+16 oy
2,014 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Linç etmenizi gerçekten sorun etmiyorum kafama takmıyorum artık sadece bir şeyi aşırı derecede merak ediyorum neden linç yiyorum. Attığım fotoğraftaki koltuk örtüsü detayına kadar linç edilmem sizcede saçma değil mi? Bir şeyleri alabilirim param olmaz alamam. Sizin olur alıp buraya atarsınız sonuçta heves edip bir şeyleri paylaşıyoruz hepimiz. Çocuğunuza aldığınız kıyafetten tutun üstümüze giymekte karar veremediğimizden tutun karar vermekte zorlandığımız nesnelere objelere kadar bir şeyler paylaşılıyor sürekli. Ama ben ne atsam kötüyüm zevksizim. Arkadaşım yada arkadaşlar ben hiç bir zaman bir şeylerle övünüp dövülmedim. Bir şeyi sizinle paylaşmam sadece hevesim için. Kendimi üstün gördüğümü falan mı düşünüyorsunuz diye bazen merak ediyorum. Postun içeriği ne olursa olsun hep bir linç. Kusura bakın lütfen benim gözümde hiç bir şeyi başaramayan, kendini toplumdan soyutlamiş, özgüven eksikliği yaşayan, bastırılmış kadın tavırdır bu. Birisi linç edince arka arkaya bir sürü linç yorumu geliyor. Herkesin kendine özgü bir fikri ve düşüncesi olmalı. Ve insanlara kibar bir şekilde yaklaşmak varken üslup eksikliği içeren yorumlar yazmaya kimsenin hakkı yok. Bu hakki size kimse veremez. Bir derdiniz olduğu zaman buradaki insanlara kin kusmayı derhal bırakmanızı sizden rica ediyorum. Siz birer ebeveynsiniz bu şekilde çocuk yetiştirmekte sağlıklı değil. Ben post açtığım zaman gülüp eğlenelim diye bazı postlarda saçma sapan şeyler yazıyorum çünkü hayat doluyum başıma ne gelirse gelsin her zaman da bu şekilde olmaya devam edeceğim. Beni yıpratmak istemenizi anlıyorum ama benimde bir sabrım var kırıcı yorumlara aynı üslupla cevap vermek zorunda kalıyorum. Lütfen bunu buradaki kimseye yapmayın. 

29 Cevaplar

+11 oy
(13,825 puan) tarafından
Bu zamana kadar elimden geldigince bildiklerimi cevap verdim kimseyi kirmamaya çalıştım ama buranın suyu çıktı bence çok şey bilmeye gerek yok haddimizi bilsek yeter yine söylüyorum herkes haddini bilmeli...
(782 puan) tarafından
Bı ara bende öyleydim sogumustum burdan çok eziliyodum ne desem bı linç bı gergin cevaplar hala oluyor ama umrumda değiller açıkçası can sıkıntisi diyorum başka söz bulamiyorum sende rakam ben ne postlar kapattım ağlayarak yazdım içimi döktüm ağlayarak sildim
(6,204 puan) tarafından
Kızlar çok fazla ciddiye aliyosunuz burayı sokakta görseniz öylesine bile dönüp bakmayacaginiz insan için hemde yapmayın:)
(782 puan) tarafından
Artık yapmıyorum zaten ben de kimseyi kırmadım burda sadece bebek aldıran bebeklerine kötü davrananlar tahammülüm yok onuda cevap yazmadan cikiyroum uygulamadan yinede kötü söylememek için
(2,475 puan) tarafından
Efulim o kadar doğru bir söz söyledin ki
Cidden sokakta görsek takmayacagimiz insanları burda bazı kişiler baş tacı yapmış her yerde onların yorumu her yerde linç edici yorumları isleri gucleri yok sorsan onlar 4 4 luk

Melek canım o kadar takılacak bir yer değil burası inan canını bir gr sıkmaya değmez
Ben 1 buçuk senedir burdayim öyle çok yorum yapmam ama bilirim kimin ne olduğunu  

Sevdiğim sayıli kişiler var onlardan biri de elifim ❤️❤️☺️☺️bazen geliyorum onu yorumda bulup konuşup gidiyorum
(13,825 puan) tarafından
Ahh canım☺️♥️♥️hoş geldin buralar bı değişik bu ara☺️nasılsınız bakalım❤️günaydın bu arada kızlar♥️
-Reklam-
+3 oy
(920 puan) tarafından
Boşuna demiyolar kadın kadının düşmanıdır diye hiçte inanmıyorum dayanışma fln yok kiskaniliyon demek kıskanan insan bence karşısındakini rencide eder ..biseyi beğenmesem bile asla arkadaşım yanlış düşünmesin diye aaa güzelmiş derim sen beğen derim
