0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Selam kızlar benim bit sorunum var kızımla bitliymisiz yeni fark ettik 3 gün oluyor  .d 3 gundur saçıma bit şampuanı bit spreyi beyaz sirke ne varsa sürdüm ama hala var bit bittide sirke var şuan bit taraginada gelmiyor o küçük sirkeler kızımın saçlarını tek tek temizliyorum hergun elimle öldürüyorum artık bana bi çare söyleyin onu yapayım nasil gider bu sirkeler nasil biter yaa bide kendi kafamdakileri nasil temizlicem sirkeler ölse bile taraga gelmiyor göremiyorum da kafamı offf kaç gündür onla uğraşıyorum bıktım artık en son küçükken böyle bisey gelmisti başıma 20 yıl sonra nerden geldiyse bu pislik gelmiş çok stresteyiiim kızlar akıl verin bana ölen sirkeleri nasil temizlerim kafamdan ve en iyi sirke öldürücü nedir. Bu arada bit taragi denilen şey hani eczanede satılan var ya demirli ondan öyle işte... :((((((((

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım anca sık sık yikayacaksin ve sarı tarak varya onun en sıkı tarafıyla tariyacaksin öyle biter . 
(92 puan) tarafından
Bende var ondan benim ki siyah dediğin gibi onlada yapıyım
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından
Sirkeler de olmustir artik cnm onlarin kendi gelir yikayio taradikca
(92 puan) tarafından
Ay inşallah canım ya internette okumuştum 1 tane bile kalmaması gerekiyormus napcam bilemedim
(268 puan) tarafından
Sirkeniz ici bosmu gordunizmi bunca sey yaptiktan sonra sirkelerin ici bos olur yani olurler, tik yapmiyorsa olmustur, sonra kendiliginden her yikamada duser cnm
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Biri burada yazmıştı, saç düzleştirici ile ölüyormuş, düzleştiriciyi iyice ısıt diplerine kadar tut ölüp kendi düşüyormuş:) düzleştici vardı işin içinde ama tam nasıl yapıyordu bilemedim:) belki görür de yazar. Vallahi kaşıntı bastı beni de. Geçmiş olsun

(92 puan) tarafından
Sagol canım onuda yaptım bugün belki ölmüştür dediğin gibi ama kaşınıyor kafam anlamadim gitti

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 77 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
0 oy
25 cevap 807 göst.
0 oy
3 cevap 119 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu

380,249 soru