0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından

İyi akşamlar hanımlar ❤️ bebeği anne sütü almayıp zayıf olan var mı anne sütü almadığı için bebek geç mi yürür kızım 10 aylık ama adam akıllı emmedi zayıf 10 aylık oldu yeni en son 8 aylık iken tartildi 7.200 kilosuydu doktor zayıf dedi ama sağlığı yerinde emekleme yok diş yok yürüme yok herkes beni suçluyor emmedi diye sütüm yoktu ondan dolayı dişi çıkmamış ondan dolayı emeklemiyormus ondan dolayı da yurumuyormus benim bebeğim gibi olan var mı :(

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aşkım kızım 2 seneden fazla emdi 17 aylik yürüdü, oğlum da emiyor ve 17 aylik yürümeye yeni başladı düşe kalka. Böyle şeylere canını sıkma, kimseyi dinleme, kendini de üzme. Her çocuk anne sütü alacak diye bir şey yok, anne sütü almayan çocuk da sağlıksız falan olmaz. Canını sıkan herkesi hayatından çıkarma, kov! 
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Emme ile ne alakası var benim kızımla hiç emmedi 11 aylıkken yürüdü ama mesela ben yürümesi için evde aktiviteler yapıyorum koridora boydan boya duvara top yapıştırıyordum dikkatini çektiriyordum düşe kalka topları tutmak için öyle öyle yürümeye başlamıştı
0 oy
tarafından
Ne alakası var tatlım ya çocuk ne zaman isterse o zaman yürür bi salsınlar şu çocukları artık 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Herkesi takmayın diyorum beni kimse dinlemiyor ne alakaymis acaba ilk oğlum emmedi çok 13 de yürüdü bir ayda erken doğmuştu gayet normal bir zaman bence 
(13,825 puan) tarafından
İkinci oğlumda meme mama gitti dokuz ay emdi 10 buçuk aylık yürüdü yani alakası yok bunlarla
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Anne sutuyle alakasi oldugunu dusunmuyorum canim. Ablam 1 damla bile almamis anne sutu tosun gibiymis yani bende 9ay emmisim annem.kesmis bende oyleymisim. Benim oglum aldi anne sutu 10 aylikken yurudu tam
0 oy
(1,140 puan) tarafından

Sütle hiç bir alakası yok.kilonun da yürümesi dişinin de.

Her bebeğin gelişimi farklıdır.

Benim kızçem 10 buçuk aylıktı.

Bir sabah kahvaltı ettirirken bir baktım altta pirinç tanesi kadar dişi patlamış :)ayni gün de ilk adımlarını attı.

Sonra da yavaş yavaş yürümeye başladı.12 aylıkken tam güzel yürümeye başladı.

Şimdi 19 aylık koşusturuyor :)

0 oy
(2,274 puan) tarafından
Benim 1 arkadaşım var kızı 7 yasinda hiç anne sütü almadi , kızı görsen  maşallah zehir gibi , çalışkan akıllı inan boyu yaşıtlarına  göre çok uzun , hiç alakası yok canim anne sütü veya mam ile 
0 oy
(954 puan) tarafından
Canım benim oğlum da emmedi pek bana da çok dediler öyle ama erken emekleri erken diş cıkarsın 14 aylık yürüdü, ama mamayı çok içti severdi yani
0 oy
tarafından
Daha çok küçük dış için emekleme iicin çok büyük degil. Şuan çoğu annenin sütü yok . Herkes mama veriyor sütü olan pek nadir kişi var . Hepside yürüyor emekliyor . Cahil çok ya kafanı takma . Benim oğlum 1 yaşında dış çıkardı . 1 buçuk yaşını geçiyordu yürüdü 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Emme ile alakası yok ki canım bide her çocuk farklıdır anne sütü alanlarda şişman değildir ayrıca bebeğinin kilosuda gayet iyi benim kızım 2 yaşında 10 kilo emmiyor diye öyle olsaydı çoğu bebek öyle olurdu hiç alakası yok yani canım takma kimseyi kızım yoğun bakımda yattı hiç emmedi 9 aylıktı fizik tedavi yapıyordum evde onunda sayesinde 9 aylık yürüdü 3 aylıkken de dışı çıktı yani hiç bir alakası yok canım kimseyi dinleme 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Benim bebeğim de emmedi canım 11 aylıkken ilk adımlarını attı 1 yaşında yürüyordu. Bence bunun anne sütüyle çok ilgisi yok
0 oy
tarafından
Anne sütü ile alakası yok canım kimseyi takma boşver kim ne derse desin sağlıklı olsun da benim kızım emiyor yine de zayıf 10 aylik emekledi 15 sylik falan yürüdü 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
15 aylık hala yurumedik full anne sütü alıyor devam
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Emmesiyle alakası yok canım sadece anne sütü aldı ve hep zayıf bir bebek ek gıdada güzel yiyor ama yapısı böyle demek ki. Yürümesi de ortalama zamanda oldu 12. Ayda desteksiz yürümeye başlamıştı 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
14 aylik sadece anne sutü aldi ve hala fazlasiyla almaya devam ediyor ama sadece birkac adim atiyor henuz seri bir yürümesi yok
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Valla ben oğlum hiç emmedi ama kilosu da iyi di 13 aylıkken yürüdü Alakası yok yani anne sütüyle
0 oy
tarafından

35+6 doğdu 2600 49 cm di 

8.5 ayliken yürüdü 
7 dişi çıktı 9 aylıken 
9 aylık asida 7700 du
1 ay anne sütü anca aldı 
Takmıyorm kafaya 
0 oy
(63 puan) tarafından
Kızımda mama ile büyüdü 7 aylık diş çıkardı 9 aylık emekleri şimdi 1 yaşinda 10 adım atıyor
0 oy
(295 puan) tarafından
Benim kizim 20 aylik olcak hala emiyo 15 aylik yurudu 10 aylik ilk disi cikti canim alakasi yk emmeyle hic kendini uzme her bebegin gelisimi farkli 
0 oy
(914 puan) tarafından
Alakası yok yâ bazı şeyler genetik zaten daha on aylık direnç ve gücü yoktur iştahsız bir bebek mi gün içinde nasıl beslenmesi peki
(506 puan) tarafından
İştahsız bir bebek canm
(914 puan) tarafından
İşte cânım tüm sıkıntı burda zaten kara dut özü içir sabah akşam bi çay kaşığı baktin öyle içmiyor biberona 10-20 cc su ile karıştırıp içir bitanem şifa olsun

İlgili bir soru bulunamadı

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,870 kullanıcı

...