0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar googleden yardım için bir yere başvurdum da bana geri dönüş yapıldı fakat papara uygulamasından falan bahsetiler  IBAN fln da istediler herşeyi tamam da papara nedir anlamadım ben

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Papara uygulama canım güvenilir bende kullanıyorum 

İnternetten alışveriş falan yapabiliyorsun 

Bankamatikten para yükleyip cekebiliyorsin
tarafından
Öyle denildi zaten googleden bı form doldurdum beni bı numaraya yönlendirdi numara bana paparaya giriş yapmam gerektiğini söyledi ama onların numarasıyla papara yoluyla para gondereceklermis
tarafından
Neden onların numarası ?
O biraz kafami karıştırdı
tarafından
Aynen birde neden direk IBAN atmiyorlar yada paparaya onların tlfonu ve epostasiyla giriş yapıp kimlik bilgilerim istendi vaz geçtim sonusta onların hesabına kimlik bilgilerim girecek kafa karistirici
tarafından
Aynen bencede yani madem yardım yapacaklar desinler kendi ibaninizi gönderin herhangi bir banka ondan sana aylık yapsınlar ne yapacaklarsa
tarafından
Sonra elimdekilerden olurum
-Reklam-
0 oy
(3,210 puan) tarafından
Nasıl yardım amaclı ne yapacaklarmış 
tarafından
Bilmiyorum papara uygulamasi üzerinden parayı göndereceklermis
0 oy
(3,210 puan) tarafından
Papara numarasını kiralşyorlar onu mu demek istediler acaba iyi değil o canım borc cıkabikşyoröuş kiralatımca mesela ben senden 1 haftalıgım 5 bine kiraldım paparan istedigini yaparım o paparsnla
tarafından
Nasıl yani yani tam olarak aciklarmisiniz
0 oy
(917 puan) tarafından
Dolandırıcılar sakın inanma güvenme hiç bir yardım kuruluşu paparadan göndermez para başın çok kötü ağrır sana söyleyeyim canım 
tarafından
Kafam karıştı ya
0 oy
tarafından
Dolandırıcı sakin haaa
tarafından
Bana da öyle ama kadın çok ikna edici konustu
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kullanıyorum canım uygulamayi papara . Para gönderme gelme hepsini anında yapan bir ugulama  ama goggledan basvurdugun yer yardım içinse paraya değilde normal IBAN isteyebilir özellikle parayı oneriyorsa o yardımda bir şey vardır Google'de dolandırıcı çok ki googleden yardım vermezler inanma böyle şeylere 
tarafından
Banka hesabından kesinti oluyormus
(7,375 puan) tarafından
İnan ma canım öyle şeylere ben sosyal yardım da çalıştım hiç bir yardım Google üzerinden başvurulur papara hesabına yatmaz
tarafından
İnanıyorum sana yapmiycam haklısın cnm pirince giderken evdeki bulgurdan olacak gibi duriyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kkesma (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
8 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sekerparemm (606 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 153 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.

385,420 soru

11,525,187 cevap

35,192 kullanıcı

...