0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Bir yıldır evliyim çamaşır makinesi son zamanlarda çok fazla sıkma yapmaz oldu. Sıkma programında bile sıkma yapmıyor. Servis çağırdık yüzüstü baktı sıkmada problem yok dedi bir de üstüne geldiği için 150 TL para aldı. Yeni modellerde böyleymis kazan bozulmasın diye. Ama yeni evliyken böyle değildi makinam. Sizde de böyle sorun var mı? Sadece sofra attım bir saatlik programa iki saattir bekliyorum ya sinirlerim bozuldu 

12 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
O ne ya öyle ben mi sıkaciiiiim anaaaaaaa
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Benimde Bosch 1.5 senelik evliyim yeni yeni öyle oldu çamaşır yıkandıktan sonra bir de kurutma ayarında bir daha çalıştırıyorum..herhalde hemen bozulsun yenisini alalım diye yapılan bir oyun
tarafından
Ay benim de öyle oldu ya skmiyooo
0 oy
tarafından
Benimde Profilo canım. Dokunmatik olanlardan ama bende bir sıkıntı olmadi
tarafından
3 senedir kullanıyorum canım. Hiç bir sıkınti yaşamadım. Gayet güzel yıkıyor.
(2,010 puan) tarafından
Hangi deterjanı kullanıyorsunuz
tarafından
Ariel toz deterjan kullanıyorum. Arielden başka hiç kullanmadim. Beyazlara dağ esintisi. Renklilerede üzerinde renkliler için yazanı.
Yumuşatici olarakta karışık yumoş vernel peros hangisinin kokusunu beğenirsem . Genelde yumoş mavi.
Ben deterjanı çok doldurmuyorum az bişi göz kararı kouyiyorum ona rağmen güzel yıkıyor.
İki gün önce ilk defa migrostan çamaşır makinesi temizleyicisi aldım. Kireç sökücü gibi bişi. Makinenin içine döktum boş çalıştırdım 60 derecede.
3 ayda bir tekrarlarim kireç olusmasin diye
(2,010 puan) tarafından
Ben bingo ile yıkıyorum ama lekerler olduğu gibi çıkıyor ufak çikolata değiyor hemen atıyorum çıkarmıyor sıkma devrini kaç seçiyorsun
tarafından
Valla benimki devirli degilki. Dakika olarak gösteriyor. Mesela koyu renk siyah vs 30 dk 30 derece seçiyorum.
Hafif renklilere 40 derece 1 saat kırışık azaltıcı seçiyorum. Beyazlarida 60 derecde yikiyorum
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Tek Bir parça biseymi attin
(71 puan) tarafından
Aynen. Tek onda da değil kafasına göre bazen kıyafet yıkarken de yapıyor
(1,634 puan) tarafından
Benim kardeşimde beko var onunda bazen tek parcada sıkmıyor benim profilo ama öyle bir problem yaşamadım 5yildir kullanıyorum
0 oy
(6,307 puan) tarafından
Benim makina da ağır bişey atınca sikmiyo nevresim bile atsam 1 saatlik program 2 saatte bitmiyo bi de sırılsıklam cikiyo bi kere düşünemedim 2 tek kişilik battaniye attım şırıl siklam çıktı sıkmaya attım o da sıkmadı kisti hamileydim balkona atsam eşim aşırı takıntılı eşyalara çok değer verir makinayı bozdum diye kızar dedim korktum salona attım nasilsa damla duduyo uçlardan kurur bişey olmaz dedim bi baktım koltuğun altı koltuk kadar gol olmuş koltuk üstüne bi koca su sokmuş gibi ıslak Allah'tan koltukta parkede sağlammis da bişey olmadı 
(71 puan) tarafından
Attığım bir sofra benim ağır şey atmaya korkarım zaten. Bir parça bir buçuk metrelik bir şey ağır değil sıkmıyor. Sıkma programında da sıkmıyor
(6,307 puan) tarafından
Seninki bozuldu bence normal değil başka servis çağır
0 oy
tarafından
Benimki yeni ama gayet iyi sıkıyor 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bnm bosch alt delikte bisi olunca sıkmıyor bide dengesiz yük olunca sıkmıyor canim seninki neden acaba servisin demesi lazimdi
(71 puan) tarafından
Bana da dengesiz yük denildi ama düzeltiyorum içindekini gene sıkmıyor. Bir sofra atmışım üçüncü sıkmada bitirdi. Sürekli bu durumu yaşıyorum dengesizlikten ötesi bir şey bu
(4,061 puan) tarafından
Benimki bornoz mont gibi ağır seylerdw yapıyor o sorunu ama ben anlamadım kiz alla alla
0 oy
(7,213 puan) tarafından
Benim makina da Profilo öyle bir sıkıntı Yok çok şükür arada sıkmaz oda sıkma ayarına alırim
(1,763 puan) tarafından
Genelde dokunmatik se onlarda sorun oluyor beyni karışıyor sürekli tüketim cok olsun bozulsun satın alsinlar en fazla 3 sene ömrü  Bosch eski tuşlu makinem var 10 senedir servis gelmedi şükür şuan kış.donemi başka yerdeyim Samsung dokunmatik beyinli beş para etmez ne temiz cikartiyor nede doğdu dürüst sıkıyor beyinler okadar yeni makinelerin
0 oy
(425 puan) tarafından
Ay dük 1,akına camasiri yalan yok 3farkli pirogramda yıkadım 3kes sıktrdm 2kes durulanim sırılsıklam ciktia sonda aşağıdaki kapağı açtım ne görsem toz bezini yutmuş ben şok çıkardım düzeldi 
0 oy
(294 puan) tarafından
Benimde aynı sinir oluyorum 2defa sıktiriyorum
(71 puan) tarafından
Servisle konuştunuz mu bu durumu bizden hiçbir şey yapmadan para aldılar vermezsek de garantinin askıya alınacağını söylediler şaka gibi
(294 puan) tarafından
Bizede yeni nesil makinelerin böyle olduğunu söyledi mecbur 2 defa sıktırıyorum
0 oy
tarafından
Benimki Bosch aynısı oldu resmen .
0 oy
(54 puan) tarafından
Bir sorun vardır herhalde canım benimde çamaşır makinem profilo 9 kg luk gayet iyi sıkıyor hatta kurumaya yakın çıkarıyorum seviyorum sabah tahta gibi oluyor .
(71 puan) tarafından
Benimki de dokuz kilo servis yeni makinalar artık kazan bozulmasın diye sıkma yaomayabiliyor dedi. Ama resmen makina dalga geçiyor benimle ufacık bir şey atıyorum üç kere sıkma yaptırıyorum anca sıkıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde brck (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.

374,702 soru

11,208,071 cevap

34,512 kullanıcı

...