0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Mrb kızlar evimizin yakınında ünlü mamülleri var. Ve dün akşam esimmin tanıdığı bı hoca var eşimi aradi. Akşama poğaçalar kalıyor dedi senin için ayırdım gelince al dedi eşim de gidince dışarı gidip gelince  kendiyle getirdi. Evimiz sobalı ısıtıp bi güzel de yedik kalanını biraz bize biraz eltim lere böldüm buzluğa attım kendisine poğaça var isterseniz size de yollim çocukların beslenmesine falan da koyarsın oda tamam olur dedi buzluga atmıştim zaten bugün yolladık. Eşi aramış eşimi bu poğaçalar bayat bunları hayvanlara veriyorlar diye niye bize gondermissiniz der gibi. Kızlar poğacalar sıcak değil ama yumuşacık lardi asla yenilmeyecek gibi değillerdi  nimet sonuçta yemedigimiz birşey de değildiki yemedigimiz birşeyi yollayalım biz yedik ****** Lara verilir deyince zoruma gitti. Sizce yanlış birseymi 

36 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından
Genelde pastanedeki urunler sabah yapiliyor aksama bitmezse veriliyor birilerine ertesi sabah daha uygun fiyata teyzem aliyordu ordan biliyorum ama abartilacak kadar da degildiir herhalde kendi evimizde bile yapsak ertesi gune degisk oluyor bulmusta bunuyor 
-Reklam-
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Biz öğrenciyken bir poğaça alırdık bazen yemeği hnuturduk 4 5 gün sonra yerdik gayette yerdik yani bayatlamiyor ki poğaçalar. Yani onlarda görgüsüzlük yapmış sen düşünüp iyilik yapmışsın onlar düşündüğü bayatlamış ta kalablari bize verdi Muş boşver bacım böylesine iyilik yaranmaz yakınımda olsan ben alırdım valla ne güzel mis gibi her türlü yerdik 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ne alakası var bir günlük poğaça yenir evde yapınca artıyo ertesi günde ısıtıp dilimliyorum kahvaltıda yeniyo hicte h.a.y.v.a.nlara vermiyoruz iyilikte yaramıyo belliki boşver birdaha verme sende 
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Birdaha iyilik yapma işte bu kötü kalpli insanlar yüzünden iyilik yapamıyor kimse sen doğru olanı yaptın bence canım ama birdaha eltine iyilik yakma yaramıyor çünkü. Hayatları bize kakaladi demeye getirmiş kötü kalpli 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Sende bidaha ona gönderme senin iyligine bak onlarn pisliğin e böyle burnu havada olanlardan nefret ediyorum bı ara bizede eşimin amcasigil göndermişti ewet isitinca çok güzel oluyo demekki senn eltin ewde yaptığı pogacayi ikinci gün yiyince köpeklernkiniimi yemiş oluyo şaka gibi 
0 oy
(692 puan) tarafından
Off onu sobanın fırını varsa koyacaksın yanidna güzel bi çay pamuk gibi oluyor zaten sonra misler gibi ye gitsin bi daha da verme kendin ye askom❤❤❤
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Senin yaptığında yanlış bir şey yok. Hatta keşke eltin olsaydım da bana verseydin
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Terbiyesizlik etmisler resmen . Benim eşimde iş yerinden getiriyor bir misafir gelince fırına arıyorum yeni çıkmış gibi yumuşacık oluyor valla insanlar da bir tuhaf
0 oy
(13,335 puan) tarafından
Ne olacak dün eşim simit almış bitmedi bu sabah yiyeceğiz bazen evde de beklemiş oluyor 
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Nankör, hem size hem nimete nankörlük etmiş. Boşver duyma bile. Sen de yollama bi daha olsun bitsin. Bazı insanlar düşünmeye gelmiyor
0 oy
(592 puan) tarafından
Ne var canım bunda keşke benide seni. Eltini düşündüğün gibi birisi düşünse bende bayılırım pastahane poğaçasına sıcak soğuk fark etmez hani tost makinasında ısıt mis gibi ye olsaydı valla bebeğime de ısıtıp eline verirdim yerdi ne güzel onlar düşüncesiyle ayıp etmiş sende bı daha yollama kafana da takma su eltileri çok büyütüyorsunuz gözünüzde herkes iyi olmak senin gibi naif düşünmek zorunda değil her elti de kıskanç fesat olmak zorunda değil canım kendinize değer verin karşıdakine değil benim henüz eltim yok ama olursa da tavrın baştan net olur bı yanlış kırıcı hareketini gördüm mü bende ona göre davranırım uzun oldu kusura bakma ama şuan kayınvalideme bile diyorum rahatsız olduğunu şeyi yüzüme söyle başkasından duyarsam böyle yakın olmam sana yok diyor olirsa söylerim bende aynı şekilde ona diyorum senin kırıcı biseyin olsa sana derim bunu başkasından duyman hoş olur mu diye sonra diyor sen beni uyar ben düşünemeyebilirim aramız bozulmasın konuşmasak herşey yanlış anlaşılır sende eltine mesafeni koy sorarsa da kırıldım de kırıldığını beli etmek kötü bişey değil sende üzülme 
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Sen ona bakma. Olsa ben de yerim ne var bunda ki.

Ablamın bina da tatlıcı biri var akşam kalan pastalardan keklerden falan getirirdi çokta güzel olurdu yerdik. 
0 oy
(1,110 puan) tarafından
İyilik yapman suç canim
0 oy
(7,677 puan) tarafından
İyilikten maraz doğar diyen boşa dememiş bir daha yollama at kendi buzluguna bacım.
0 oy
tarafından
Acaba buzluğa koyunca sertlestimiki.

Birde sen soylemismiydin pastaneden verdiler diye
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Yok artık

Sen verme bacım

At buzluğa mis gibi ye sonra

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
6 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ümranşen (1,637 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sepet sepet yumurta (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 303 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 552 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,022 soru

11,515,466 cevap

35,175 kullanıcı

...