0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ilişki sırasında yanma neden olur son 1 haftadır sürekli yaşıyorum ama bir müddet sonra geçiyor. Enfeksiyon falan mıdır yaşayan var mı. Kusura bakmayın ben daha ince enfeksiyon falan geçirmedim bir bilgim yok. Yaşayan varsa diye sormak istedim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(8,926 puan) tarafından
Muhtemelen enfeksiyonun vardir kadın doğum uzmanına görünmen gerekiyor 
(1,088 puan) tarafından
Neden oluyor ve nasıl tedavi ediliyor
(8,926 puan) tarafından
Bi çok sebebi var vajinal ıslaklık üşütme gibi kadın doğum uzmanı ilaç verecek sana
-Reklam-
0 oy
(421 puan) tarafından
Mantar olabilir
(1,088 puan) tarafından
Neden olmuştur ve tedavisi nasıl oluyor
(421 puan) tarafından
Antibiyotik ilaç kullanımından oluyor genellikle ama pek çok sebebi olabilir bi dr gidin krem fitil verir geçer kısa sürede canım
0 oy
tarafından
Evet enfeksiyon olmuşsun 
(1,088 puan) tarafından
Neden olmuştur
tarafından
Kadin doğuma gideceksin hijyenik olamayan yerden bulaşır esinde varsa eşinden bulaşır iç çamaşır temiz değilse ordan bulaşır tuvaleten bulaşır sentetik iç çamaşırlardan bulaşır
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Bende uzin süre ilişki olmayınca, özellikle adetden sonra ilk ilişkide yanma oluyor. Tüm enfeksiyon mantar tahlillerimde temiz.
(3,244 puan) tarafından
Fitil kullanımından sonra birde
(1,088 puan) tarafından
Adetim bittiğinden beri böyle benimde
(3,244 puan) tarafından
Kaç gün oldu biteli?
Belliki bu ay soğuk olmuş sana. Gebelik gibi pilanın yoksa papatya demleyib vajinal duş yaparsın hemen toparlar.
Ve vajinal PH ı dengede tutmak için eczaneden ben Pruvac ismli vajinal duş suyu aldım. Vajen ph nı onarıyordu.
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Aynn enfeksiyon 

İlgili bir soru bulunamadı

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...