0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Arkadaşlar lise mezunuyum bu sene sınava girip en azından açıktan 2 yıllık bir bölüm okumak istiyorum üniversitesi mezunu olabilmek için ev hanımıyım 2 çocuğum var yapabilir miyim bilmiyorum sistemide bilmiyorum sınavlar nasıl oluyor ücretlendirme ne kadar bilen varsa paylaşabilir mi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her bölümün harç parası farklı bende yeni doğum yaptım ilk sınıfı bitirdim bu yıl kayıt yenileme yapmadım seneye devam edeceğim.iki çocuğum var

Videolarla araştırıp sistemi öğrenebilirsin her dönem kayıt yenileme yapılıyor alınacak dersler ekleniyor kaldığın derste varsa onuda eklediğin zaman ücret farkı da olur

İlk dönem kayıt yapınca dersler vs kendi ekleniyor diğer dönemler kendin kaydi yeniliyosun. Sınava gir tercihi yap sonrasini yaparsın inşallah
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben auzef 850 yatırdım , Anadolu okuyanlardan ya 750 ya 800 du.ucret senede 2 kez alınıyor. Çocukla tabiki zor ve çalışmadan olmuyor. Ama zahmet olmadan rahmet olmuyor
tarafından
AA bende çocuk gelişim 2 senelik okuyorum,  ilk senem bu yıl. Sonra dgs ye girip 4 e tamamlayacağın,  tesadüf e bak
(66 puan) tarafından
Canım bunlar benim hayalim seninki gerçeğe çok yakın inşallah bende yapabilirim
tarafından
Kazanmak o kadar zor değil bence 2 senelik. Deneme coz her gün ve sonra yanlışlarını kontrol et. Bilmediğin konulara en azından Google den arayarak  iyiliği ediliş olursun
(66 puan) tarafından
Ben baştan başladım tyt konularına daha sınava 5 ay var az çok liseden aklımda kalanlar da var yapabilirsem 4 yıllığı zorlicam olmazsa da 2, yıllık yazicam canım hayırlısı etraf biraz laf edecek layık görmeyecek ama ben yapicam aklıma koydum
tarafından
Ettafi takma, hayırlısı olsun hakkında ins
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Acikdan nasıl okunuyoki kiz
(66 puan) tarafından
Sadece sınavlara giriyorsun canım
(1,975 puan) tarafından
Bn lise mezunuyum da cnm nasıl yapmam lazm
(66 puan) tarafından
Bu seneki sınava kayıt yaptır tyt ayt canım sınava gir puanına göre Anadolu üniversitesi yani açık öğretimden tercihini yap çıkarsa da kaydını yaptır tabi istediğin bölüm önemli ben şimdilik 2 yıllık çocuk gelişimi istiyorum bunun içinde sadece tyt girmem yeterli eğer devam ettirebilirsem 4 e tamamlayıp kpss çalışıp atanmaya kadar gidecem Allah'ın izniyle
(1,975 puan) tarafından
Saol cnm bnde çocuk glisimciyim zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,816 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,816 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Siiiiiiiii (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
15 Eylül 2024 Diğer kategorisinde filizzz (283 puan) tarafından soruldu

399,791 soru

11,958,662 cevap

36,124 kullanıcı

...