0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Son zamanlarda çok geç uyaniyordum haliyle çocuk da geç uyuyup geç uyanmaya alıştı. Bi haftadır kendime hedef koydum sabah erkenden uyanicam işimi gücümü bitiricem yemeğimi yapıcam gün bana kalacak eğer uykusuzsam kızımla beraber öğle uykusunda biraz kestirebilirim diye düşündüm geç uyandığım için hasta gibi oluyordum üşengeç oluyordum erken uyandığımdan beri daha dinç olmaya başladım:)

22 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Allahım geç uyanmaya o kdr ihtiyacım var ki kesintisiz gece uyumak istiyorm sabah 9 da kalksam yeter bana :((( bebeğim 9 aylık öyle yoruldum ki geceleri kalkmak değilde sabaha karşı uyanıyor o bitiyor beni sonra uyur saat 7.30 7.40 ta ayakta ben uykuyu çok seven biriyim hep dua ediyorum Allahım ne zaman deliksiz uyuyacam deliksiz uyumasam bile ne zaman 9 9.30 a kadar uyuyacam:(
(1,618 puan) tarafından
Akşam o uyuduktan sonra sende uyu canım
(2,687 puan) tarafından
Papatyaaaaa gaderdaşimm gel sarilalim :))
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
43 dakika önce uyandım 
(1,618 puan) tarafından
Erkenciyizzzzz
(1,369 puan) tarafından
Evet ya hastaneye gidiyroum şafak operasyonu gibi gün aymadan halletmek lazım sjsjsjs
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Erken kalkan yol alir tabii ama bebek ne zaman uyanirsa o zamn kalkiyom ben, saat degisiyor hep 
(1,618 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Hep uyanirimmmm
(1,618 puan) tarafından
Oh oh ne güzel
(1,975 puan) tarafından
Nersi güzel kız:))
0 oy
tarafından
Daha uyumadim...
(1,618 puan) tarafından
Ayy neden kizzz
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Aylardır 8e kadar bile uyuyamayan ben postu ağlayarak okucam : D bugün 7 de başladım mesela güne kızım daha geç uyanmıyor asla sen sanslisinkizin uyutuyosa  9 10 gibi uyansan yeter bence
(1,618 puan) tarafından
Sabah namazında kalkıyorum canım
0 oy
(673 puan) tarafından
Sabah namazıyla ayaktayım sonra hiç yatmam gündüz uykusu desen ölmem lazım uyumam için :))
(1,618 puan) tarafından
Akşam kaçta uyursun canım
(673 puan) tarafından
Bebekle uyurum 10-11-12 değişiyor yani
0 oy
(995 puan) tarafından
Sabah ezandan önce kalkarım. Oğlum okula eşim işe saat 8 den sonra geri yatarım. Kaç gün denedim uyumamayi baktım hep aynı tas aynı hamam bari kendime iyilik yapayım . Bir de bebem var 1 yaşında saat başı uyanıyor
(1,618 puan) tarafından
Oo senin sorumluluğun büyükmüş canim
0 oy
(17,762 puan) tarafından
7.30 hergün oğlum okula gidiyo ondan :) bugünde iki küçükler hasta ateşli doktora gittik acile calpol yazdı yolladı ben bişi anlamıyom ya bu acillerden
(1,618 puan) tarafından
Ateş nedeni ne canim
(17,762 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonu canım
0 oy
(13,056 puan) tarafından
Tatil günümse evet iş günümse hayır:)
0 oy
(11,074 puan) tarafından

Her gün erken uyanıyorum ama hiç dinç uyanamıyorum :(( tabi bu benle ilgili heralde sağlık gitti elden. Eskiden erken ve geç uyanmak arasındaki farkı ben de hissederdim. Şimdi kıvrana kıvrana kalktım çocuğa beslenme hazırlıyorum. Sonra onu yollayıp diğerleriyle maraton başlayacak :O

0 oy
(7,947 puan) tarafından
Benim oğlum uyuyo genelde 9 a kadar bende uyuyorum onla ama şuan uykum yok uyandım takılıyorum uyurum birazdan :D
0 oy
(221 puan) tarafından
Oglum.okula gittigi icin 6 30 da ayaktayım namaz galan derken saat 8 oluyor dahada uykum gelmiyor ki uyumak istesemde 6 aylik bebegim var :)) ama erken kalkinca daha dinc oluyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sabah 7:30 da kalkıyorum ben canım. Eşime ve okula giden kızıma kahvaltı hazırlıyorum. Onları gönderince gürültü çıkarmadan yapabileceğim işlerimi yapıyorum. Küçük kızım geç uyanıyor ama benim gündüz uyuma huyum yok. Kalkınca yatmıyorum haliyle :)
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben erkenciyim hep
0 oy
(692 puan) tarafından

Bebis yok o yüzden istediğim saatte yatıp istediğim saatte kalkıyorum sjsj dün 11 30 a geliyordu bugün de 6.50 xe kalktım sjsjs havamı da atim gidim:D<3

0 oy
tarafından
Hiç geç uyanmayı sevmem. Günüm ziyan oluyormuş gibi geliyor.

En geç 8de uyaniriz. Kızım uyanmasa bile uyandiriyorum
0 oy
(3,347 puan) tarafından

Sabahın 8 inde kurulu saat gibi ayağa dikiyor minik paşam keşkem biraz daha geç kalksa gece zaten 3ten 5e kadar uyumuyor :woot:

0 oy
(11,265 puan) tarafından

Vücudum alışmış en geç 8 de kalkarım 1 saat fazla yatayım her yerim ağrıyor aynı şekilde gün içinde 30 dk. Kestirsem de ağırlaşıyorm  :)

0 oy
tarafından

Uyandım işte:) 7 de kalktm kızım uyuyo hala :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 628 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 906 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 258 göst.

379,851 soru

11,370,529 cevap

34,854 kullanıcı

...