0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından

Kızlar merhaba 2 hafta önce sezeryan yerimin üstü yanıyor diye kontrole gittim acile mr falan çektirdi eliyle kontrol etti fakat acilden giriş yaptığım için doğru düzgün ilgilenmediler bu mr sonucuna baktı hiç bir şey yok normal dedi bir tek bana mı anormal geliyor anl

image

amadim bir tarafında var o şeyden bir tarafında yok bilen anlayan biri bana anlatabilir mi 

5 Cevaplar

0 oy
(244 puan) tarafından
Sezeryanda oluyor o ben olalı 6 ay oldu hala arada yanar kaşınır sızlar ben hiç anormal olduğunu düşünmedim çünkü tüm sezeryan olanlardan duyuyorum yanıyor hissizlik oluyor kaşınıyor karnımın içi sızlıyor diye 
(42 puan) tarafından
Tamam canım saol bende 6 Ay önce sezeryan oldum
(244 puan) tarafından
Dikiş mi yapıştırma mi
(42 puan) tarafından
Yapıştırma sanırsam
(244 puan) tarafından
Yapıştırma öyle oluyormuş yanma hissi oluyor hep
-Reklam-
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm sezeryan oldum bu hafta 1 yıl olcak sol tarafıma bıçak saplanıyor beya kramp giriyor bunlar için pazartesi doktordan bilgi aldım cnm sezeryan ağrısı 2 yıl sürüyormuş ve normalmiş kontrolde etti iyileşmek üzere ve normal ara ara ağrı olması takma kafaya ben çok taktım sonuç iyi udrasyona biliyorlar baktı hem alttan hem göbekten rahim kapanmış herşey yolunda dedi bu ağrı yüzünden 5 6 kere gittim doktora 1 yılda sonuç iyileşiyor hepsi bu
(42 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tamamdır
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İlk aylarda acı ağri normal 7kat kesildi o kadar dikiş vs var gayet normal canım ilk aylarda benimde canım çok yanıyordu kaşınma filan çok oluyodu yara yerinde iyileştiği için doğal yani 
(42 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Daha yeni sezeryan olmuşsun bence normal üşütme sakin daha kötü olur ama maalesef sezeryan o kadar çabuk iyileşen bişey deil geçmiş olsun
0 oy
(626 puan) tarafından
O siyah olarak gordugunuz sey muhtemelen gaz canim dikis yerinde veya etrafinda bisey gorunmuyo
(42 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederkm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
31 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,503 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...