0 oy
65 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (49 puan) tarafından
Sorum yukarda

3 Cevaplar

0 oy
(4,586 puan) tarafından
Bir çok nedeni olabilir. Belki rüya görüyordur, belki de bir yeri ağrıyordur? 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benm oglum da o aylik sok 1 aydır gözü kapalı ağlıyor kıvranıyor ses çıkarıyor o kadar yoruldum ki artık uykusuzluktan gözlerim mahvolmuş.  Sebebini de bilmiyorum ac değil altı temiz normalde böyle değildi 
(1,579 puan) tarafından
Hareketleri flan nasl ağlarken benimki de kivraniyo kaskatı kesiliyo canım zor zabdetiyorm
tarafından
Dönüp duruyor ıııı layıp duruyor sallıyorum olmuyor pis pis acıyorum olmuyor saat başı yarım saatte bir böyle ama herrrrr gece. Gündüz uykusunda böyle değil ama
(49 puan) tarafından
Aynı benimkide oyle gozleri kapali ses cikariyor dismi cikariyor diye dusunuyorum
tarafından
Benm oglum ön altta 3 diş çıkarttı.  Dişten dolayi diyorum ama gündüz uykusu güzel. Gece mi başlıyor ağrısı yani
(1,579 puan) tarafından
Nazardan da oluyo diye biliyorum benm çocuğum a nezman nazar değse kıvranarak ağlıyo susturamiyorm bı tuaf oluyo hareketleri flan
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Benim oğlum da 3 yasnda o da geceleri ağlıyo dedgin gibi 5-6 gündür böyle ama durduramiyorm bagirirak ağlıyo tuaf hareketler yapiyo korkuyorm kaskatı kesiliyo çocuk ya 
(49 puan) tarafından
Evet ayni benimkide baya bagiriyor yere yatiyor napacagimi sasrdim
(1,579 puan) tarafından
Nazardan oluyomus canm oku devamlı bide bı su bardagna su bir çay kasigi sirke at içine oku içir onu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
9 cevap 149 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,619 soru