+16 oy
2,017 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Linç etmenizi gerçekten sorun etmiyorum kafama takmıyorum artık sadece bir şeyi aşırı derecede merak ediyorum neden linç yiyorum. Attığım fotoğraftaki koltuk örtüsü detayına kadar linç edilmem sizcede saçma değil mi? Bir şeyleri alabilirim param olmaz alamam. Sizin olur alıp buraya atarsınız sonuçta heves edip bir şeyleri paylaşıyoruz hepimiz. Çocuğunuza aldığınız kıyafetten tutun üstümüze giymekte karar veremediğimizden tutun karar vermekte zorlandığımız nesnelere objelere kadar bir şeyler paylaşılıyor sürekli. Ama ben ne atsam kötüyüm zevksizim. Arkadaşım yada arkadaşlar ben hiç bir zaman bir şeylerle övünüp dövülmedim. Bir şeyi sizinle paylaşmam sadece hevesim için. Kendimi üstün gördüğümü falan mı düşünüyorsunuz diye bazen merak ediyorum. Postun içeriği ne olursa olsun hep bir linç. Kusura bakın lütfen benim gözümde hiç bir şeyi başaramayan, kendini toplumdan soyutlamiş, özgüven eksikliği yaşayan, bastırılmış kadın tavırdır bu. Birisi linç edince arka arkaya bir sürü linç yorumu geliyor. Herkesin kendine özgü bir fikri ve düşüncesi olmalı. Ve insanlara kibar bir şekilde yaklaşmak varken üslup eksikliği içeren yorumlar yazmaya kimsenin hakkı yok. Bu hakki size kimse veremez. Bir derdiniz olduğu zaman buradaki insanlara kin kusmayı derhal bırakmanızı sizden rica ediyorum. Siz birer ebeveynsiniz bu şekilde çocuk yetiştirmekte sağlıklı değil. Ben post açtığım zaman gülüp eğlenelim diye bazı postlarda saçma sapan şeyler yazıyorum çünkü hayat doluyum başıma ne gelirse gelsin her zaman da bu şekilde olmaya devam edeceğim. Beni yıpratmak istemenizi anlıyorum ama benimde bir sabrım var kırıcı yorumlara aynı üslupla cevap vermek zorunda kalıyorum. Lütfen bunu buradaki kimseye yapmayın. 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sonuna kadar okudum yazdıklarını. Kendini çok güzel ifade etmişsin. Ve anlattıkların ilgimi çekti girdim eski postlarına da baya bi baktım. Son postundaki kırıcı yorumlara üzüldüm gerçekten. Aldığın 2 parça eşyadan konu nasıl  koltuğunun örtüsüne gelmiş anlam veremedim.. 2019dan beri linç yiyor olman da gerçekten bi acayip , kıyamam kız sana gel arkadaş olalım ben seni korurum canavarlardan ☺  elif ben ❤ 
(688 puan) tarafından
Aşkom ben biraz iyi niyetli Altan alan bir insanım o yüzden üstümde tepiniyorlar sbsbvsbdbsbs benim adımda gurbet kuzum memnun oldum ❤️
tarafından
Kıyamam ☺☺☺ ama kimseyi üstünde tepindirme. Sonra evladına kadar uzanıyor dilleri. Ben asla post açmam, çok yorum da yapmam ama lafımı da kimseden sakınmam haksızlığa da gelmem herkes haddini bilmeli. Sen de ezdirme kız kendini. 4 sene olmuş bıkmadın mı linçten ☺  yapıştır lafını cevabını ne alttan alıyosun
(688 puan) tarafından
Vallaha canım benim dün bu postu açmadan önce ilk kez yaptım biri bana laf söyledi bende yerin dibine soktum çıkardım hayır daha sonra yazmadı anlamadığım şey bunlar aşağılanmaktan mi zevk alıyor acaba
tarafından
Olabilir ☺
-Reklam-
0 oy
(7,466 puan) tarafından
Bende geçenlerde pasta paylaştım biri benide lincledi takmıyom ben kötü insan var
(688 puan) tarafından
Vallaha kaos ortamı ya
(7,466 puan) tarafından
Aynen canım takma kafaya
(13,121 puan) tarafından
He ya hemşerim seni de hep lincliyorlar
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Kırmadan da eleştiri yapılabilir. Mesela bende bir post görüyorum altına kendi fikrimi belirtiyorum şu tarz cevaplar veriyor şaka mısın sanane prim kasma vs vs vs basit basit kişinin kendini temsil ettiği yorumlar.Yani üzülme sadece sana olmuyor ben uygulamayı seviyorum, gerçekten yapıcı yorumlar tavsiyelerde bulunan insanlar var beni mutlu ediyor sal gitsin linçleri. 
