0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (1,445 puan) tarafından
Kızıma doğmadan dalin almıştım ama içeriğinin temiz olmadığını söylüyorlar. Hangi şampuanı almalıyım. Birde pişik uzun süre ne büyük sorunumuz oldu, kızım aşırı alerjik. Şuanda hametan kullanıyorum ama o da bir ilaç sonuçta, zarar verir diye korkuyorum. Krem ve şampuan önerisi yapar mısınız? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Krem sudokrem alıyorum 

Dogdugundan berı de bunchenın sampuanı, vucut yagı ve losyonunu alıyorum
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Sabamed almiştim set şeklinde büyük oğlum alerji yapti daline geçtik ikisinede dalin kullanıyorum.pisik kremi Bepanthol sudo krem oksizinc bunları kullandım en iyi gelenler bunlar 2 oğlum var biri 33 aylık diğeri 11
0 oy
(440 puan) tarafından
Mustela almıştım, 11 aylık oldu hala şampuan mustela kullanıyorum. Pişik olmadıği için pişik kremi kullanmadım hiç.
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Krem hametan kullaniyorum bize çok iyi geliyo şampuan olarak ta ilk doğduğunda e bebek'in köpük yeni doğan şampuanıni kullandım sonra uni baby e geçtim ama saçları kaşınmaya başladı doktora götürdük mustelanin şampuanıni verdi çok güzel şampuan yumuşacık yapiyo saçlarını keşke başından beri onu kullansaydim
0 oy
(275 puan) tarafından
Bepanthol kullanıyorum canim sampuan ise üni baby 
0 oy
(457 puan) tarafından
Şampuan ecowell pişik kremide sudocrem
0 oy
tarafından
Sampuan sebamed krem olacakta bepanthol pişik kremi oğlum 9 aylik Bi gün bile pişik olmadi 
0 oy
(67 puan) tarafından
Sampuan olarak siveno alabilirsin icerigi temiz camasir deterjani da oyle pisik kreminde icerige cok bakma eger pisik problemi varsa cunku icerigi temizler fayda etmiyor
0 oy
(119,228 puan) tarafından
sampuan mustela pisik cremi sudocrem normal krem mustela parfumde mustela tavsiye ederim
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Krem olarak bepanthol bazen hametan kullanıyorum eğer çok kötü pişik olursa zeytinyağı sürüyorum şampuan olarak uni baby kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 132 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
20 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 237 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 183 göst.
5 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu

379,068 soru

11,346,640 cevap

34,812 kullanıcı

...