0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (402 puan) tarafından
guzel anneler selam,15 aylik bebegimle evde vakit gecirmek cok zor.kitap okumaya calisiyorum 3 dakka surmuyor sıjılıyor bu kez ben de sıkılıyorum.oyincakla ilgisi cok az.disari cikariyorum yarim saat falan suruyor.siz neler yapiyorsunuz gun icinde aktivite vs tum gun kac kere uyuyo yemek yiyor minnoslariniz?benim cevremd ehic bebek yoktu bugune kadra her seyi buralardan ogreniyorum

6 Cevaplar

0 oy
(121 puan) tarafından
Bnm kızım 2.5  yasinda oglum ise 1 yasinda ikisiyle ugrasiyirum ev temizlik derken aksam oluyor vakit nasıl geçiyor bilmiyorum kizim gec uyanip erken uyuyo oglumda gun icinde iki bucuj saat uyuyo gecinip gidiyoruz 
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Çok normal aslında, bize Instagramda gözüken mükemmea(!) Annelerin de günleri öyle geçiyo 18 aydan sonra ilgileri artıyo, 2 yaş civarı çok güzel tam etkinlikler için ideal zaman. Bol bol kitap okunabilir, oyuncak oynanır bu oyun kurulur  gayet ilgili ve yeterli bi annesin sakın kendine kızma bu konuda 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Valla ben arada biseyler öğretmeye çalışıyorum ama genelde günü bitirmeye çalışıyoruz :)
0 oy
(974 puan) tarafından
Çocukların uzun uzun oturup kitap dinlemesini ve aktivite yapmasını beklemiyorum ki yapmazlar zaten bende kitap okuyorum sıkılıyor kapatıyorum oyun oynuyor sıkılıp bırakıyor sorun değil beraber temizlik yapıyoruz şarkı söylüyoruz gıdıklayip gülüyoruz konuşuyoruz zıpliyoruz uyduruktan spor yapıyoruz zaten yemek banyo meyve de ekleniyor üstüne yatma merasimine geçiyoruz ara ara birbirimize kızıyoruz gün bitiyor hatta yetmiyor çok gürültülü aileyiz evde üç çocuk var çünkü hahah
0 oy
(2,132 puan) tarafından
14 aylık kızım. Legolarla oynuyoruz, kitapların resimlerine bakıp anlatıyorum. Bebeklerini uyutuyoruz, yediriyoruz. Topları kutulara, poşetlere koyup çıkarıyoruz. Müzik açıp dans ediyoruz. Bunların hiçbirini yalnız yapmıyor mutlaka birlikte yapıyoruz.

Gün içinde yarım saat yarım saat iki uyku yapıyor, kalan zamanda yemek, alt değişimi vs derken gün bitiyor
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ben kızımla kursa gidiyorum orda arkadaşlarla oynuyor yoruluyor gelince yatıyor kalkınca yemek veriyorum onun dışında ben nereye gitsem peşimden gelir tam bı cadı babası gelir oynar ederiz erkenden yatar ki sabahın nurunda kalkıp başımda oynar böyle geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 750 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 433 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Alperenimm2019 (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.