(688 puan) tarafından
Ben zaten yapıcı yorumlar ve görüşler için giriyorum buraya çocuklar igli alanıma girmiyor
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Canim sana kafayi takanlar emin ol ki o konuda seni kiskananlae salla gitsin cocugun ustun zekaliyla masallah o zaman benim seni kafaya takmam lazim bizde zeka geriligi mevcut o zamna herkesi bu konu da lincliyim. burda cok fazla suru pskolojisi var ve kaliplasmis dusunceler disinda yorum yapilinca hemen linc ediliyorsun mesela kadin hamile kaldim korunuyordum piskolojik olarak maddi olarak cocuga bakamam diyor Allah yardimcin olsun  canim kurtaji düşünüyorsan zmanini gecirme diyorum kotu katil oluyorum :)  ya da dini egitimler icin kucuk yasta yurta karsiyim iyi insan olarak yetiştirmek istiyorum diyorum yine linc :) icki icene afiyet olsun esim gelsin ben de kurcam guuzel sofra diyorum cehennem de yanarsin insallah diyor :) Arkadaşım sizin fikirlerinize ihtiyacim yok ben yasamimi boyle sürdürüyorum sizene cogunlukla yorumlarin altina satasmak icin asla yorum atmam ama zit dusunuyorum diye linc yiyorum sallama o yuzden kduran kudursun.d.s
(688 puan) tarafından
O kadar yorum yapmışım girip teker teker bakabilirsin hiç birinde birini üzecek kötü bir yorumum yoktur. Ve evet kürtaja olumlu bakıyorum bu görüşü bende savunuyorum. Çünkü kötü şartlar altında yetişen çocuklara üzülüyorum neden 2 tane yapıp temiz bir hayat yaşatmak varken 20 tane doğurup anneler babalar bu çocukları perişan ediyor? Neden doğsun sonuçta nefes almakla yaşanmıyor yaşamak kelimesi bizim ülkemizde kuru ekmek yemek ama maalesef şimdi ki çocuklar kuru ekmek yemez
(4,708 puan) tarafından
Iste gunah katil soyle boyle ya kadin korunmuş ve olmus ne yapabilir istemiyorsa aldirsin kimene yani..  Gercekten burda klavyede bol keseden atmak cok kolay
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Linç etmek için yazmıyorum ama birşey dikkatimi çekti. Söylemezsem rahat edemicem. Arkadaşlar kim olduğunu söyleyince hatırladım. Sen kızının üstün zekada olduğunu yaşından çok daha akıllı davrandığını falan söylemiştin. Sonra başka bir postunda kızımda öyle uslu pek laf anlayan bir çocuk değildir tarzı bir cümle yazmıştın. Sonrasında yine herkes kendinde eksik gördüğü yanını dert edinerek insanlara olduğu halini değil olmak istediği halini anlatarak övünür tarzında birşey demiştin ama tam tersi kızının zekası ile övüne övüne bir hal olmuştun. Sanırım insanların seni linçleme sebebi ya sen kendini doğru ifade edemiyorsun ki konuştuklarında hep bir çelişki var yada olayları bu kadar abartıyor olman burdakilere bu şekilde yorum yapmak zorundaymış gibi hissettiriyor olabilir. Bence bu tezatlıktan bir kurtulman lazım. 
