0 oy
1,419 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından

Ailenize kaç haftada bir gidiyorsunuz :) gidince eşiniz size laf yapıyor mu 

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk olduğu için ayda bir giderim 3 gün kalırım 
-Reklam-
0 oy
(1,348 puan) tarafından

Hiç gitmiyorum :)

(78 puan) tarafından
Bende öyle diyorum valla bir kızım bir oğlum var birde rabbim var çok şükür herkes ettiğini çeker benim kalbim ve vicdanım rahat çok şükür
(1,348 puan) tarafından
Aynen öyle canım bende başımı yastığa rahat koyuyorum ya yeter bana Allah herşeyi görüyor
(78 puan) tarafından
Sana neden sahil çıkmıyorlar
(1,348 puan) tarafından
Benim annem beni sevmiyor hiç sevmedi zaten evine bile almadı
(327 puan) tarafından
Gerçekten çok üzülüyorum böyle vicdansız annelere
0 oy
(371 puan) tarafından
Aklım estikçe giderim her hafta yada 2 3 günde bir giderim eşim de asla karışmaz 
(327 puan) tarafından
Ne güzel bazı eşler çok laf yapar
(371 puan) tarafından
Asla karışmaz benimki öyle konularda bazen allahın en günü kendi annesinin yanına giderim sürekli orda olurum bazen de bizimkilerin o konuda kendi istediğim gibi yaparım
0 oy
tarafından
haftada bır ya da ıkı gorusuruz ,asla laf etmez esım ,edemez
(327 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından

5 - 6 aydır gitmiyorum valla yol uzun zor geliyo 2 vesait :D

(327 puan) tarafından
Gurbet olsaydım Eminim bende sizin gibi olurdum:)
(25,224 puan) tarafından
2 saatlik yol yaa çekemiyorum valla zaten yol tutuyo midem bulanıyo yaza giderim artık :D
(327 puan) tarafından
Bende öyleyim benim yarım saat:) uzak yolculuğu sevmiyorum mecbur kalmadıkça
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Ne haftadi 11 aydir hic gitmedim gurbettekiler napsin yaaa arada 4000 km var belcika nereee eskisehir nereee 
(327 puan) tarafından
Sizin için gerçekten zor ama artık gurbete alışmışsınız
(119,248 puan) tarafından
Ne alismasi hergun konusuyom telefon her kapandiginda agliyom yasayan bilir valla cok zor annem bebek dogunca bu kadar uzulmessin onla oyalanirsin diyoda olmazki oyle
(327 puan) tarafından
Banada öyle dediler Görümcem gurbette gitti benim için sıkıntı olmaz diyor her insan bir değil bende sizin gibi olurdum
0 oy
(352 puan) tarafından
Canımız isteyince gidemiyoruz kii şehirler farklı özlem hep aynı :) 

Eşim de bişey demez Allah razı olsun ❤️
(327 puan) tarafından
Bana da senin yerin kocanın yanı sık sık gidilmez diyorlar canım
(352 puan) tarafından
Kocam bana analık yapamıyor de sende onun yeri ayrı onun yeri ayrı Allah akıl fikir versin şu insanlara onu bizde biliyoruz ama insan ailesine özlem duyar her zaman ne diyim canım bazen idare etmek zorunda kalıyoruz
0 oy
(616 puan) tarafından
Cok sukur her firsatta giderim kalirim kaliriz hatta ailecek esimin oradan ise gittigi bile olmustur arabayla aramiz 40 dakika sorunda etmez adam yemek yyebiliyor en azindan :)
(327 puan) tarafından
Sorun etmeyen eşiniz var ne güzel Benimde oluyordu ama artık kalmıyor sadece ben ve oğlum kalıyorız :)
(616 puan) tarafından
Cok sukur kuzum :)
0 oy
tarafından

Genelde üç günde bir giderim. Eşim kendisi götürür lafta etmez cok şükür(MASALLAH):)

