0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (3,458 puan) tarafından
Kimler hangi okul mezunu, üniversite okuyup evde oturan var mı benim gibi :))

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben ben ben :)) dış ticaret mezunuyum evdeyimmm yatiisss :d
(3,458 puan) tarafından
Kocamla ticari ilişkiler içindeyim diyorsun :))
tarafından
Kapidan gecen ekmek sut vs onlarin menşeisine bakiyorum :d karin tokluguna calisiyorum bide cocugunu buyutuyorum karnimda iste :d gider gelir hesaplamalarina cok karismiyorum ne istersem aliniyor sukrediyorum:D not: sigortam da yok :))))suriyeli isci miyim acaba ben :)
(3,458 puan) tarafından
Şikâyet edelim kocamı kaçak işçi çalıştırıyor diye :))
tarafından
Hakettti benceee:))
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Bende universte mezunuyum evde oturuyorum 
(3,458 puan) tarafından
Ne okudun kız sefamiz olsun :))
(571 puan) tarafından
Degilmi kocam sağolsun:))) moda tasarim okudum  önlisans
(3,458 puan) tarafından
Benimkide sağolsun:)) evde entari dikersin kendine çocuklara artik
0 oy
(3,187 puan) tarafından

2019 mezunu olarak benn :D

Atatürk üniversitesi çocuk gelişimi :))

tarafından
tebrik ediyorum canim hamile ve lohusa zor donemler.ona ragmen almissin diplamani ❤️♥️
(3,187 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
(214 puan) tarafından
Bende çocuk gelişimi okudum :)
(3,187 puan) tarafından
Aaa meslektaşız yani :))
(214 puan) tarafından
Eveeet ama ben liseden sonra okumadım ama stajyerligimi yaptım çok güzeldi
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Güzel sanatlar mezunuyum kariyer hayatıma evde devam ediyorum :D

(3,458 puan) tarafından
Hangi alan peki yeteneğiniz nedir hanimefendi
(12,854 puan) tarafından
Çini ve seramik hanfendicim :))
(3,458 puan) tarafından
Hımmm belki kendi atölyeni acarsın birgün canim
(12,854 puan) tarafından
İnşallah çok isterim hayırlısı canım :)
0 oy
(777 puan) tarafından
Tabi ki ben :D
(3,458 puan) tarafından
Ne okudun tatlim
(777 puan) tarafından
Önlisans mezunuyum canım Turizm ve Otel İşletmeciliği okudum. Açıköğretimden de İşletme okuyorum 3.sınıftayım.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Marmara üniversitesi ingilizce  isletme mezunuyum.calisiyorum süt izinindeyim uzattım ben 1 yıl 45 gün sonra başlayacağım.
(3,458 puan) tarafından
Sen okkalı yerde okumuşsun:))
(5,938 puan) tarafından
Şükür canım çok iyi bir okul iyi bir bolum. Acikogretimden de tarih okuyorum 3.sınıftayim
(3,458 puan) tarafından
Yaa bravo valla
(5,938 puan) tarafından
Sanırsam ömrüm yettiğince okul bittikçe farkli bölümler okuyacağım inşallah
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ben lise mezunuyum ama üniversite okumayı çok istiyordum lise sonda eşimle tanıştım  neyse eşim kendi halinde biri bana sürekli  sen okur gidersen beni  unutursun dengini bulursun diyordu  bende olurmu öyle şey dedim hep  neyse üniversite sınavı geldi çattı baktım eşim gelmiş okul kapısına bana dediki şimdi sen içeri girer soruları doğru yanıtlarsan kazanırsan beni unut  bşr daha göremezsin ya ben ya okul dedi ben sınava girdim kağıda baktım baktım 10 dakka sonra kağıdı hocaya verdim hoca bakakaldı suratıma vurdum  kapıyı çıktım baktım aşağıda  beni bekliyo  atladım boynuna sarıldım hayatımın en büyük  çılgınlığıydı  ☺️☺️ şimdi okusaydım diyorum arada oku hayatım  okuuuu okuuu dio manalı manalı 
(3,458 puan) tarafından
Dayak istemiş seninki de. Kız iyi cesaret var Sende ama keşke okusaydın yinede
(1,065 puan) tarafından
Aşk adama neler yaptırıyo ama benimki  cahil  cesareti  keşke demiyorum   nasip diyorum :)))
(3,458 puan) tarafından
Yani kader kismet
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben de ünüversite mezunu ve evdeyim bölümüm Çocuk  Gelişimi :)
(3,458 puan) tarafından
En azından bebelerine faydan dokunur canim
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Meslek lisesinden mezunum. Kuaförlük işletme belgelerim var. Dükkânım vardı. Evlenince eşim istemiyor diye kapatmak zorunda kaldimm Kızımı biraz daha büyüteyim 1 sene ye dükkan açıcam tekrar allahin izniyle inşallah. 
(3,458 puan) tarafından
Inşaallah canisi
(2,484 puan) tarafından
Newooo yanina geleyim bana kas biyik almayi ogrettt
Benim adam kuafore verdigim para yuzunden iflas edeceeekk :ddajdhdhdh
tarafından
aaa canım sana bişey sorabilir miyim peki ?? bende kas bıyık almasını biliyorum.hem iple hem agdayla tesettür başı hazırlayabiliyorum gelinlik olsa bile yaparım makyaj da gayet iyi yapıyorum ustası değilim ama bi iki yapista yeni malzemeleri kullanacak.kapasitem var ben bi kuaföre başvursam ise alınır mıyım sence yardımcı gibi??
(2,102 puan) tarafından
Gel öğreteyim ayıpsın djsjsjjs
(2,102 puan) tarafından
Tabiki alınırsın. Önce çırak olarak başlarsın sonra kalfa usta diye elin alıştıkça ilerletirsin durumu sonra da meslek okuluna yazılır okur belgelerini alırsın ilerde de dükkan acabilirsin. Eleman arayan çok kuaför var. Çırak kalfa arasıyım diyerek girebilirsin
0 oy
(492 puan) tarafından
Lisede grafik bitirdim sınavlara girdim sigortacılık belgesi aldım önlisans büro yönetimi okudum aciktanda yine on lisans tıbbi dokümantasyon  bitirdim evde mutlu.mutlu oturuyorum :)
(3,458 puan) tarafından
Zihin aktif kalsın diye bir çaba görüyorum sende
(492 puan) tarafından
Şuanda hiçbir aktifliği kalmadı hamileligimde hafıza zayıfladığı yaşadım herşey gitti :)
(3,458 puan) tarafından
Geri gelir merak etme
0 oy
(5,913 puan) tarafından
2017 uluslararasi iliskiler mezunuyum malesefki atama olmuor bosuna okudum evde oturuom 14 haftalik gebeyim 
(3,458 puan) tarafından
Böyle bölümler özelde iş bulduruyor. O da iyi bir üniversite botireceksinki anca
(5,913 puan) tarafından
Aynen oyle ozelde de hep tecrubeli olmani istiolar
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Cü kamu yönetimi yuksek lisansimi ev hanimligi üstüne yapiyorm :)
(3,458 puan) tarafından
Bende doktoramı:))
0 oy
(178 puan) tarafından

