0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (872 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Selam kızlar. Çok affedersiniz tekrardan. Bi sorunum var biktim artık. Neyse Küçük tuvalet sorunu yaşıyorum. Yani yaklaşık 3 senedir. Işimi yapıyorum kalkıyorum yine geliyor. Defalarca tekrarlayabiliyor. Her akşam bilmem kaç kez kalkiyorum. Tam kızımı emzirdim güzel pozisyon yakaladım tam uykuya dalmak istiyorum yine kalkmak zorunda kalıyorum. Yatağa geliyorum kızım yine uyanıyor. Emziriyorum yatıyorum yine geliyor. Deliricem artık. Üroloji doktorlarına 3 hastaneye gittim hiç sorun yok ultrasonda da tahlillerde de. Artık psikolojik mi oldu anlayamadım. Başka hangi doktora gitsem? Direk psikoloji doktoruna mi gitsem. Bi çare var mı ya.

4 Cevaplar

0 oy
(7,425 puan) tarafından
Enfeksiyon olmasın benimde olmuştu bi aralar hem enfeksiyon kapmışım hemde taş düşürüyon demişti doktor ilaç yazdı ıyı gelmişti
(872 puan) tarafından
Hamileyken taş var demişlerdi doğuma kadar taş yok oldu. Ha bir de Şimdi ben antibiyotik kullaniyorum. Tuvalet sorunu için değil, grip oldum o da sinüzite döndü. Antibiyotiği de okudum çok enfeksiyonlara etkiliymiş. Ama 8.gün içiyorum antibiyotiği hiç etkilenmedi. Bilmem artık tahlillerim de temiz çıkıyordu üroloji doktorunda.
-Reklam-
0 oy
(1,893 puan) tarafından
İşini bitirip hemen çıkmak yerine 2 dk falan beklesen de öyle çıksan belki acele edeyim derken bitmeden mi çıkıyorsun acaba 
(872 puan) tarafından
Yok canım bazen 5 10 dk bile bekliyorum. Bi sefer sonuna kadar çıkacak diyorum yok yine yattım mi yine gitme istiyorum.
(1,893 puan) tarafından
Sık sık bir şeyler mi içiyorsun peki
(872 puan) tarafından
Iciyorum canım. Ama içmeyim diye denedim ağzım kurudu. Bir de emziriyorum. Tabi kızım artık büyüdü ve normal yemek de yiyor. Ha bir de suyu az iceyim dediğim zamanlar başım ağrıyor susuzluktan.
(1,893 puan) tarafından
Sık sık içmek yerine tek seferde çok içmeyi dene bir de. Sık sık içtiğin için böbrekler hiçbir zaman tam boşalmıyor demek ki
(872 puan) tarafından
Öyle yapmayı deneyecem canım. Teşekkür ederim.
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Bende de olmuştu ama enfeksiyon çıktı bende. Bi de gidiyorum üç dört damla yapıp kalkıyorum. Daha odaya gitmeden geri geliyo. Geri tuvalete koşuyorum yine üç dört damla. Artk sinirimden tutmaya çalısıyodum. Onu da beceremedim :) çok zor bir durum valla. Allah yardımcın olsun 
(872 puan) tarafından
Tesekur ederim canım
0 oy
tarafından
Bende aynıyım idrar yolu enfeksiyonu kac kere tekrarladi hatta bi kere kanima karismisti 1 hafta serum yedim şuan hala oyleyim hastaneye gittim 1 hafta antibiyotik kullandim yok gecmiyor surekli tuvaletteyim neden bilmiyorum
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayra04 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 255 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bejna (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 627 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 415 göst.
4 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sozdarbakimli (9 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...