0 oy
315 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (557 puan) tarafından

Kızlar göbekte oluşan çatlak için kakao yağı kullanan ve memnun kalan var mı. Bi tanıdığım önerdi ama kendisine pek güvenemedim :wassat::unsure:  birde vazeline ne diyorsunuz 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok sukur catlamadım oglumda ama bebek yagı kullandım hep nemli tuttum gun ıcınde krem vs ne bulsam surdum ama yapı ile de alakalı bu durum
(557 puan) tarafından
Evet canım ben şimdiden önlem almak istedim teşekkürler :))
tarafından
zaten olduktan snra anlamı yok bısı surmenın en ıyısını yapıyosun canım :) Insallah hıc catlaksız prensesler gıbı doguma gider bebegını kucagına alır kilolarını hastanede bebegı dogururken bırakır evıne fit fit ve saglıklı bır sekılde yavrunla gelırsın kuzum :)
(557 puan) tarafından
Ayyy böyle bi duaaaaa  :)) inşallah hepsi gerçekleşir. :)
tarafından
amın ınsallah canım :)
(557 puan) tarafından
Çok sağol canım ♥️
-Reklam-
+1 oy
(9,578 puan) tarafından
Ben tatlı badem yağı kullanıyorum ilkinde de olmadı ikincidede
(557 puan) tarafından
İnşallah bende de oluşmaz :) deneyeceğim teşekkür ederim ♥️
+1 oy
(1,271 puan) tarafından
Bir tane krem vardı onu kullandım lierac. Çok iyi diyorlardı ama hiçbir işe yaramadı bende. Hamilelikte çatladim. İşin kötüsü kızım 2 yaşına geliyor hala çok çatlak var karnimda
tarafından
Bende kullandim o kremi canim pahali bir krem işede  yaramadi.  Bacaklarim karnım hep çatlak.
(557 puan) tarafından
Daha önce de bu konuyla ilgili post açtım ama çok yorum gelmedi yani istediğimi bulamadım. Genelde lazer tek çözüm yazmışlar. İnşallah o derece olmam. Sizin için ne iyi gelir hiç bilmiyorum :(
(557 puan) tarafından
Doğal yağlar iyi gelir inşallah :) -anneyimben-
tarafından
Canım ben doğurali  9 ay olcak nerdeyse işe yarar mı doğal yag
(557 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bunu tecrübeli annelere sormak lazım :))
+1 oy
(12,605 puan) tarafından
Benim de basenda var şurda bekleyeyim 
(557 puan) tarafından
Benim ergenlik zamanında oldu :( aknetrent diye bi ilaç kullandım vücudum kurudu sonra da çatlaklar oluştu :(
(12,605 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım:(
Benim doğumdan sonra kıp kırmızı durdu baya kız 8 aylık oldu anca geçiyor
(557 puan) tarafından
Sağol canım inşallah hamilelikte göbeğimde oluşmaz :( beyaz tenli misin genelde beyaz tenli annelerde kırmızı oluyormuş
(12,605 puan) tarafından
Yok aşkım nescafe rengindeyım  hsgjögdv
Hamilelikte bebe yaği olur badem zeytin ne varsa koy masaya gözune gelince sur nemlendirir ben hep karnıma surdum hiç yok ilk bebeğim bilemedim basenda olacak
(557 puan) tarafından
Göz orayı görmeyince insanın aklına gelmiyo demekki bende hiç düşünmedim onu :) sağol canım dediklerini deneyeceğim ♥️
+1 oy
(1,125 puan) tarafından
Bende çok fazla var ama bişey kullanmadım açıkçası..

Kuzenim çok çok zengin bir kız bir ton para verdi ama bacaklarında oluşana çatlağın önüne geçemedi göbeğinde yok ama bacaklar çok fena oldu yani kuzum olacağı varsa oluyor kimse sorsan aynı şeyi diyor önüne geçilmiyor malesef ben şunu kullandım olmadı diyenler aslinda hikaye vücutla alakasi olan bişey 
(557 puan) tarafından
Oda doğru vücut yapısının önüne geçemiyoruz. Ama en azından birşeyler denemek istiyorum belki bende işe yarar diye düşünüyorum :)
(1,125 puan) tarafından
İnşallah yarar canım ben emzirme dönemi geçsin inşallah tedavi olacm yaptircam 12 sende önce oluşan çatlak benjmkiler :((
(557 puan) tarafından
Çok uzun süre önce oluşmuş inşallah tedaviyle geçer :)
(1,125 puan) tarafından
İnşallah bakalım geçtiği kadar artık ;)) cano
(557 puan) tarafından
:)))) olduğu kadar:))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
0 oy
8 cevap 128 göst.
26 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeynepolat6363 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gelsenee (42 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,360,058 cevap

34,838 kullanıcı

...