0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar eşime  kızgın olduğum için annemlere  gitmiştim gündür annemdeyim ilk gün aradı açmadım sonra hiç aramadı dün ben yazdım dedim demek hiç kiymetimiz yokmus  bu kadarmış dedim ve biraz tartistik  baktım eşim konuyu boşanmaya kadar goturuyor  ve 1 yaşında  oğlum var. Sabah kalktım düşündüm  napim  diye eve dönmeyi seçtim ve veve geri döndüm  eşim işte bende yemek faln yaptım gelmesinin bekliyorum severek evlendik  güzel huzur lu bir yuvamız var di 4 ay önce eşim yeni bir işe başladı ondan sonra hep işi gücü iş oldu beni gözü görmez oldu ilgisi azaldı sandı  yani bu son aydır nasıl bu kadar uzaklaştık bilmiyorum eşim çok seviyorum onunda sevgisi var biliyorum  bide yavrumuz var  çıktım  geldim . Eşim biraz kinci  Bi kaç gün somurtucak  napmaliyim  nasıl davranım  bilmiyorum nasıl toparlanicaz bilmiyorum biraz  akrabalar dosta  mesafe koyucam  namaz a başladım kabuğu çekilip Allaha dua edicem çünkü ruhen çok yorgunum dayanamiyorum

13 Cevaplar

+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Kendin gidip kendin gelmemeliydin tek diyeceğim bu boşanmaya gelecek bir konu yoksa neden gittin neden telleri açmadın canım ailene gitmeden önce konuşup halletseydin içindeki sorunları eş dost akraba sana çık annenin evine git boşan diyorsa mesafeni koy onun haricinde dediğim gibi konuşarak hallet boşanmak istemiyorsan 
(111 puan) tarafından
Ya ben konu bu kadar uzıcağini düşünmedim gitim ama kimseye geldim demedim çoktandır gelmiyorum bikacgun kalcam dedim ilk gün hani trip atim üzüldüğümü anlasın istedim ama konu buraya kadar geldi
(6,441 puan) tarafından
Direk tehdite bağlamış seninki otur evinde vallaha çocuğun küçük ben gitmiyorum kavgada etsem:)
tarafından
Çok doğru yazmışsın cnm. Kendin trip atmissin sonra kendin geri dönmüşsün bu hiç iyi olmamis
-Reklam-
+1 oy
(13,134 puan) tarafından
Eşin yalvarıp yakarım gel demeden tıpış tıpış gelecektin madem gitmeseydin keşke başka bir kavgada daha kolay git diyecek şimdi 
0 oy
tarafından
Esin konuşmayı boşanmaya getirmisse keşke o kadar erken donmeseydin döndün artık hayirlisini dile Esin geldiğinde soğuk davranma gerek yok güler yüzlü ol de biraz kafani topla diye gittim fln
0 oy
tarafından
Kendin gidip kendin gelmn hatta olms az naza cekseydn bari artık hiç değerin olmz.
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Dönmekle hata etmıssın biraz saha durup gelmesını bekleseydın 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
hem ailene gidip hemdr.kendin donerek onu şımartmis oluyosun. tabikide evliligin kurtulsun duzelsinde aileye gitmek erkek icin gozdagi olmuyor
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Kimseye boşan bosanma demem ama zaten o taviz vermediği halde dönerek yapmışsın yapacağını daha nasıl davraniyimi yok yani 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bak bacım canını sıkmak istemem ama.esine giderr geri geliri gosteriyorsun şu an.zart diye boşanma diyorsa ne huzuru aski be bacım.adamda yok demekki bunlar.bir insan bu kadar mı vazgecer karısından zart diye
(3,182 puan) tarafından
Özge profildeki sen misin kız
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Esinin tepkisi ne oldu canim 
0 oy
tarafından
Bakara suresini aç sesli bir sekilde baştan sona dinle hem sen hem evin huzur bulur inşallah 
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Eşinin tepkisi noldu 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yanlış olmuş.kendin doneceksen gitmemeliydin.evlilik terapistleri bile diyor.adam daha ciddiye almaz.ne de olsa korkuyor boşanmaktan diye iyice tepene çıkacak.

Hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Ben çaldım ben oynadım olmuş maalesef 

Sende fazla üstüe girme kendini yerdirme büyük. Bir kavga da gider gelirsin demesin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 392 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 575 göst.
6 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 935 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 710 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...