Laboratuvar on lisans  okudum ama evde ev hanimli işindeyim.:) 3 sene oldu universiteye diplomami bile almaya gitmedim .:ermm:

(3,458 puan) tarafından
Bende almadım diplomami 3 sene oldu :))
0 oy
(650 puan) tarafından
Türk dili ve edebiyatı bölümü diploması/ formasyon/ özel eğitim belgem var. 

4 yıl işim olsun diye uğraştım nasip evlilikmiş bu yıl evliyim. 
(3,458 puan) tarafından
Aslında güzel bölüm özel eğitimde calisabilirsin
(650 puan) tarafından
Torpilin varsa çalışıyorsun. Adamımız olmadığı için boşta kaldık,  3 yıl uğraştım nasipten ötesi olmuyormuş
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Imam hatıp mezunuyum edebiyat ogrtmenligi istiyordum ki geldı de sehır dısı oldugu ıcın ailem gondermedi evlndm ev hanımıym ama kızlarım az daha buyusun unw sınavlarına hazırlanıp açıktan okuyacam
(3,458 puan) tarafından
Inşaallah canim
0 oy
(447 puan) tarafından
Celâl Bayar üniversitesi görsel sanatlar öğretmenliği akdeniz türk dili ve edebiyatı anadolu tarih mezunuyum 4 senelik edebiyat öğretmeniyim resim derslerine de giriyom :)
(3,458 puan) tarafından
Sen aktif çalışan bir annesin ne guzel
0 oy
(497 puan) tarafından

Örgün de Süleyman Demirel üniversitesi gida, açıköğretim de çeko mezunuyum. Küçük bebeğim var evdeyim :)

(3,458 puan) tarafından
Hayırlısı iste csnim
0 oy
tarafından
Gaziantep üniversitesi iktisat bölümü öğrencisiyim bitiremedim şu an devam edemiyorum hamileyim üniversiteyi bırakıp evlendim 
(3,458 puan) tarafından
Canim ondada iş imkanı yok malesef bebeğini bak sen tüm her şeyi unutturuyor
0 oy
tarafından
kutahya dumlupunar muhasebe

sonuc ev anasiyim ben :)
(3,458 puan) tarafından
Evin gelir giderleri sendedir heralde
tarafından
yok canim esimde ilk calistigim icin ondaydi simdi bebek oldugu icin ortak sayılır :)
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Hayat şartları derslerim iyiydi sağlığı kazandım annem göndermedi, düz lisede okudum 1 sene muhasebe ve gıdayı kazandım aile sorunları falan filan kaçtım sonra açığa yazıldım kaldı gitmedim :(

(3,458 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 93 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pinar23 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pinar23 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 503 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
12 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...