0 oy
263 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar bi buçuk sene kadar geri çekilme yöntemi ile korunduk 1 senedir de korunmuyorum son 3 aydır adetim gecikiyor normalde çok nadir gecikir adetim

Bunun sebebi anne Rahmi kendini bebeğe hazırlamasıymış doğru mu sizce 

10 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bence alakası yok ben düzenli adet olurken kızıma hamile kaldım oglumda da kizimda da 
tarafından
Hakkımızda hayırlısı o zaman cnm
-Reklam-
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Herkesin bünyesi farklı bacım olabilir 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Sanmıyorum yaa bende korunmuyorum yaklaşık bir senedir adetim düzenliydi eskiden ,ama doğum yaptığımdan beridir gecikiyor hep bir hafta falan 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız ne alaka o zaman benim sürekli çocuk doğurmak gerek hep düzensiz benim havadan dolayı gecikebilir erken olabilir stresten olabilir yani bebeğe hazırlamıyor canım 
tarafından
Canım ben her adet için demiyorum
Korunmayı bıraktıktan sonra duzensizlesen adet için diyorum
Yoksa normalde adet gecikmesi gayet doğal
(7,376 puan) tarafından
Yine düzensizlik oluyor ki canım onla alakalı değil yani korumayı bıraktıktan sonraki dönemde düzensizlik oluyor yani sürekli olmasada aralarda illaki oluyor
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benimde korunmayı bırakınca duzensizleşmişti özellikle geç oluyordum sürekli, ama pskolojikmen bebek isteyince boyle oluyor diye duymuştum beklenti icinde olunca dyorlar ama bilmiyorum tabii
0 oy
tarafından
Evet bırakır bırakmaz hamile kalmistm
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Doktora gittiniz mi hiç?

Ben planlı hamile kalmak istediğimde doktorla görüştüm öncelikle benim bilmediğim/farkında olmadığım rahatsızlıklarımı giderdik ve sonrasındaki ilk ay gebe kaldım
tarafından
2 ay önce vajina rahatsızlığından gittim 10 gün sonra bir daha gittim gayet iyi düzelmiş hatta eğer 1 2.gunde içinde çocuk ölür haberin olsun demişti.

4 senedir falan korunuyorum benim de yaza fikrim var en başta doktora gidicem planlı olacağı için sonrası Allahin taktiri. Bu işler öyledir zaten biz kadınlar 1 sende 1 kere de olsa rutin kontrolerimizi olmayız bence. Kadın olmak çok zor .
(1,575 puan) tarafından
Evet korkup gitmiyor çoğu kişi ama sonrası daha kötü olabiliyor
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Yani dogrumu bilmiyorum ama benimkide oyle oldu. Oglum 19 aylikti korunmayi biraktik 2 ay geciktim 3.ayda hamile kaldim
0 oy
(540 puan) tarafından
Bende kadın doğum hapı ile 2 yıl korundm bıraktıktan sonra uzun süreli kanamam oldu 1 1.5, yıl sonrada bebeğim oldu canım haplar biraz hormonları azaltıyor yenilenmesi bende uzun sürdü 
(540 puan) tarafından
Ama o gecikmesi onunla alakalı değildir kesinlikle canım senin geri çekilme de aynı korunmadan aynı
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Cnm bende doğumdan önce hep ayda 1 oluyordm adet, doğumdan sonra günümden 3,4 gün önce oluyorm hep baya düzene girdi korunuyorm ama ben rahimle ilgisi yoktur yaa bence bunyeyle alakası var

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 148 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
0 oy
11 cevap 420 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Handenur.. (917 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.

379,873 soru