(688 puan) tarafından
Şimdi bir şey soracağım sana zeki olmak ayrı uslu olmak ayrıdır. Uslu olup dersi kötü olan bir çok öğrenci var? Yada hiperaktif olup zeki olan? Ki genelde hiperaktif çocuklar daha zeki oluyor. Uslu değil cümlesini nasıl zeka ile bağdaştırdınız? Üstün zekalı gibi bir ifade kullanmadım çok zeki dedim. 2 bebeğim var birisi 2 diğeri 3 bitirdi kızım oğluma göre hiperaktif ve zeki oğlum kızıma göre daha durgun ve hafızası güçlü değil yani kızım bir gördüğünü bir daha unutmuyor. İki bebeğimi gözlemlediğim zaman bunu çıkarmam çok normal. Ben kendimi mi övmüşüm? Hayır kızımı övmüşüm o yorumumu çok iyi hatırlıyorum orda birisi olduğu gibi davranmiyordu ona baz alarak yorum yaptım kendimi övüp çok güzelim çok muhteşemim demedim kızım zeki dedim ve evet çok zeki bir sürü öğretmen arkadaşım var akrabam var hepside bunu tastikliyor kendime zekiyim demedim sonuçta. İşte insanlar oradaki kılı buradaki kafaya bağlamayı çok seviyor. Ayrıca sıkı hayranım olmanı görmezden geliyorum ben seni tanimiyorken senin beni unutmamandan yola çıkarak xd lütfen eleştiriye açık ol seni tanıyor muyum hayır ama sen benim a dan z ye yorumlarıma kadar aklında tutmuşsun bunu herkese yapmıyorsundur bu platform oldukça kalabalık xd
(1,389 puan) tarafından
Kendini bu kadar önemli görüyor olman :) neyse uzatmicam sen gerekeni anladın da aslında işte açıklama yapmak için 1 cümleyi 10 cümle halina getirmişsin. İki çocuğunu birbiri ile kıyaslıyor olmak da herşeyi ortaya döküyor zaten. Neyse canım tamam sensin sen :) hayranın tahmin ettiğin kadar çoktur inşallah hayallerin yıkılmasın günaah
(688 puan) tarafından
Kıyaslamak değil bu bir anne olarak iki birey yetiştiriyorum. Tabikide ayrımcılık yapmiyorum. İkiside Benim çocuğum ama birisi çok aktif yine konuyu saptirmişsiniz istediğim cevap bu değildi. Evet senin gibiler çok olduğu sürece hayallerim asla yıkılmaz.
(1,389 puan) tarafından
Sana bir faydamız dokunduysa ne güzel :)
0 oy
tarafından
Su kadar yazip kendini aciklamak icin tukettigin enerjine degmez.

Herkese hakettigi gibi davran gec. Bazilarinin silik hayatlarinin bastirilma yeri burasi.
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Burda bazı tipler var ya kocalariyla mutsuz ya da psikolojileri bozuk.ya da bildiğin kötüler.insanlarin kalbini kırmayı seviyorlar.iclerindeki öfkeyi mutsuzluğu böyle dışarı atıyorlar.seninle bir alakası yok.oyle postlar oluyor ki yorumlara hayretle şaşıp kalıyorum.bazen kendim savunmaya geçiyorum yani bu kadari da şaka olmalı diyorum.senle alakalı değil yani.o 3 5 kötü kalpliler herkese oyleler takma boşuna 
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Eski postlarini okudum da ne kadar kıskanç oldukları yaptıkları yorumlardan belli ki diğer kişilere o şekilde yorum yapmazlar 
(688 puan) tarafından
Banada artık öyle geliyor vallaha yalan söylemicem halbuki hep derim Allah herkese nasip etsin ne istiyorlarsa

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 769 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,218 göst.
0 oy
16 cevap 1,926 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,128 göst.
1 Haziran 2020 Aile kategorisinde Kartanem (30 puan) tarafından soruldu