0 oy
114 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (437 puan) tarafından
Kızlar korse almak istiyorum. Askılı, sadece belden sarmalı ve tayt şeklinde termal korseler var. Sizce hangisi daha cabuk toparlıyor ve gün içinde daha rahat ediliyor? Birde doğumdan ne kadar süre sonra kullanmaya başladınız? Kullandığınız markalarında yazabilirseniz sevinirim, ☺️

7 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Hiç kullanmadım :)
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Ben trendyoldan Korse tayt aldım 6 7 ay boyunca spor yaptığımda giyiyordum belim ip ince olmustu basen bacak hisbirsey kalmamıştı şuan hamile olduğum için giyemiyorum doğumdan sonra mutlaka giyeceğim 
(437 puan) tarafından
Dikişsiz mi?
(682 puan) tarafından
Evet dikişsiz
0 oy
(913 puan) tarafından
Canim belden sarmalı olani hemen ertesi gün kullanmaya başladım doktorum robokob gibi olman lazım sıkı sar gündüz tak gece cikar dedi yaklasik bi on gün kullandim tabiki çok rahatsizlik veriyor sezeryan olacaksa takman zor olur benimki normaldi. Doktor 6 ay kullanman lazım dedi ben bide nedefit tayt aldım bu terlemeyi saglayan varya şuan onu kullanıyorum çok minik göbeğim kaldı daha bir ayimizin dolmasina bir hafta var 
0 oy
tarafından
kesinlikle askılı yamuna korse.
(437 puan) tarafından
Çok pahalı. Gerçekten etkili mi
tarafından
Evet baska markalar ise yaramaz yumusak oluyorlar
(437 puan) tarafından
Basenleri toparlamak için ne yaptınız
tarafından
Ben sadece gobek bolgesi icin kullandim.basen icin olani da var ama.tempolu yuruyus ve doymadan kalkmak onemli.
tarafından
Ben sadece gobek bolgesi icin kullandim bilmiyorum basen icin olani da var ama.tempolu yuruyus ve doymadan kalkmak onemli hergun tempolu yuruyus
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Karnını sar dediler bizim burda çarşafla sarıyorlar ama ben yapamadım bebeğime de kendim baktığım için oturduğumda toplaniyordu o yüzden giyilmeli korse aldım bu belden bağlanan da o mantık gibi toparlayınız dikişsiz korseler var ya ondan kullandım çok işimi gördü biraz göbeğim var o da egzersiz gerektiriyor
0 oy
tarafından
Canım ben ebebekten dikişsiz tayt korse almıştım doğumdan bir hafta sonra 1 ay boyunca banyo hariç hiç çıkarmadım onunla yattım kalktım doktorum öyle söyledi. Yoksa şişliklerin, ödemin çok zor iner dedi . Gerçekten de 1 ay içinde sezeryan olmama rağmen karnım dümdüz oldu ve çok rahat oluyor . Ben ilk baş korktum dikisim acır diye ama acımıyor hatta sıkı tuttuğu için göbeğin hiç sarsılmıyor daha rahat ediyorsun. 7 ay oldu doğum yapalı 20 kilo gitti benden 18 kilo almıştım. 
(437 puan) tarafından
Bende 20 kilo ya yakın aldım. Bende deneyeyim o korseyi. Basenleride toparlıyor mu
(437 puan) tarafından
Birde bedene nasıl karar verdiniz
tarafından
Doktorum normal bedeninden bir beden küçük al demişti. L beden aldım ben. Giyerken biraz zorlaniyorsun bacaktan biraz zor geçiyor ama giydikten sonra yok gibi hissediyorsun. Ben haziranda doğum yaptım yaz boyu dışarı çıktığımda ustumdeydi çok rahattı ben baya kış gelene kadar giydim. 170cm 74 kiloydum. Belki beden için yardımcı olur.
(437 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(437 puan) tarafından
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 136 göst.