 171 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
0 oy
4 cevap 362 göst.
17 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne34567 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 181 göst.
15 Eylül 2024 Aile kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu

397,183 soru

11,879,374 cevap

35,995 kullanıcı

...