0 oy
1,007 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından
Artık dayanamıyorum yapamıyorum ölmek istiyorum ama geride bir evladım olduğunu düşününce yüreğim parçalanıyor evlendim sevdigimle ama annesiyle kizlardesiyle Birlikte oturuyoruz çekmediğim dert kalmadı annesi durmuyor hep kavga gürültü yapmadığı şey kalmadı eşime anlatıyorum olanları oda gidip annesiyle tartisinca annesi gelip gene benle tartışıyor usandım ayrı eve çıkalım dediğimde anemi babamı birakamm diyor sonra bakalım ne olcak diyor anlamıyorum bu kadar mı degersizim kendi aileme anlatıyorum annem de bir şey olmaz geçer diyor zaten kendi ailemin bir çok sıkıntısı var yük olmak istemiyorum onlarada ama olmuyor yapamıyorum anlayanim yok Allah'ım bana yardım et bugünde kaynana olacak kadın gelmiş keşke oğlum senle evlenmeseydi diyor bekar kalsaydı seni sevmiyorum saygı duymuyorum falan filan diyor bende zaten sen beni sevmesen uykum gelmez dedim babamın evinden bahsediyor afedersiniz babasının evinde köpeğin b*k bile yok diyor kziina e gelde sus ne yapacağımı şaşırdım bilmiyorum yolumu kaybettim biri bana akıl versin fikir versin ne yapayım ben uzun oldu kb 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aileni ikna et yanlarina dön 2. çocuk olmadan benim yaptigim hatayi sen yapma kreşe ver sende calış en azindan 1 tane cocugun var
-Reklam-
0 oy
(172 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah canım çok zor bir durum bende 2 yıl yaşadım kaynanamla iki görümcem iki kaynım da vardı kaynanam en son iftira attı eşimle aramı açtı huzur kalmadı sonra evimizi ayırdı eşim bunun üzerine sende eşini ikna etmeye çalış tek çare beraber olmamak sakın isyan etme imtihan dünyası burası sabret sabrın sonu selamettir unutma rabbim yawrunu size bağışlasın inşallah 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Malesef ki gitmek zorundasın cnm böyle olmaz ev tutmadan geri gelme öyle sevgi olacağına hiç sevmesin daha iyi
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Esin nasil seviyor seni bu nasil sevmek. Mutlu olmadigini goruyor ama ailemi birakamam diyor boyle sevmek mi olur. Yakin bir yerden ev tutun yine ilgilensin ailesiyle. Sana sevi sevmiyorum diyen bir kadinin evinde ne isin var. Benim kaynana da beni sevmiyor ama ayni sehirde degiliz bir araya gelmek zorunda kaldigimiz zamanlar tahammul ediyorum. Ayni evde yasamak zorunda kaldigimizi dusunemiyorum bile. Allah yardimcin olsun bir sekilde kendi evini kurmaya vak esine baski yap gerekirse

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 551 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 677 göst.
20 Haziran 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Beyazkus (3,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 206 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mrvyns (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 318 göst.

379,365 soru

11,355,912 cevap

34,832 kullanıcı

...