(688 puan) tarafından
Kıskanıyorlar ve bende bunun farkındayım canım ama napabilirim birisi burda kıyafet alsa bende istiyorum diye içten içe kendimi yiyemem durumu varmış almış
+1 oy
(1,918 puan) tarafından
Valla ben bu platformu anlamiyorum eski kullanicilar sacma sapan seyler paylasiyolar oo herkes cok iyi yorum yapiyor bizim giviler cevap yazsin bi posta senmisin  yazan hepsi birden gelip gürlüyolar ilginç
(688 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok kimsenin babasının uygulaması değil kuzum sende kıracaksın ben artık öyle yapacağım eski bir kullanıcıyım 2019 dan beri linç yiyorum insanlar iyi niyetimi suistimal ediyor
(1,918 puan) tarafından
Aynen oyle yapmak lazim valla
+1 oy
(3,205 puan) tarafından
Demindir buradayim ne kaçırdım yine
(5,877 puan) tarafından
Al bendende okadar kaçırdım nolmuş
(3,205 puan) tarafından
Post sahibi için demiyorum suan. Bazen de olayı yakalıyorum bildirim geliyor tıklıyorum, post silinmiş Hep kaçırıyorum yani
+1 oy
(6,226 puan) tarafından
Konu ne noldu
(6,204 puan) tarafından
Burda ki herkes birilerine eş birilerine anne kimse cahil veya çocuk değil padişah torunu fln hiç değil bazi yorumları hayret içinde okuyorum gerçekten bi insan kalbini bu kadar karartamaz diyorum insanlara karşı
(688 puan) tarafından
O yüzden hesap silmedim. O yüzden neden hesap sileyim dnedbsbbd kızıma üstün zekalı demedim zekası oğluma göre daha kuvvetli dedim. Yani ezberi falan aynı anda 1 yaş arayla 2 bebek doğurdum tabikide ister istemez görüyorsunuz hangisi uslu hangisi yaramaz hangisi zeki hangisi üşengeç bunları tek ben görüyor olamam. Kızım zeki dedim bu yüzden linç yedim hesabı o yüzden değil 2 Milyon değerinde ev aldığım için o ev senin olamaz diyen grup yüzünden sildim. Şimdi o evi paylaşıyorum paylaşma diyorlar alan var alamayan var e zamanında bu senin evin olamaz diyorlardı yalanlarını ortaya çıkarınca hiç birinden ses çıkmıyor. Kısacası o kadın hem yanlış hatırlıyor postun içeriğini hemde üstüne 5 katıp yazmış
(540 puan) tarafından
Yav bu eski postlara nasıl bakılıyor acaba:)))
(6,226 puan) tarafından
Yani ne var bunda benim de 4.5 yaş ve 3 yaş çocuğum var küçüğü daha girişken daha herseyi anında kapiyor büyük olan daha durgundu bu yıla göre
Neden yani bu düşmanlık bu kadar herkesin herseyini ezberleyip yüzüne vurmak
Birisi çayını pastasını paylaşır ooo afiyet olsunlar
Sevmedikleri veya yeni gelen birisi olur canı ceken olur diyolar insan ayrımı yapmak aşırı derecede saçma ya Seldanin da dediği gibi hepimiz bir kadın anne kimsenin kimseden farkı yok
Ha kimsenin maddi gücünden de bizene iyi durumu olur veya kötü kimene
Ah ah anlamak zor
(6,204 puan) tarafından
Valla susmasın kimse kimseyi alttan almak zorunda değil kimsenin naziyla da oynayacak değil herkes yaşının olgunluğun da ve olduğu gibi davransa hiç problem olmayacak bence
+1 oy
(1,389 puan) tarafından
Sen benim ic sesimsin galiba.burda kavga etmek icin varlar bazilari arkadalasini yanlarina almislar bi gruplar edinmisker insanlari secip secip linc yagmuruna tuturlar.sonra sen bixi fazla umursuyorsun amaaan takma deyirler keske onlarda bizi takmiyib icindeki kotu sozleri icinde saxlasalar deyilmi?soz yetistire bilmezsen neyse.herkes burda kendi terbiyesini gosterir.kavga ederken bile uslubunu bozmamasi gerek bi kadinin.durup burda mahalle dedikoduculari gibi pis laflar konusmak ....bilmiyorum .guregimdekilere tercuman olmussun .
