0 oy
71 göst.
Aile kategorisinde (1,327 puan) tarafından
Kış ayigirdiginden beridir iki hafta arayla bademcikleri şişiyor ve kulak ağrısı eşlik ediyor buna cocuk doktorları antibiyotik verip gönderiyor benim bu çocuğu hangi doktora götürmem lazım İzmir'de onereceginiz bir Dr varmı yada napmam lazım bu durumda kulak iltihabının sonra negibi zararları olur cocuga

2 Cevaplar

0 oy
(364 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kulak Burun Boğaz doktoruna gidin cnm kızım da öyle oluyor hep biz üç farklı KBB ye gittik geniz eti büyümesi var şimdilik tedavi görüyoruz ameliyat olabilir biz İzmir'de yiz en son Can Hastanesi nde Dr Burak Kocagözoğlu nu bulduk çok memnunuz çocukla konuşması uzun uzun herşeyi açıklaması ni çok beğendik 
(364 puan) tarafından
Bir de  boğazındaki iltihap kulağa gidiyormuş ve kulakta sıvı birikmesi oluyor bu da duymayı zorlaştırıyor biz de bu durumdayız
(1,327 puan) tarafından
Bugün gene baktım bademcikler sis çocuğun
(364 puan) tarafından
Mutlaka gidin zaman geçirmeyin biz bugün kontrol e gittik şimdilik ameliyat olmuyoruz çok sevindim ilerledikçe tedavisi ameliyat oluyor
-Reklam-
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Postun çıksın çok geçmiş olsun benim.oglum üç yaşında bir ara sk oluyordu boğaz enfeksynu doktor hassas demekki demişti bilenler yazar insallah
(1,327 puan) tarafından
Sagol canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 59 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu

382,165 soru

11,442,354 cevap

35,012 kullanıcı

...