0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Yok uyumuyo valahi delircem gecenin köründe niloya izliyoruz sobamizda bozuldu üstüne 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahhaha şuan bende delirmek üzereyim bir elimde beşik sallıyorum daha 1 aylık olmadık bile burda bekliyorum bende önerilere açığım
(8 puan) tarafından
1 aylık olduğu için emzirmek ya da emzik diyebilirim. Mama içiyorsa o da olur. Emme hareketi yorunca uyur
(3,535 puan) tarafından
Sallamaya neden alıştırıyosunuz ki? Ben iki çocuğumda da yapmadım bunu nasıl alışıyorsa öyle gidiyor kızlar
tarafından
Sezeryan oldum hastanede gelenler alistirdi canim
(3,535 puan) tarafından
Bende iki sezaryen oldum müsade etmedim sonrasında çünkü ben çekecem dedim hiç biriniz yanımda olmayacaksınız ayrıca çocuk benim kimseye karıştırtmadım kuzum sen yinede 1 hafta diren sallama
-Reklam-
0 oy
(8 puan) tarafından
Enerjisi bol demek ki  kaç yaşında?

Büyüme ataklarında olabilir. Kitap okumayı seviyorsa yatağın içinde kitap okuyun. Sizin anlattığınız hikayeleri dinleyerek uyur
(414 puan) tarafından
11 aylik  yatagin icinde oyaladim durmadi iceriye getirdim odada soguk sobamizda bozuk simdi meyve verdim yiyiyor ondan sonra uyutucam InsALLAH
0 oy
(176 puan) tarafından
Meryem suresi nabe suresi bunlar çok iyi gelir birde mülk süresi
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Kız benimki yenidoğan daha. 12.günlük bebek. Uyumuyo. Valla benim çocuklar bir değişik. İkisi de uykuyu hiç sevmiyo. 
0 oy
(4,155 puan) tarafından
Biznillahirrahmnirrahim Vecealna  nevneküm subata ile bslyn bi ayet vardi danirim.onu tekrarlardim bn uyuyana kadar okurdum.
0 oy
(335 puan) tarafından
Vakıa suresi ni açıyorum uyuyor iyi gelir inşallah 
0 oy
(673 puan) tarafından
Bana ben 3 nas 3 Felak 3 ihlas okuyup elime üfleyip her yerine sürüyorum sonra bir de ayetel Kürsi okuyup üflüyorum hemen bayılıyor benimki :)) inanarak yapınca ALLAH ın bütün ayetleri derde derman olur zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.