0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım Nisan'da tam 3 yaşında olacak ya bi kaç aydır çocuk kendini astı sabrımı siniyor resmen gündüz uykusu uyumak istemiyor ağlıyor uyutmuyorum bu sefer akşam yorgunluktan ağlıyor yine uyumuyor zor kötek uyutuyoruz sabah erken kalkıyor yine öğle uykusu uyumuyor şimdide nerdeyse yarım saattir ağlıyor vallaha delirecem durmadan evi dağıtıyor sağlığı yerinde olsun canı sağolsun dağınıklıkda çok önemli değil topluyorum sürekli ama gece uyumamak için ağlaması gündüz ağlaması beni öldürdü ya çocuk sürekli uyumamak için ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım ben napiyim

5 Cevaplar

0 oy
(79 puan) tarafından
Hep mi böyleyd, bazılar kac yasinda olursa olsun uyumayi sevmez
tarafından
Uyku konusunda her zaman problem yasiyoduk ama bayagidir düzelmişti bı kaç aydır iyice cozuttu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece uykusu nasıl benim oğlumda 3 yaşına girecek . Baharda . Gece uyumuyor . Nöbet tutuyorum.resmen
tarafından
Gece ah bı uyusa sabaha kadar uyuyo ama uyuyana kadar ben kendimden geçiyorum
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Benimkide öyle 3 yaşında gece bıraksan 2,3 te uyuyor babası markete giti onuda götürdü uyur gelir şimdi :D arabaya dayanamıyor 
tarafından
Valla  bizimki arabada da uyumuyo çok garip bı çocuk oldu babaannesi de uyumaz gece gunduz bide adını koyduk ona mı çekti ne yaptıysa buda asla uyumuyo
(7,280 puan) tarafından
Çok zor vala
0 oy
(103 puan) tarafından
Bizde Mart'ta 3 yaşında olacağız inşallah aynı dert bizde de var uykusunu alamadığı için çok hırçın belli bir süre sonra sersemlesiyor. Sağlıklı olmanın şartlarından biri uyku düzeni maalesef bizimki hiç sevmedi ne yöntemler dneendim yinede burda bekleyym başla fikir çıkar yada gzoden kacirdigim.
tarafından
Bizimkide sevmiyor dogudgunda da hiiic uyumazdi 1 yaşına gelene kadar uyuduğunu cokda hatırlamıyorum
0 oy
(933 puan) tarafından
Benim oğlanda 3 yaşında 7 aylık hamileyim üstelik çalışıyorum sabahın 7 sinde kalkıp işe gidiyorum ama brnim çocupumda oldu olası gündüz uykusu yok akşam tam yatağa gircem  uyanıyo 2 3 saat uyumuyo sabahın köründe alarm çalmadan önce dikiliyor tepeme her akşam aynı muhabbet her akşam yani artık dayanamıyorum ben uykusuzluğa Allah can sağlığı versin diyorum artık çocukların yediklerinden  içtiklerinden  hiçbir çocuk uyumuyor gerçekten uykusuzluktan hırçın oluyorlar.
tarafından
Bizimkide öyle bak ama ben çalışmıyorum evde olduğum halde sabrım tükeniyor Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu