+3 oy
1,162 göst.
Aile kategorisinde (499 puan) tarafından
Eşimin akrabalarindan benden 3 hafta önde olan gebe biri var kendisini hiç görmedim ama gına geldi artık. Ahmet diye birinin eşiymiş kaynanam görümcem sürekli ahmetin eşi 10 kilo almış senden fazla beslenmis ahmetin eşine doktor şu ilaci vermis sana niye vermedi yok ahmetin eşi renkli ultrasona girmis sen niye girmedin ahmetin eşi çocuğuna sunu almis bunu yapmış ahmetin eşi gecen köyden pekmez istemis cocuga iyi bakiyor daha neler neler ayyy fenalık geldi iyice bugün kaynanam ahmetin eşi çocuğuna yelek ördürmüs bilmem ne tuhafiyeye oraya sende ördür dedi bende gergindim zaten anne ahmetin eşinin numarasını verde o napiyorsa saati saatine bende yapim dedim esimde annesinin arkasindan bana sus isareti yaptı kaynanaminda yüzü düştü eşim mutfaga geldi ona dedim biri daha bana ahmetin eşi derse avazimin çıktığı kadar bağıracam çok az kaldi dedim. Eşimde keske anneme öyle demeseydin dedi ama bunaldım artık her kimse bu ahmetin eşi burdaysan hicmi isin gücün yok bacım 3 kuşak uzaktan akrabana hergün kullandigin ilaçtan yedigin yemege aldigın kiloya kadarmi anlatiyorsun yaaaa yapma bacım yapma:) 

30 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
 sonlara doğru banada bı ciglik atma istediği geldi . Ne istiyorlar bu hamile ve lohusa gelinlerden bu kaynanslsr ya . Benimkide sen çok zayifsin bebek zayıf olmaz inşallah der dururdu. Boyunu kilosunu her hafta öğrenip soylerdik normal mi normal mi derdi ? Her hafta normalllllllllllllllll diye bağırdım gelirdi 
(499 puan) tarafından
Ay bende zayifim o yuzden diyorlar ahmetin karısı 10 kilo almis diye benimde moralim.bozuluyor
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Ah hiç bitmez bu tarzlar benim de oğlumdan 2 ay büyük bi akrabanın çocuğu var kızın annesi kaynanamı arar sorar senin torun yürüyo mu şunu yiyo mu off kaynanamda memlekete gidince falan omları görüyo gelio unutana kadar onları örnek gösterir bana neymiş çocuğu salmak lazımmış biz çok sıkıyomuşuz vs vs hepsine kulağımı tıkıyorum banane herkes faeklı yetiştirir çocuğunu ve her çocuğun gelişimi bir olmaz 
(499 puan) tarafından
Tabikide her gebelikte bir değil sonucta doktor ona baska ilac verir bana belki verme geregi duymaz. Cok sinir oluyorum
(774 puan) tarafından
Aynen öylee canım takma boşver ama iyi demişsin valla güldümde gece gece hakkını helal et :))
(499 puan) tarafından
Ahahaha ne demek canım en azindan ahmetin eşi milletin yüzünde tebessüm oldu :)
(774 puan) tarafından
Aynen valla yorumları gülerek okudum :))
0 oy
(187 puan) tarafından

Ay ne güldüm kayinbabamin ismi Ahmet:)kaynanalar hepmi aynı olur

0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bence o ahmetin eşi de kaynanasından çekiyordr iyi yapmkşsın bu eşler de hep böyle kırmayın derlrr bşz de kırıilıyoruz hiç umurların da değil
(499 puan) tarafından
Hiç yani annensi kırılmasın ama beni sürekli ahmetin esi ile kıyaslasınlar
(3,006 puan) tarafından
Hep öyle oluyor hep bizden anlayış bekliyorlar iyi yapmışsın boşver o ahmetin eşine senden bahsediyolar deme kıçını kaldırma ☺☺
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Gerçekten bende ona takıldım işi gücü yok millete aldığı pekmezi söylüyor . Bide adı yok mu bu kadının... Vallah iyi demişsin suratida düşsün abartmasinlar
(499 puan) tarafından
Bende bugub hastaneye gittim mesela dr kan ilacı verdim ablalarim soruyor işte Nasil mis bebek iyi şükür hersey yolunda diyorum kendi aileme bile gereksiz detay vermiyorum ki bırak akrabaya
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Valla bence gayet iyi yapmışsın şimdiden önünü almazsan doğduktan sonra da devam eder sütün bezin kilosu boyu yürüyor emekliyor diş çıkartıyor her seyde yarış atına çevirirler sizi esinde hiç kusura bakmasın onca zaman Ahmetin eşi Ahmetin eşi denildiğinde susmuş ise şimdi sana konuşmaya hakkı yok
(499 puan) tarafından
Aynen öyle valla istediği kadar sus desin annesi sussun önce:) kiz bide ben sezeryan ahmetin esi normal doğurursa sen o zaman gör:))))
(12,995 puan) tarafından
Benim eşimin kuzeninin eşi benden 8 önce doğum yaptı onunla aynı zamanda da benim ablam ben ablamla kendimi hiç kıyaslamadım ama kaynanam daha yeni öğrenmişim hamileliğimi işte kaynana su verelim istiyormuş da gelin ilk altı ay yasak diyormuş diye gelini kötülüyor kendine yer yapıyor aklınca bende doktor ne derse o dedim. çocuk varken de bir kaç kez iste ince giydir şunu  yedir diye gelinin adı geçti o böyle yapıyor diye aynı şekilde kaynana diyor görümce onaylıyor bende onun yaptığının doğru olduğuna kim karar verdi ki diye susturdum bunları
(499 puan) tarafından
Oh iyi yapmışsın kız insan-ı cıldırma evresine getiriyorlar.
0 oy
tarafından
Acilen şu Ahmet in karısıyla tanisman lazım 
(499 puan) tarafından
Ay hiç tanışmak isteğim yok adını duyunva bile tüylerim diken diken oluyor:)
tarafından
Puhahaha
0 oy
(353 puan) tarafından
Boşver süper cevap olmuş vala...
(499 puan) tarafından
Kız Cvb verdim de ne oldu sanki dün aksam kaynanamlarda yine ahmet eşi muhabbeti vardi artik icimden salavat çekiyorum sabır çekiyorum.
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Bende de var o Ahmet'in eşinden yemin ediyorum saçımı başımı yolcam az kaldı ama kadincagizin suçu yok :D 

(499 puan) tarafından
Ahahahahaha kız senmi benmi ahmetin esi dedilermi benim çığlık atasim geliyor artik
(1,499 puan) tarafından
Beraber yolalim canım başka yolu yok yalnız Ahmetin eşigiller genelde çok iyi olurlar ha bir bahaneyle düşman da olamazsın gmvnknnnfdd

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 258 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 828 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
0 oy
13 cevap 284 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu