0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (1,003 puan) tarafından
Grip oldum ya da salgın bilmiyorum ama öksürük burun akıntısı boğaz ağrısı birşey yemek istemiyorum yiyince midem bulanıyor gibi hissediyorum ve kalbim hızlı hızlı sürekli çarpıyor benim gibi yaşayan varmı ne yapmam lazım? 

5 Cevaplar

0 oy
(455 puan) tarafından
Kalp çarpıntısı hariç diğer saydiklarin esimdede vardi ama iiki üç güne geçti sana tavsiyem eğer iyi hissetmiyorsan doktora git canım 
(1,003 puan) tarafından
Dün gittim kardiyolojiye doktor kalbin iyi ama hızlı atıyor dedi yarın holter takalım dedi öğleden sonra da acile gidicem hem test hemde iğne ya da serum taksınlar diyicem belki geçer canım ya kalbim pır pır atıyor korkuyorum da acayip derece kalp krizi geçiricem sanıyorum
(455 puan) tarafından
Sakin ol canım o bazen kan değerlerin düşük oluncada çarpıyor atıyorum kansızlık B12 eksikliği kan değerlerine baktırdinmi
(1,003 puan) tarafından
Baktırdım onlar gayet iyide b12im düşük sadece
(455 puan) tarafından
B12 yapar dahiliye göster sonuçlarını iğne versin düzelir bende senin gibiydim
-Reklam-
0 oy
(776 puan) tarafından
Geçmiş olsun valla ben farklı birşey yaşadım karın ağrısı ishal mide bulantısı
(1,003 puan) tarafından
Kız herkeste çok farklı ama benim ki üşütme de olabilir üşütmeyle beraber kalp çarpıntısı olur mu sence
(776 puan) tarafından
Olabilir cnm tam nefes alamıyorsun ya birde rahatsız ım diye panik oluyorsan çarpıntının alası olur
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bide vücutta parmak uclarin dahi yavaş yavaş agirmaya başlıyor acile git iğne yapıyorlar biraz rahatlatıyor 
(1,003 puan) tarafından
Bende ağrı yok canımda halsizlik birde kalp çarpıntısı var o beni en çokta mahvediyor
0 oy
tarafından
Kalp çarpıntısı hariç gerisi hepsi bende vardı hala da var 3 haftadır böyle öksürükten artık geberiyorum bütün vücudum kırılıyor 
(1,003 puan) tarafından
Sorma ya ben 3 aydırlı bi baş ağrısı bi baş dönmesi şimdide bunlar ve kalp çarpıntısı kriz geçiricem sanıyorum ve korkuyorum ya
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Saydımalrın vardı sadece çarpıntı yerine eklem ağrıları vardı bende eşimde oğlumda 
(1,003 puan) tarafından
Gripsem Çarpıntı da yapabilir mi cankm ya acayip korkuyorum varya dün gittim doktora kalbin hızlı atıyor dedi yarın holter takalım dedi ama ben bugün bide acile gitmeyi düşünüyorum
(5,311 puan) tarafından
Git cnm ihmal etme

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
+1 oy
0 cevap 27 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 144 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (436 puan) tarafından soruldu
0 oy