0 oy
207 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,014 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar izmir,kuşadası,muğla taraflarında önerebileceğiniz gidipte memnun kaldığınız otel varmı acaba

9 Cevaplar

0 oy
(1,293 puan) tarafından
Henüz gitmedim ama erken rezervasyonla aldık. Temmuz sonunda kuşadasında atlantique holiday club ultra herşey dahil.
(3,181 puan) tarafından
Cok pahalı yaa
(2,104 puan) tarafından
Canım güzel bir otel fakat günlük girişi bir zamanlar 35 tl ile her önünden geçen giriyordu
(1,293 puan) tarafından
Otelin yorumlarına baktığımda genel olarak olumlu yorumlar vardı. O yüzden tercih ettim. İnş ben de memnun kalırım
(2,014 puan) tarafından
Bakayım bende canım , bizde infinity yelken otel diye bi yer bulduk kuşadasında kararsız kaldık. 15 binden aşağı yok , en son balayında gittik. 7 sene oldu eşim ne için çalışıyoruz ya 2 kişi çalışıyoz hiç bişey yapmadan ömrümüz geçip gidiyo bu sene ne olursa olsun otel tutcam dedi bakalım dediğin yere bakayım bende teşekkür ederim
(1,293 puan) tarafından
Evet biz de geçen sene erdekte aparta gittik ama hiç memnun kalmadık. En iyisi ye iç yat her şey dahil konsept.
-Reklam-
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Muğla marmaris içmelerde Paşa beach var orka var  martı otel var denize sıfır   icmelerde 17 senem gecdi abim apart işletiyor  içmelerde guzel yer tavsiye ederim canım. 
(2,014 puan) tarafından
Zaten ben Marmarise aşığımm tek hayalim oralarda yaşamak :) bakıcam önerdiklerine teşekkür ederim canım
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Para yokki gidelim :((
(2,014 puan) tarafından
Bizde en son balayında gitmiştik 7 sene geçti eşim 2 kişi çalışıyoz hiç bişey yapmadan ömrümüz geçip gidiyo bu sene ne olursa olsun otel tutcam dedi bakalım
0 oy
tarafından
Labranda  Kuşadası güzeldi yeme içme dahil ama içkili eğlence programı falan oluyor hemen her gün bir gösteri ya da etkinlik var 
(2,014 puan) tarafından
Bakıcam canım labrandanın marmaristekini biliyorumda kuşadasındakini hiç görmemiştim
tarafından
Güzel yerdi baya ama yabancı çok
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bodrum Gümbet salinas otel e gittik bu yaz çok güzeldi Eylül'ün ilk haftasında gittik uygun olsun diye 
(2,014 puan) tarafından
Bakıcam teşekkür
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ne kadarlık biyer bakıyorsunuz 
(2,014 puan) tarafından
15 binden aşağı bi yer bulamadım o yüzden  o civarlarda bakıyoruz
(1,634 puan) tarafından
Canım malesef o fiyatlardan aşağı yok
0 oy
(809 puan) tarafından
Korumar Tabiki de Kuşadası'nda. Turist rehberliği yapmış birisi olarak Marmaris Bodrum ve Kuşadası. 5 yıldızlı tüm otelleri biliyorum. Yemesinden eglenmesine içmesine kaddar. Çünkü bizde misafirlerin yediklerinsen yerdik açık büfe onlara beraber. Bodrum'da ise Titanic deluxe. Marmaris ise yazıcılar 
(2,014 puan) tarafından
Teşekkür ederimm bakayım onlara bi
(2,364 puan) tarafından
Merhaba Kuşadası ve Didim de önereceğiniz yer varmı
0 oy
tarafından
ramadayi tavsiye ederim cok iyi lakin en son gittigimizde 2.binlerdeydi uzun zaman oldu suan ne kdrdir dusunemiyorum
(2,014 puan) tarafından
Teşekkür ederimm bakıcam
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım ben kuşadası'nda yaşadım ve turizm okudum haliyle ama istediğin nasıl bir otel ona göre önerebilirim sana şehir oteli ise başka yoksa kaydırakları çocuklara yönelik ise daha farklı hangisi kriter olarak neler var mesela 
(2,014 puan) tarafından
Yok şehir oteli değil canım , çocuk için olması bizim için daha iyi olur 2 yaşında kızım var herşey dahil bakıyoruz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
30 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
12 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugba szn (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
16 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde tubas (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
25 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Hlal (236 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...