0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
İnternette makale yazarak para kazanma var başvuru yapıp 30 lira veriyosun sonra makale yazıp para kazanmaya başliyosun. Buraya kadar herşey tamam ama fatura için TC istediler emin olamadim bir de ondan önce bir sözleşme onayladım ama TC yazmadan çıktım riskli bişey olabilir mi acaba bileniniz var mı 

2 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Para istenen ve kimlik numarası istenen hic bi yer temiz değildir %1500 dolandırıcı 
-Reklam-
0 oy
(438 puan) tarafından
Meraba canım yaz kazan değilde ben yazarak kazan.com da yazdım oraya kayıt olurken TC iban vs. Yazdım bir kaç ay yazdım haftalık olarak ücretim yattı hep. Daha sonra yaz yazan uygulamasinin daha çok para verdiğini duydum oraya kayıt olayım dedim TC vs. Herşeyi girdim ama tek seferlik 30 TL verecektim onu yapmadim direkt çıktım ama orası daha çok veriyormuş ben yazarak kazan.com ve yazkazan.com güvenilir bir sayfa onu biliyorum sadece. Kızım havale geçirdi onunla uğraşıyorum bayadir salgına falanda yakalandık maalesef yöneticilerle hala konuşuyoruz iyi insanlar ilgililer kızımı soruyorlar sağolsunlar. Yazı yazıp para kazanicam diyorsan o iki sayfa güvenilirdir canım. 
tarafından
Geçmiş olsun cnm kızına peki 30 tl yatirdinmi
(438 puan) tarafından
Yok benim dediğim yere para yatirilmiyor 30 TL para yatırılan yer yazkazan adı.... Benim dediğim yazarakkazan .... 30 TL yatırılan yerin ücreti daha fazla ama o 30 TL o sırada kartımda hesabımda falan yoktu yatiramamistim kaldı öylece
tarafından
Tmm canim halini helal et baya anlatın bir yere giriş yaptimda insalh doğru yerdir insalh becerebilirim gerçekten evde ek işe ihtiyacım var
(438 puan) tarafından
Herkesin öyle malesef, bizimde ihtiyacımiz var ne yapalım işte yine o site sayesinde bezini sütünü bari alabiliyordum şuan burdan daha detaylısini püf noktalarını anlatamıyorum canım kusura bakma bende bu kadar anlatabildim ama yazabilene çok para var burada
tarafından
Deniycem insalh beceririm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde YesimMasal (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 220 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
25 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda yavuz (3,893 puan) tarafından soruldu

380,361 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı

...