0 oy
804 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Aman o bardakta çay içme misafir bardağı o. Aman o koltukta oturma aman o yastığı yorganı serme aman o pastayı kesme yarın misafir gelecek. Banyoya girerler aman havluyu kirletme sen banyoyu su içinde bırakmışsın diye diye adamlar evden gidiyor. Sonra bir güzel başka birini buluyor o kadınlarda adamlara ne diyormuş biliyor musunuz aman canım benim o bardak senin için. O koltukta uyu rahat et, o yastık senin için diyorlarmış üstüne birde gel banyoya birlikte girelim birlikte kirletelim diyorlarmış xbebzvevsbsvsvsvsh kızlar bunu bir adam söyledi programda ben söylemedim çünkü evde kocam bale yaparak geziyor hiç bir yere dokunmamak için xebsbsbsb siz nasıl bir kadinsiniz banyomun duşa kabini kirlenirse vallaha 5 gün kafam ağrıyor bu yüzden evden gidecekse bavulunu hemen hazırlarım adamın evde gezmesi moralimi bozuyo temizlik yapıyorum adam eve bir geliyor evde 20 çocuk yaşıyor gibi yapıyor her yeri napalim onu anlamadım o siciyor diye bende mi sıç*yim onunla her yere. Tövbe tövbe ya artık milleti temize çıkarmak için canım ev kadınlarına laf ediyorlar. Gökten kafalarına kuş pislese bunuda kadınlar yaptı diyecekler yakında hayır adam gitmeye meyilli ise bizim suçumuz ne temiz olmak mı iyi o zaman gitsinler o karılara birbirinin bitlerini ayiklasinlar gece gündüz. 

26 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından
Misafir takımımın bardağını kullanırım ara sıra kendimizi özel hissetmek için. Eşim dağınık ve pistir ev konusunda laf etmem onun da evi nasıl rahat ediyorsa öyle olsun. Akşam eve huzur bulmak için gelsin isterim. Aldatmanın bahanesi olamaz tabi ama kimse bu şekilde ne yapıldığı söylenen bir yerde olmak istemez. Zaten o zaman eşi değil annesi oluyorsun. 
-Reklam-
0 oy
(17,343 puan) tarafından
Erkeklerin hiç böyle kaygıları var mı bakın hele bı. Hep kadınlar kocalarını elinde tutmalı gibi bir algı oluşturuyorlar . Yani şimdi senin yaptığını da tasvip etmiyorum. Bı insan banyo yaparken duşakabin ıslanır su olur falan. Doğal şeyler bunlar. Bunun için ben de kocamı darlamam ama bunun için de evden gidecek başka kadına bakacak adam da bassın gitsin zaten. 
0 oy
tarafından
Aynı beni özetlenmişsin oturduğu sandalye yi yerine bile itmese gerilim yaşıyorum, bazen diyorum eve ne kadar geç gelirse o kadar az kirlenir =D
0 oy
(8,867 puan) tarafından
Bu yaza sonu kisliklari çıkardım güzel dolapları sildik yazliklari üste katladim kisliklari aşağı indirdim dup düzgün kitap gibi katladim hepsi aynı boyda ve renk skalasina göre dizdim çocuk bi taraftan huysuz daha küçüktü 3 4 aylık biseydi uyumuyodu ilgi istiyodu o halde yaptım geldi bu kazak kopuyo dedi aldı attı diğerini aldı bu da kokuyo dedi attı bütün dolabı boşalttı tamam dedim kokuyoss yıkayın temiz koymuştum ama dolapta kokmustur dedim giyecek bişey bulamadi yazlıkları da birbirine kattı öyle mi öyle bende bu daha ellemedim kendin bilirsin dedim geçen gün eşofmanı salonda çıkarmış wcye gitmiş sonrada yatak odasında giyinmiş ise gitmiş cocukda durmadı hiç o tarafa geçmedim sabah işten geldi askıya baktı yok nerde dedi nereye cikardiysan orda dedim gittim baktım salonun ortasında hiç ses etmedim tek dediğim şey ansızın bişey oldu bi misafir geldi deprem oldu evden çıktım nolcak bu dönün ayıp değil mi dedim bi dahayapmadi çay bardakarini falan sağa sola atar aman atsın öyle herşeye laf etmem 
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Yook kullen yalan.ben hıc bir zmaan bunları yapmadım da hani değerim?

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 297 göst.
0 oy
2 cevap 337 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ipek11 (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,809 göst.
4 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
8 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Sevde nin annesi (1,250 puan) tarafından soruldu

396,455 soru

11,859,092 cevap

35,956 kullanıcı

...