0 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar selam nasılsınız?  Allah aşkına bana kullanıpta çok memnun kaldığınız bebek bezi önerisinde bulunur musunuz?  Şuan elbebek diye bi marka kullanıyorum ben almadım ablam kızından kalan stoklarını verdi ama hiç memnun kalamadım. Oğlumun çişi hep üzerine çıkıyor kış vakti günde 3 kez üst değişiyoruz. Hem ekonomik hem sızdırmayan bi bez bulsak mükemmel olacak:) 

36 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Malesef canim hem ekonomik hemde sizdirmayan yok ben hepsini denedim molfix hic sizdirmiyor 
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
bedeni kucuk geliyo olabilirmi 
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Ebebek baby me tek geçerim. Baby turco da kullandım onda da asla sızdırma olmuyor 
0 oy
(673 puan) tarafından
Babybturco kullanıyorum Hepsiburada da sürekli 2.  si 1 TL ye düşüyor hem ekonomik hem memnunum
0 oy
tarafından
Canbebe nin üzerine tanımam çünkü Molfix vs hep pişik yaptı sadece can bebe yapmadı ve hiç dışarı cikarmiyo
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Doğduğundan beri molfix kullanıyorum
0 oy
(4,188 puan) tarafından
Kizima hep prma kullndim ozamn en som tanesi 80 kurusa aluoduk 6 sene  once.simdi ogluma uygun alim dedim sleepy aldim hamileyken 1 no ve 2 no yaklasik 50  gunlük 50 55 gün yetecek miktarda bez aldim. 20 gun zor dayandik  gece 11 de  uyuturken degisiodum 3 de uyaniodu cck ih ih ih rahatsiz.bezi alinca rahatlio popo buz gbi .ama bez degisince de uykusu acilio tekrar uyutma savasina giriodum gece gece.hemen primaya gectim o sorun kalmado  aksam 9 sabah 9  kullanioz gece kaka yapmadikca degisme taraftari degilim ben. Kalan elimdeki sleepyleri de muhtarliga verdim  ihtyaci olana versinler diye.elimde patladi yani aldogim bezler.
(4,188 puan) tarafından
Yok benim bezlere sagolsun babam sponsor.babam alio bittikce 2 aylik 2 aylik alio ole  duruo annmlerde ben bottikce ordan paket aliorum:)) kizdada babam di sponsorum bez ve islakmendile.simdi oglanda da  babamin elinden opuo   :)
(4,188 puan) tarafından
Kullnioz fisleri  kuzum.kullnmasak atardimda
(67 puan) tarafından
Bu fişler ne işe yariyor
(67 puan) tarafından
Anladim canim sagol
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Molfix aşktir :) 

Bende goon bebek bezini soruyim kullanan var mi
0 oy
tarafından
Baby turco çok iyi kullanıyorum ama bimin bezini de çok kullanıyorum o da kalın hiç sızdırma yapmıyor senin ki küçük mü geliyor acaba
0 oy
(672 puan) tarafından
Molfix bnce ya 
0 oy
(2,418 puan) tarafından

Hepsini denedim sleepy sofie Molfix babay turco ama sana en işime yarayanu söylüm şok olma ama BİM'in bezi:D o kadar mı kaliteli olur bebeğim hep pişikdi bir tek o çare oldu

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ya molfix alacaksın ayrıca ben BİM'inkini kullandım bir beden büyük alırdım hiç sızma olmazdı ablanın verdiği küçük gelebilir
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Doğdugunda beri molfix canım 9 aylık sızma olmadı 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Prima premium care kullanıyorum pahali ama cok memnunum pisik ve sızma yasamadim
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım ben ilk başta bi kaç marka denedim ama molfixin değişik serileriyle devam ettim bebeğin küçükse molfix pure olan serisi var o güzel ama külot bezi yoktu oğlum bezini bağlatırken zorlanmaya başlayınca külot beze geçtim molfix külot bez kullanıyorum şuan normal serisinden memnunum 
0 oy
tarafından
Ben goon kullanıyorum memnunum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benn Prima kullanıyorum 
0 oy
(84 puan) tarafından
Ekonomik bez Yok artık maalesef ama kalite olarak Molfix hakkını veriyor.
0 oy
tarafından
Baby turbo kulaniyorz biz kizm 8 de yatıp 10 da uyanıyor bazen taşıyor sürekli mama içtiği için 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervece (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 232 göst.