0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Gece icin sütlü cici bebe versem biberonda herhangi bir sorun olur mu acaba gece gece uyku arasında felan 

5 Cevaplar

0 oy
(914 puan) tarafından
Dişler için gece beslenmesi hiç uygun değil hele hele cicibebe çok çok şekerli 
(1,334 puan) tarafından
Evet ama çok sık uyanıyor devam sütü veya mama almıyor napcami şaştım daha
(914 puan) tarafından
Benimki de sürekli uyaniyor şuan diş donemi ağrısı sancısı olduğu için senin bebeğin de diş yüzünden uyaniyordur muhtemelen benimki deli gibi emmek istiyor devam sütü mama almiyorsa zorlama gece
(1,334 puan) tarafından
Yok diş döneminde değiliz şuan benim ki hep öyle uyku ne daha tanisamadi
(914 puan) tarafından
O zaman surekli senin yanında yatasi var annesi yanindayken de böyle mi peki
(1,334 puan) tarafından
Ya valla yanimda da aynı cok huzursuz sağa sola çok döner kalkip gitmeye çalışır ben bi arkamı döneyim hemen hisseder
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benimki yaşına girdi mama veriyorum birkere cici bebe de koydum yine de içmek istedi koymadım bir daha 
(1,334 puan) tarafından
Mama almıyor ya gecede o kadar sık uyanıyor ki anlatamam 15 dakika da bir resmen
(13,821 puan) tarafından
Üç buçuk dört saat uyuyor dış zamanı iki saat
(1,334 puan) tarafından
Oy masaAllah
(13,821 puan) tarafından
Ama.iste o mamayı istiyor yine de gece boyu durmuyor yani nasıl kesilir ben de bilmiyorum☺️
(1,334 puan) tarafından
Gece aliskanliklari zor yaa
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Benimkide gece bisey yemiyor cok inatci
(1,334 puan) tarafından
Ya ben uyanikken yediremiyorum ama uykuda çok sık uyanıyor bende diyorum acliktan mi acaba
(3,205 puan) tarafından
Aksam iyice doyurduysan gece tok bi sekilde uyur, surekli uyanmasi huysuzluktur. Benimki oyle 40 kere kalkar sut icer. Ilk cocukta 1 kez uyandigini hatirlamam her biri ayni olmuyormus
(1,334 puan) tarafından
Ya gece de iyi doyuyorda dediğin gibi huysuzluk ya 40 kere kalkar altı temiz su iciriyorum yani tüm ihtiyaçlarını karsiliyorum ama yok illa bi kucağıma alip pislislicam
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Benimde kizim 13 aylik gece 2 kere kalkar mama veriyorum süt vermedim hic ama kuzenim veriyor olur herhalde
0 oy
(161 puan) tarafından
Benmde kızım 13 aylk emiyordu dediginz gibi sıksık meme icin kalkıyordu hamileym 18 haftalk mecbur kesmek zorunda kaldm yavaş yavaş gece muz falan verdim ışıgı acmamaya gayret gösterdim ilk 4 gece cok zordu sakinleşmesi saatlerimizi aldı ama şimdi şükğr 1 kere kalkıypr sakinleştiriyorm su veriyorm en son nasl yatırdıysam aynı şekilde yatırıyorm ayagıma koyup yatırdıysam öylr yatırıyorm eger yanına uzanıp yatırdıysam gene öyle yapıyorm buda cok önemli bebginizin kilosu gelişimi iyiyse gece beslenmesini kesin bence iyi degil hem sizin icin hemde bebeginizin gelişimi icin 
(1,334 puan) tarafından
Kilosu çok düşük hep sınırda bende 8 aylık hamileyim ama memeden kesmedim ya aslında gece ne meme icin ne de mama için uyanmiyor neden bu kadar sık uyanıyor anlamadim gitti
(161 puan) tarafından
Sınırdaysa mama verin yada doktora bi danışın bu konuda benm kızımda don 3 ayda hic kilo almamiş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu

379,641 soru

11,364,494 cevap

34,841 kullanıcı

...