0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Kizlar gunaydin, aranizda benim gibi pastaya aseren oldumu, 2 haftadir asiri derecede pasta yemek istiyorum, agzima boyle tadi geliyor ama her turli pastayi dendedim hic biri benim gonlumdeki gibi degil, pastaneci ile konustum boyle boyle pasta yemek istiyorum diye kendisi isinin ustasidir ama onun bana ozel yaptigi pasta bile gonlumden gecen pasta degil ne yapicagmi sasirdim boyle kremali bol bol yemek istiyorum ama hic o agzima gelen tadi bulamadim, sabah 6 dan beri agliyorum bu ne ac gozluluktir canim bendekide

8 Cevaplar

+1 oy
(7,949 puan) tarafından
Yok artık derde bak:D ozaman sen yap kalkda istediğin gibi bir pasta bizde derdimiz var sanıyoruz 
(268 puan) tarafından
Bende kendime sasiryorum nedir bu ac gozlulik diye inan nefret ettim kendimden ota b*ka aglar oldum, beni dovseler aglamazdim niye boyle oldum diyede agladim oldu o kadar artik sen dusun nasil bi hamilelikse artik
(7,949 puan) tarafından
Hamilelik hormonları olabilir onlar biraz ağır basıyor:D yani şaşırtıcı bı durum benimde canım ozamanlar hep tatlı seyoer çekiyordu erkek oldu seninki bellimi
(268 puan) tarafından
Benimkide erkek
(2,092 puan) tarafından
Hicbisey asermeyen ben aserme ne demek bilemedim
-Reklam-
+1 oy
(11,076 puan) tarafından
Bi düğün salonuna gir orda ye pasta. Aradığın o emin ol :D
(2,092 puan) tarafından
Hahahaha
(268 puan) tarafından
Aa denicem komsunun dugunude var pazar gunu
(11,076 puan) tarafından
Çeşit çeşit yiyom da o tadı bulamıyorum hiç bişide :)
(268 puan) tarafından
Evet aynn oyle oluyor
0 oy
(4,191 puan) tarafından
Kiz kndin aglyacsk dereceye glmisin ne anltion ballndira ballandira millwtin de canini cejterecen:))) inas bulursun aradgini
(268 puan) tarafından
in sa Allah cnm ya)
0 oy
tarafından
Hamilemisinn
(6,226 puan) tarafından
Aseriyorum dediğine göre:)
(268 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bnde 2 kre olmştu ya acayip tatlı yeme isteğim vardı eşimi uykudan kaldırdım git duramıyorum tatlı yemm lazm benm dye yaş pasta olsn marketteki pastlrdan tatlılrdan ne bulduysa almş gelmişti inan çeşt çeşt dizdm masaya ve sadce ekler kesmişti o isteğimi 
(268 puan) tarafından
Nasil ama canin cekince cok degisik bi his agzinda o tadi aliyorsun sanki demi
0 oy
(493 puan) tarafından
Hamilelikte ben asermedim ama doğumdan sonra asardım sanki yeni hamile gibi pasta değil ama kek oda beyaz kek ama sonra kendim yaptım sürekli tencere keke beyaz oluyor kdjdjfkforkfm camış gibi yemiştim 
(268 puan) tarafından
Seninkide degisikmis cnm
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Benim de oldu.bizim burda güzel pasta yapan çıkmadı kaç sefer almıştık.aylardir istiyordum.bigun hevesim gitsin diye kendim yaptım tam kesmedi.

Ama sürekli araştırıyorum pastaneleri.

En son bir tanesinden ne çıkarsa bahtima dedim söyledim.ben de normalde çikolatalı severim ama kremalı istiyordum bol bol senin gibi.

Sözde 4 6 kisilikmis ama küçüktü boyutu.oturdum tek başıma yedim hevesim geçti Allah'tan kriz gibi gelip duruyordu yoksa
(268 puan) tarafından
Evet o istedigni yemeyince gecmiyor
0 oy
tarafından

Kız yemişsin işte ne ağlıyın :) kafandan çıkarmaya çalış kuzum 

(268 puan) tarafından
Cnm o agzimdaki tadi bulamiyorum boyle tadi agzima geliyor o istedigni bulamiyorum degisik bisey ya bu his

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 407 göst.
19 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,125 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
17 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...