0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde (1,408 puan) tarafından
Kızım hem iri hemde alerjik bir bebek doğduğundan beri sleepy natural kullanıyorum, memnundum da aslında. Ama son bir haftadır lastik izi çıkmaya başladı. Şuanda 4 maxi 7-14 kullanıyorum ama kızıma dar geliyor gibi. Molfix 4 numaraya baktım Trendyoldan fiyat olarak ortalama aynı gibi. Kullananlar kalıbı nasıl. Kızım 5 aylık 8 kilo şuanda

17 Cevaplar

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bende önce molfix kullanıyordum sonra sleppy natirele geçtim ama molfix sleppye göre kalıp olarak dağa buyuk cnm 
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
En dar sleppy. Prima ve Molfix daha genis. Sadece Molfix daha kalın Prima daha ince
0 oy
tarafından
8 kg bebeğe nasıl 4 numara dar geliyor anlamadjm
(1,408 puan) tarafından
Onu bende anlamıyorum, şimdi elimde hiç açılmadı 152 adetlik paket var. Ama bez resmen iz yapıyor. İlk 3 numarada bu sorunu yaşamıyordum. 14 kilo olana kadar falan kullanmak imkansız. 10 kilo olana kadar bağlarsam belki. Bende diğer alışverişte marka değiştirmeyi düşündüm. Daha kalıbı büyük bir bezle
tarafından
Molfix kısa ama geniş
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Prima  premium care genis guzel hemde cok ince
0 oy
(658 puan) tarafından
Canbebe kalıp olarak büyük içerik olarak sleepy ile aynı ben canbebeden daha memnun kaldım emiciligi daha iyi geldi bana 
0 oy
(553 puan) tarafından
Benim kızımda 5 aylık ve 8 kilo ben hala molfiks 3 no kullanıyorum oluyor paket bitince 4 e geçeceğim.  Bende ilk 3 ay sleepy kullandım açıkçası molfiksden daha çok memnun kaldım bundan devam ediyorum 
0 oy
tarafından
Hepsini kullandık molfix diyorum
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Uy maşallah benim oğlan 9 aylık oldu 9 200 kilo molfix kullanıyorum 4 numara 
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Molfix deneyebilirsiniz. Sleepy arkadaşımda fazla varmış bana vermişti, hem lastik izi yaptı hem çok sızdırdı. Kendim hep molfix aldım hala da molfix kullanıyorum.
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Goon kesinlikle
(1,408 puan) tarafından
Alerji yapma ihtimali var mı? Kızım hemen pişik oluyor çünkü
(7,662 puan) tarafından
Benim de çok etkileniyordu özellikle hepsini kullanmama rağmen. Goon harika. Hiç pişik yapmadı
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Molfixs daha büyük 
0 oy
(597 puan) tarafından
E bebekten baby me öneririm ben iki çocuğumda da ondan kullandım. Hem ebat olarak diyer bezlerden daha büyük hemde cidden kaliteli.hemde fiyatı daha uygun
0 oy
tarafından
Goon kullaniyorum 5 aylik bebege 5 numara ideal.oluyor
0 oy
(154 puan) tarafından
Benim oglumda öyle bez büyük ama dar geliyor bacaklari tombul olduğu için. Bende Molfix kullaniyorim içindeki lastiği kopartarak yine iz oluyor. Ama sleepye göre kalibi büyük Molfixin.
0 oy
(15,856 puan) tarafından
Molfix daha büyük sleppye göre hem eni hem boyu 
0 oy
(126 puan) tarafından
Sleepy dar molfix daha geniş ben 5 numarasını kulkandım ikisininde molfix geniş 
(1,408 puan) tarafından
Molfix daha kısa diyorlar sleepye göre, kullanmışsınız öyle mi?
(126 puan) tarafından
Biraz kısa o kadar da değil yaa
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Bebem natural bütün kullandığım bezlere göre büyük prima hiç kullanmadım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 136 göst.
24 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yelizkck (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 96 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 249 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,388 soru

11,326,024 cevap

34,778 kullanıcı