+1 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben 1 ay once kurtaj oldum  sonrasinda cok rahatsizlandim sancim vardi kanaman vardi tansiyon doktora gittim anlamadi üniversiteye gittim dış gebelik mis ic kanama olmus ve acil ameliyat oldum anlamadığım hem kürtaj hem ameliyat la ne çıkardılar ki bu durumu yasayan veya duyan oldumu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Yokmu bi bilgisi olan 
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
ben yasadim kurtaj yapiyorlar cunku rahim duvarini inceltmeleri gerekiyor.
tarafından
Ameliyattami oldun
(25 puan) tarafından
ameliyati kabul etmedigim icin igne ile dusurdum kurtajdan hemen sonra igne vurdular
tarafından
Seninkini biliyorlalrmis benimki doktor anlamadi onun yuzunden boyle oldum
(25 puan) tarafından
yoo benimkinide anlamadilar yattim 5 gun sonra anladilar dis gebeligi
tarafından
Him  benimki patlamisti ic kanama oldu acilen ameliyat oldum
0 oy
(268 puan) tarafından
Yo ben hemen amilyat oldum tupumi aldilar ic kanima yeni yeni baslamisti
(268 puan) tarafından
Gecen yil ocakta oldum ben, bende yumurtalikta degil tupum alindi tupum patlamis, ondan sonra 7 ay sonra kendiliginden hamile kaldim cnm, senin cocugun varmiydi yoksa ilk hamilelikmiydi
tarafından
Bi oglum var 2 bucuk yasinda tup ayri yumurtalık ayrimi oluyo doktor bana 3 yil cocuk getirme dedi
(268 puan) tarafından
Evet tup baska bisey yumurtalik baska, yani bebek tupte kalirsa orda dis gebelik geciryorsun tupe zarar veriyor tupu aliyorlar, yada bebek yumurtalikta gelismeye basliyor oda yumurtaliga zarar veriyor, rahim disinda bile cocuk gelismeye baslarsa dis gebelik oluyor rahimin yarisini aliyorlar yada tamamini aliyorlar Allah korusun bu daha korkunc bisey
tarafından
Ayy allah kimseye gostermesin çok zor biseymis eskiden duyardik dış gebeligi simdi kendimiz yaşadık rabbim bir daha yasatmasin ins bizi evlatlarımız a bağışlasın
(268 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(66 puan) tarafından
Bebekim rahim disinda tutunmus kalmis yanlis yerde buyumeye devam edinxe kanamaya neden oluyor bazi alanlarda sadece ilac veya kurtaj yetmiyor laparoskopik ameliyat gerekiyor bende de oldu tupte skimis embriyo bebegi goremsdik belki kucuk dedik 10 gun attik araya hastalanip acile kaldirinca kanamada artinca anlasildi sonra laparoskopi ile alindi kurtaj demek sadece rahimden bebek alinmasi demek degil yani kuzum 
tarafından
Evet kese dağılmış dediler bebek yokmuynus bende kurtajdan sonra sürekli gece acile gidiyodum igne vuruyorlardi sonra üniversiteye gittim dış gebelik mis ic kanama olmus benimki  icim paramparça olmus doktor dedi yumurtaligimida aldilar benimki kapali yapmislar olmamis ameliyat yapmışlar suan 3 yerde ayri kesi bide sezeryan yerini kesmosldr
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kesemi olusmus acaba keseyimi cikarmislar
tarafından
Galiba

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Acemiana (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 163 göst.
19 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 116 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Aaysee (0 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap

34,692 kullanıcı

...