0 oy
239 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,040 puan) tarafından
Kızlar ben saçımı yaz kış hep kuruturm ama kurutunca sadece yanık kokusu kaliyo . İstiyorm ki saçım hep çok güzel koksun ama olmuyo.. kapalıym evde hep açığım . Sizler neler kullanıyorsunz saçınıza

18 Cevaplar

0 oy
(3,198 puan) tarafından
Tam kurutma yapma hafif nemli birak canim 
-Reklam-
0 oy
(9,884 puan) tarafından
Hic kurutmam birseyde surmem :)
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Argan yağı .... Elidor kıvırcık saçlar için şekillendirici yeşil olan ... Bide parfümü bir fiş saçıma sıkarım 
0 oy
(437 puan) tarafından
Ben hiç kurutmuyorum :)
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Geçen gördüm saç parfümü işini görür belki ;)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hiç kurutmam havlu biraz kafamda kalır sonra tarayıp argan yağı sürer toplarım 
(6,441 puan) tarafından
Hemde saç parfümleri satılıyor kullanabilirsin ayrıca şampuan ne kullandığında önemli ben Pantene kullanırken saçımı ne zman açsam mis gibi kokardı f
Diğer banyoya kadar
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Havluyla biraz koruduktan sonra saç spreyi sıkıyorum hem çok güzel kokuyor hem parlıyor 
0 oy
tarafından
Kiruttukyan sonra Avon in argay yağı var çok az delime damlatıp onu saçıma sürüyorum. Çok güzel kokuyor. Bir de elseve saç guzellestirici bakım kremi çok çok güzel kokuyor saçı guzellestiriyor
0 oy
(7,294 puan) tarafından
Yıkandıktan sonra sacımı fon makinasıyla kurutuyom bende kapalıyım 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben hiç kurutmam bir marka vardı şimdi oğlumu uyutuyorum adını hatırlamadım. Kuaförler kullanır genelde yeşil renkli bir sprey onu sıkıyorum hem saçım kolay açılıyor hem de kokusu kalıcı oluyor
0 oy
tarafından
Nasıl yanık kokusu ay, ben de kupkuru yaparım ama hiç öyle kokmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sampuanindan kaynaklı canım bide saç kurutma makinasına saçını çok yaklaştırma uzaktan kurut az nemli kalsın koku olmuyor 
0 oy
(48,363 puan) tarafından
hicbirsey kullanmiyorum
0 oy
tarafından
Argan yagi kullaniyorum kuruttuktan sonra hem kurumayi kabarmayi engelliyor hem de cok hoş kokuyor sac.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Elidorun nemlendiricisi turuncu rengi mükemmel kokuyor kuru saça da nemli saça da iygulayabilirsin 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ben normalde kurutmam asla sevmiyorum kendi kurumasini seviyorum ama kuruttum zaman fön suyum var kuaförden almisdim sıkarım dustan snr bırakırım fonle kurutsamda kokusu kalir dibine yakin tutma tepeden yandan uzakdan tut yakin tutaraan yakarsin o koku gelir
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Hiç kurutmam. Saçlarım düz. Ama boyalı olduğu için bakım yapmak adına glisin sütü var onu kullanıyorum güzel koku birakiyor pembe renkli olanı hem de kolay tariyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Boom butter kullaniyorum memnunum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
19 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Pakize333 (881 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 255 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Neslis (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 315 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

377,007 soru

11,282,957 cevap

34,685 kullanıcı