(327 puan) tarafından
Bende üç günde bir gitsem laf olurdu
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Canm ne zman isterse hafta 1 2 gün giderim kalmam ama yakın zaten sabah giderim aksam esimde gelir  gece eşimle döneriz evimize hic bisey demez karışamaz zaten 
(327 puan) tarafından
Evlendik diye ailemize gitme konusunda kısıtlayamazlar yani
(3,798 puan) tarafından
Tabikide dunyaya bidaha gelmiycez ben o evlenince ailesine daha gitmen gerekiyo yok bayramlarda esinin tarafinda daha cok durman gerekiyo gibi seyleri dogru bulmuyorum o evlatsa bende evladim bende bi ana babadan dogdum benm ailemde ne kadar kaliyosam ordada o kadar kaliyorum tatillerde istedikelrini desinler valla umrumda olmaz
0 oy
tarafından
Hemen her gün gidiyorum kuzum :DDD
(327 puan) tarafından
Yakınsınız demek :))
tarafından
On dk mesafe var cnm aramızda eşimde sağolsin hiç karışmaz :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ben istanbulda ailem adanada oldugu icin 3 ay onceye kdr 2 yada 3 aya bir gdip iki hafta kalip gelirdim hamile kalinca risklide olunca doktorum izin vermior gitmeme malesefki ve cok ozledim babami annemi kardeslerimi ablalarimi hepsini cok ozledim esim kndi gonderirdi geceleri gizli gizli aglardim onlari ozluorum die oda anliodu babami ozledim diodum hemen biletimi aliodu Allah razi olsun ondan simdi gidemiorum ama :(:'(

(327 puan) tarafından
Kıyamam size gurbet çok zor :(
(5,913 puan) tarafından
Hemde nasil bir haftadir babami ariyamiodum sesini duyunca aglarim onu uzerim zaten hasta diye bugun aradim nasilsin dedim kapattim konusamadim :(
0 oy
tarafından

Annem 2 sokak ötede çok nadir giderim 

(327 puan) tarafından
O kadar yakın olmak iyi mi sizin için
tarafından
Yani bana yakın olup olmaması bişey ifade etmiyo annem ev işine merdiven temizliğine gidiyo cok gec geliyo zaten eve 9 gibi falan o saatten sonrada gitsemde geç olmuş oluyo
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Haftada bi  ya onlar gelir ya ben giderim :D

(327 puan) tarafından
Çok iyiymiş senin için:)
0 oy
tarafından
Biz esimle anlastik, kurban bayraminda onun ailesiyle,ramazan bayraminda benim ailemle geciriyoruz. Onundisinda anem gecen ay bende idi. Doguma gelecek kirkim kikana kadar kalacak insallah. Baska gorusme sansimiz olmuyor 9 saat uzak. Bide hamilelik is guc vs.  

Ama hergun arariz :)  esim annemi cok sevdigi icin sorun yapmaz kendi benden cok arar 
(327 puan) tarafından
Allahım sağ Salim kucağına versin bal anneee:)
tarafından
Aminnnnnnn balimmmmm :))
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Ay da bir giderim eşim hiç bir şey demez tabiki 
(327 puan) tarafından
Ne güzel laf yapmıyor
(1,639 puan) tarafından
Yani ayda bir gidiyorum zaten laf yapması haksızlık olurdu.
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Başka sehirlerdeyiz ve çocuğun okulu var tatillerde iki defa gidiyoruz
(327 puan) tarafından
Anladım sizde gurbettesinizz
0 oy
tarafından

Haftada 10 günüm ya kaynoşuma yada anamda oluyor :D ikisi ile aramda 10 dakika var sadece 

(327 puan) tarafından
Canın isterse istediğine gidersin :) Çocuk konusunda da çok şanslısınnn
tarafından
Aynennnn:)))
0 oy
tarafından

1 senedir görmüyorum uzaktalar çokta özlemişim burnumda tütüyorlar :(

(327 puan) tarafından
O özlem o kadar zor ki ben ailemden uzak yapamazdım:(
tarafından
Gerektiği zaman dayaniliyor cok zor evet aklima düştükçe cok zor oluyor ama şükür seslerini duyunca azda olsun rahatliyor icim
0 oy
(441 puan) tarafından
Senede 2-3 kere gidiyorum her gitmemde 15 gün kalıyorum uzak olunca böyle ne yapalım 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 570 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 391 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ... Mira... (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
7 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 352 göst.
11 Aralık 2018 Aile kategorisinde Zehra❤ taha (96 puan) tarafından soruldu

379,226 soru

11,351,790 cevap

34,822 kullanıcı

...