(688 puan) tarafından
Gözde teşekkür ederim gerçekten burda aklı başında gerçeği gören ve doğru konuşan herkesi seviyorum tanışmamış olsak bile doğruyu düşünmen bana yetiyor yanlış ben olsam dahi sana karşı fikrim şuan net bir şekilde haklıyı gören ve arkasında duran kişi olurdu. Gerçekten bazı insanlara ihtiyacımız var en azından artık iyi insanlara ihtiyacımız var hepimizin ❤️
(1,389 puan) tarafından
Mende bezileri kimi hesabimi deyisib gelecem bura  asdfgg))))basga care yoxdu gorurem yaman qaraliyiblar meni heckimke isim yox bezileriningozunebatiram .öıdü Arzu öldü yazmayinda hamileyem ve daha cox hessasam dava etmirem sizin kimi sozler atabilmirem ama icimden sinir kecirirem .yeter silirem bu uygulamanida iciniz rahay oısun
(13,825 puan) tarafından
Mehincik sen anlat canım arkadasa biz gozdeyle konuşuyoruz ayy
tarafından
Kuzum Rabbım haksızlıgı en iyi görendır uzulme, cogu kısı emınım farkedıyor ama bırsey demıyor bugunden sonra sana da oyle yorum yapmıcaklar emın ol :)
(688 puan) tarafından
Yukarıda bir Allah var herkesin kalbini gören doğruyu söylüyorsun. Halbuki ben o kadar temiz düşünen biriyim ki aldığım her şeye kadar Allah herkese nasip etsin diye dua ederim kalbimde herkese yer var benim Allah firavun gibilerden korusun bizleri
0 oy
(119,346 puan) tarafından
anaaa neler oldu oyle
(688 puan) tarafından
Bir şey olması sevdoş sadece her zaman ki gibi insanlar kaostan besleniyor ve bende o raddeye geldim
0 oy
tarafından
Kız sendeee nıye post acıp hala dert anlatıyosun bırak bosver 
(688 puan) tarafından
Yok ya artık kırıcı bir şekilde cevap vereceğimi Altan almaktan bıktığımı dolaylı yoldan söyledim bu postumdan sonra Altan alamam artık insanlar üzülüyor mu üzülsün bende üzüldüm çünkü birilerinin kalbini kırmak istememek artık umrum dışı
tarafından
Burda hıc alttan almıcaksın gerekszı samımıyet kurmıcaksın sana bır mı dıyor sen bes dıceksın kımsenın rahatlama yerı degıl burası
(688 puan) tarafından
İşte bende bunu fark ettim kuzum 2019 dan beri burdayım hiç birisi gün yüzü göstermedi arkadaşım dediğim kişiler bile artık rencide edici şekilde yorum yapıyor
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Noldu ki....
(688 puan) tarafından
Her zaman ki gibi sürü psikolojisi ile takılan kadınlar canım, kendi fikirleri olmadığı için üsteki linç yorumundan ötürü herkesi linç eden bir grup andaval problemi yaşıyoruz.
