0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından

Kızlar down sendorumu riski var mi

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hic bu sonuca bakip uzme kendini herkese fotokopi ceker gibi yani sonucu veriyolar
(867 puan) tarafından
Yani var mı bir seyler
tarafından
Hayir yok ama geneline 18de 15ihtimal diye korku saliyolar
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Yok canım grafiğe göre1
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm benim başıma ne geldi sana umut olum 5 düşük tehlikesi 6.agir 6aylikken zorunlu tutuldugum birşey var %50 ben öle bilirim %50oglum görmedim ne oldunuda unuttum yaptırmadım oğlun sakat ola bilir v.b bir çok şey her gitmemiz de ağlıyordum eşim detaylı udrasyona girme dedi boş ver dedi haklıydı girmedim doktorlar yuzunden kontrollerde gitmedim acile gittim oğlum için oğlum doğdu 3.475 gram ve 5 günlükken sağlam polikinligine gidin artık dediler vitaminleri ful dolu herşeyi cnm eli kolu sağlıklı doktorlar öğle bir korku verdiki Allah'a havale ediyorum onları cnm. Korkma Allah'a sağlıklıdır inşallah doktorlar korkuttu oğlum iyi sonuçta şuan çok şükür 2 doğum için kredimizin bitmesini bekliyoruz eşim doğum için özele goturcek ilk 3ayimda özele gidiyordum çok iyiydi doktorum eşim dahileyete bile özele goturcek bu doktorlar yuzunden 
(867 puan) tarafından
Neden boyle yaparlar neden bu korkuyu salalrlar anlamam. Allah razı olsun senden canım teşekkür ederim
(982 puan) tarafından
Cnm ne yazikki biz bile anlam veremedik geçen komşumun karnında kalbi durdu bebeyin doktorlar strese sokmuş dış gebelikmi acaba filan diye deyildi oysaki 4 gün sonra kalbi durdu aldılar bebeyi cnm yeni hamileydi ama bu doktorlara eşim çok tepkili hakkıda artık doktora gitmeye korkar olduk bunlar yüzünden biz can emanet ediyoruz onlara fakat onlar kimseye yapılmaması gereken terbiyesizliği yapıyor günah biz bir anneyiz 2canli içimizdeki dünyanın en masumu belki geleceğin profesörü belki veterineri belki hakim belki savcısı onuda geçtim içimizdeki bir canlı !!! Doğmamış oluşan bir bebek bunlar yüzünden sakın strese girme çevremde çok Sait oluyorum bu ara cnm ben başıma geldi çok iyi anlıyorum sakın sen Allah'a emanet et yavrumu korkma Allah'ım herşeyin en güzelini nasip eder için rahat ferrah olsun

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,324 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Perihan (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.