0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlarrr. Buraya post açmıştım adetimle ilgili. Hala adet olmadım. Dün yine peçeteye pembemsi kan geldi ped taktım şu an yine bir şey yok. Ne ağrım var ne de adetim..

Adet gecikmesinin 3. Veya 4.günü olması lazım bugün. Bebek istemiyoruz diye hem spiral hem geri çekilme ile korunuyoruz. Korkuyorum açıkçası. Spiralin etkisi dicem geçen ay öyle olmadı. Adetim iki gün önce oldu ve olmadan iki gün önce yoğun kahverengi akıntım vardı ve çok ağrılıydı. Başına gelen var mı test yapmalı mıyım. Teste de korkuyorum açıkçası ya çıkarsa diye 

10 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Çok merak ettim test yapınca yazsana 
tarafından
Anca haftaya bırakırım valla shshsh
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Spiralden sonra kontrole gittiysen  yerindeyse hem spiral hem çekilmeyle hamile kalman ihtimal bile dğeil bence 
tarafından
Gittim bir ay sonra sıkıntı yoktu ama ne bileyim ya
0 oy
tarafından
Sen bir test yap spirale hamile kalan çok oldu
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Spiral den dolayıdır benimde 5 gün öyle oluyor sonra adet olabiliyorum ama yinede için rahat etsin test yap 
tarafından
İnşallah spiraldendir
Hayırlısı olsun. Teşekkürler :))
(1,663 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(982 puan) tarafından
Spriralle oynaması surece hamile kalmazsın baskıda filan oynuyor kardeşim ve kuzenim sprelleda oldu
tarafından
Aralık sonunda falan kontrole gittim ama bilemiyorum canım yaa hayırlısı olsun teşekkür ederim
0 oy
(776 puan) tarafından
Ben kullanmadım ama kalanı duydum cnm
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Spirali ben sevemedim ya böyle sümüksü kanlı bir akıntı oluyor arada insanın iyice aklı karışıyor aynı şekilde korunuyoruz ama açıkçası bende pek ihtimal vermedim sen yine de bir test yaptır derim ben :) varsa da kaçışın yok er ya da geç öğreneceksin zaten. Yoksa boşu boşuna gerilmemiş olursun en azından 
0 oy
tarafından

Spiral elinde doğan bebek fotoğrafı görmüştüm.

image

0 oy
tarafından

Allah diledikten sonra olur

image

0 oy
(413 puan) tarafından
Bende spiral taktirdum 1 ay önce adet oldum öncesinde çok ağrım vardı bacaklarım da dizimde karın bel falan adetten önce pembesi leke gelmişti sonra oldum bu seferde çok yoğun kan geliyo kanamam çok fazla inşallah hamile kalmam Bende çok korkuyorum bebeğim 3 aylık  spiralde öyle şeyler olması normalmis

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 377 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Buse655 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ssibel (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,861 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Berfinisa (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.