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Kimseye kendini açıklamak zorunda değilsin bu seni daha çok yıpratır 
(6,204 puan) tarafından
Birileri seni kırmaktan çekinmiyorsa sende çekinmeyeceksin kimse padişah torunu fln değil burda çekinmeden çat çat söyle lafını bak kimse bisey diyo mu daha
(688 puan) tarafından
Vallaha canım ben buradaki insanlardan korkmuyorum zaten Allah yukarıda görüyor birinin kalbini bilerek kırinca gerçekten o gece uykum gelmiyor tanımasam bile sonuçta herkesi gören bir Allah var yukarıda birde hamile falan olur diyede çekiniyorum
(6,204 puan) tarafından
O zmn bu platformu ya hiç kullanmayacaksin yada gamsız olacaksın cnm bak bi post açtın olay oldu
(688 puan) tarafından
Kuzum o değilde ananasın neresi linç yedi cidden anlamadım dbedbebbdbdb
(6,204 puan) tarafından
Anla işte öyle bi yer burası susma sende:)
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Canım bence atma gerçekten çok kırıcı şeyler yazmışlar aldığın kendinde kalsın hevesin kaçmadan kullanırsın en azından kimse kimseyi tanımadığı için öyle konuşuyorlar 
(688 puan) tarafından
Fark ettin dimi bunu ben bunun artık kıskançlık yüzünden olduğunu düşünmeye başladım
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Çok uzun yazmışsın Allah başka dert zeval vermesin 
(688 puan) tarafından
Evet tüm platformu ilgilendiren bir dert aslında ama tabikide kişisel görüşe her zaman saygım var
(17,811 puan) tarafından
Salla gitsin ya daha önemli dertler var hayatta
(688 puan) tarafından
Aslında en önemli dert tam olarak bu koca bir dünyaya sığmıyoruz kimseyi sığdıramiyoruz
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çok haklısın gül geç cevap bile verme onlara 
(688 puan) tarafından
Takmıyorum da bugün takıntı derecesine getirmiş birisi beni kadının ismini bile bilmiyorum o tuhafıma gitti
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Bakıp cıkıcaktıö ne oldu bılmıom. Senı severım bence elestrıldıgın kadarda kıskanılıyo olabılırsın. Bazılarının sahıp olamadıgına sahıp olmak hep kıskanılmak için acık bir kapıdır;)

(688 puan) tarafından
Aşkom bende seni severim sende bunu bilirsin ama kıskanılacak ne var bimden 2 parça eşya almışım anasını satayım sanki altıma Ferrari çektim xhebsbebsbdv bu çok komik ananas lambayı kıskanırlar ddbehdbdbrb
0 oy
(449 puan) tarafından
Dediğin gibi kendini toplumdan soyutlastirmis özgüven eksikliği yaşayan çok kişi var. Bende farkindayim. Ama genele mal edemeyiz bu durumu. O kişileri görmezden gel. Ben çok gülüyorum saçma sapan gruplasmalarina. Sende gül geç:) 
(688 puan) tarafından
Ya zaten gülünç bir durum üslup yok insanlık yok birde takıntı derecesine getirmişler insanları. Ben buradaki kimse bilmem kimseyi takıntılı derecede takipte etmem bu bana aşırı derecede saçma geliyor
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım postlarını bilmiyorum ama burayı ne de güzel anlatmışsın. Eline yüreğine sağlık. 
(688 puan) tarafından
Yaa herkes madur galiba bu sorundan dolayı ne diyelim artık Allah akıl fikir versin de bunlara bizde kurtulalım debdbebeb
0 oy
tarafından
Gereksiz kırıcı yorumlar yapıldığını ben de dile getirdim o postta,  sen de daha fazla canını sıkma, bu arada Gözde seni inanılmaz savundu, bence bir teşekkürü hak ediyor..
