0 oy
75 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (169 puan) tarafından
Evde saclrini toplamadan gezen varmı normaldebasortuluyum ve evde saçımı hep toplrim açarsam her yer saç oluyor gbi hissediyorum daha hiç denemedim bile ama kafami yuzumu koyduğum yerden saç kılı cikmsi bni çok rahatsız eder. Yada saclrimmi  çok dökülüyor 

7 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnde tesettürm ewde heryer açık ya:))
-Reklam-
0 oy
(626 puan) tarafından
Bende tesetturluyum ama saclarimi salıp hic gezmem sadece dustan sonra bi 10 dakika falan sonra hemen toplarım salık saçla asla rahat edemiyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Asla açık gezemem zaten dökülüyor toplu olduğu halde nide açık gezsem allah muhafaza:)
0 oy
(3,971 puan) tarafından
Evde saxmi acilir yaa acabikene helal olsun heryer sac olur.hee temizlikco varsa ardini toplayan tabiki suslen giyin kusan otur:))ana insanda evde rahat olmak istiyo.suan ben cck ufak diye disarda bile acamiom sacimi toplu hep.ya ben bunaliyorum ya cck cekio yio yoluo saclaromi
0 oy
tarafından
Bir salayım derım en fazla yarım saat dururum oda sanır oturuyorsam yada uzanıyorsam sınra hemen toplarım gerı bende sevmıyorum dökuluyo gıbı heryere ama yatarken asla baglı yatamam tararım acık bı sekılde yatarım
0 oy
(13,787 puan) tarafından

Bekarken saç yapmadan durmazdim :Dsimdi topluyorum valla ev hali normal 

0 oy
(8,782 puan) tarafından

Kendi kendime nazar edicem ama saçım hiç dökülmüyo benim :D taradığım zaman bile bir yada iki tel işte. kışın kıskaç tokayla önüme gelenleri toplarm. Yazın hep topuz ama. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
12 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 03.02.2021 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
4 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde A.i.l.e (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 7 göst.
4 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde A.i.l.e (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
11 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde muhendisbirana (99 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...