tarafından
Canım evet ben hep bırıleırnı savunurken güme gıdıyorum :) tesekkur ederım sana da, dogru olan dogruyu anlar :) burda herkesın sevdıgı sevmedıgı ınsanlar var tabıkı kendılerıne yakın gorduklerı var ama çeteleşmeye gerek yok
tarafından
Gozdecim her dediğine katılıyorum, benim de kendime yakın gördüğüm insanlar var, ama bir insanın gereksiz yere linçlenmesine karşıyım. Burayı ciddiye almıyoruz desek de bazen gerçekten insanın sabrı sınanıyor. Ben bile etliye sütlüye karışmam, post açmam, sadece yorum yaptım diye, ve yüzde yüz haklı olduğum iki konuda inanılmaz polemiklere girildi, hakkımda post bile açıldı düşün:) bir de yazarak anlatmaktan nefret ederim, yemin ederim 2 gece uyku uyumadım sinirimden. O yüzden karşıt fikrim olsa bile tutuyorum kendimi, hemen çıkıyorum posttan:) ama haksızlık varsa yine dayanamıyorum o ayrı:)
(688 puan) tarafından
Bende öyleyim 4 yıldır burdayım hiç bir zaman gruplaşmaya girmedim. Gruplaşmaya girmek çok kolay birinin yazdığı her şeye haklısın doğrusun diyerekten gruplaşmaya dahil ediliyorlar sizi ama neden benim bir fikrim ve düşüncem varken başkasının firki ve düşüncesi üzerinden yol alıyım
tarafından
Benım hakkımda dha post acılmadı ama cok ozelden konustuklrını bılıyorum ısın uzucu yanı su ki, konsutukları kısıler bana gelıp soyluyor :) kımse dost degıl cunku :)
tarafından
Hahaa seninki daha da vahimmiş  :)) burda kimse dost olamaz ki insanın yediği içtiği ayrı gitmeyen insanlar bile ne kazıklar atıyor, burda sadece belirli konular üzerine sohbet edilebilir, o kadar..
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Burdaki bazı insanlar linç etmekten zevk alıyorlar keşke herkes haddini bilse bazıları durmadan kalp kırıyor

Bugün yufka ekmek pişirdim komsum kıyafet aşmış halı örtüsü sofra bezi vs kurutmak için aşmış bende acemiyim ekmekte ekmeğe daldım kadina kıyafetlerini kaldır demeyi unuttum geldi balkona sinirli bir şekilde dedi komşu keşke bana seslenseydin kıyafetlerimi kaldirirdim dedim vala unutum duman oraya kadar gelmiş mi ki evet hepsi duman kokuyu dedi kızdı gitti 10 dakika geçti yine seslendi namaz kilacaktim ama galiba kalbini kırdım gönlünü almadan namaz kılamadjm özür dilerim dedi dedim asil ben özür dilerim kusura bakma hakkını helal et ekmeğe daldım düşünemedim 

Yani dmem o ki kadın haklı birşey dememiş olmasına rağmen korktu kalbimi kırdığını sandı burdaki bazı insanlar kırmaktan zevk aliyo ne kdr büyük günah hâlbuki bilene 
(688 puan) tarafından
Bunlar sanıyor ki sosyal medyada günah olmuyor halbuki yukarıda bir Allah var herkesin kalbini görüyor
(7,958 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(597 puan) tarafından
Linç tayfası gayet lafı üzerlerine alınmışlar pusuda durup okuyorlardır şimdi hiç birinin yorumunu göremedim çünki
(688 puan) tarafından
Zahmet olmazsa öyle yapsınlar artık tavrım net kalbimi kıranın en geçmiş postlarina kadar didikler her yerden vururum onları onlar bu davranışlardan besleniyorlar
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Hepsine katılıyorum neyse konuyla alakasız ama tavşanlı donu nerden aldiniz kız :D derde bak ahahah polar böyle baskılı bakıyorum da 
(688 puan) tarafından
Kuzum burda bir tuhafiyeden aldım 2 senedir hiç bir şey olmadı tuylenme bile yapmadı o zaman 50 TL almıştım vallaha dbsbdbsvdvd
(13,027 puan) tarafından
Hâlâ var mı acaba

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 768 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,201 göst.
0 oy
16 cevap 1,913 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy