0 oy
690 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (325 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar anneme gitmiştim 20 gün önce kardeşim bitlenmis ondan anneme geçmiş o zaman eve gelince saçımı tarafim ama bişey yoktu bugün bir taradım saçim 4 tane bit çıktı hemen gittim Bitex diye bı bit şampuanı aldım eczane onu verdi saçlarım sırtımda bide çok üzgünüm nasıl kurtulurum eşim 1 saat taradı saçımı belki 20 tane bit çıktı dediki saçlarının dibinde ensenin orda bir sürü sirke var nabicam şimdi nasıl kurtulurum bunun kesin çözümü varmıdır aşağıdakiler saçımdan düştü bu arada

image

17 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Paranit ilacda çok etkili ay kasindim 
(325 puan) tarafından
Ay o zaman bu bitsin geçmezse ondanda ailirim Allah'ım bu yaşıma geldim hiç böyle bişey gelmedi basima
tarafından
Bende ondan kullandım kızıma iyi geldi ama bende sirkeleri bitmedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gaz yağı duymuştum canım 
(325 puan) tarafından
İyimi geliyormuş deniyim o zaman canim
0 oy
(457 puan) tarafından
İlacı kullanıp taraya taraya bitireceksiniz başka çare yok kesmek istemiyorsanız 
(325 puan) tarafından
Yok canım istemiyorum kesmek biter inşallah
(457 puan) tarafından
İnşallah, ben küçükken 2 kere falan olmuştu saçlarım uzundu annem hep banyoya sokar uzun uzun tarardı , inşallah çabucak geçer
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ay en korktuğum şeyy :((( 
(325 puan) tarafından
Benimde ve başıma geldi
0 oy
tarafından
Limon kolonyası çok etkili diye biliyorum 
(325 puan) tarafından
Yaaa sağol canım
0 oy
(142 puan) tarafından

Gaz yağı kullanin ölüyor hepsi masaj yaparak bekletme süresini hatırlamıyorum ama 15 dakika bekletin isterseniz sampuanla yikayin 

(325 puan) tarafından
Tamam canım bunu kesin deniycem
0 oy
tarafından

Hahay nasıl kaşındı butun vücudum iğrenç :D yanlış anlama Sana iğrenç demedim bite iğrenç dedim çocukluğumun travması

(325 puan) tarafından
Ayyy öyle maalesef benide maf etti kasinmaktan eridim bittim
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Kız çocukluğum geldi aklıma resmi görünce :D annem ne ugrasirdi bitimle ya.bir tane arkadaşım vardı ondan geçerdi.annem temizledi yine geçerdi.o zamanlar paranit diye bir ilaç vardı onunla birde çok ince demir dişli taragi vardı.saclarim da gür kivircikti ne açtırdı yaa.onunla geçerdi
(325 puan) tarafından
Evet çok acıtıyor bit tarağı bende taradım hep
(1,138 puan) tarafından
Önce normal tarakla açıp sonra yavaş yavaş tara.bir de annem taragin dişlerine ip geçirirdi.temizlerken kolay olsun.ipi çıkarır öyle yikardi.yoksa kalıyor tarakta.o değil de tek bit vardır inşallah.sirke çok fena oluyor bir de çok yumurtluyor
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Veterinerdn ilaç al Zararsz olandan ben okula giderken almıştı babam kum gibi döküldü bi daha çıkmadı bit 
(325 puan) tarafından
Aaa ilk defa duyuyorum bit ilacı mi diycem
(2,785 puan) tarafından
Aynen canım babam asubaydı cezaevinin köpeği bitlenmişte bit ilacı demişti hahahahaa sonra onu sacıma sürdüler 2 saatmi ne bekledi sonra yıkadık kum gibiydi ama akıtırken saçını yıka akıt sonra banyo yap bana öyle yapmıştılar
0 oy
tarafından
Ben ortaokulda bitlendim tam 1 sene o eczanede satılan çoğu şampuanı kullandım asla kurtulamadim annem bı gün gel otur kız önüme bide kolonyayla tarayalim dedi saçımı açtık altına bembeyaz bı çarşaf yada eşarp serdik kolonyayi döktük annem taradı o taradikca bitler patır patır döküldü ya 2 yada 3 kez yaptık bitti bidahada gelmedi çok şükür alkollü olduğu için bayiltiyor bitleri bı dene mutlaka şampuanlar geçirmedi benimkini
(325 puan) tarafından
Tamam canım yapicam mutlaka
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bi öğrencimde vardı uyarmasak tüm sınıfa geçecekti çok berbat bişey özel tarakları var onun 
(325 puan) tarafından
Biliyorum sampuandan çıktı
0 oy
(54 puan) tarafından
Hamile değilseniz alerjiniz vs yoksa hassas değilseniz gazyağı çok iyi geliyor. Açık havada saçlarınızı güzelce tarayarak her yerine güzelce yayıp sarıp bekletin. Ama gazyağı zor bulunuyor diye biliyorum. Küçükken Annem hep böyle yapardı bize
(325 puan) tarafından
Tamam canım netten falan getiririm olmadi
0 oy
(94 puan) tarafından
Canim saç kremini sacına kuru sekildeyken sur bi yarim saat beklet sonra sık bit taragi ile tara hepsi yapisiyo taraga 
(325 puan) tarafından
Durulanan saç kremimi
(94 puan) tarafından
Evet canim sacina bolca sur sacin kuru olsun ama yarim saat beklet sonra bit taragi ile tara yapisiyo taraga
0 oy
tarafından
Sirkeleri ayaklamanız lazm canm 
0 oy
tarafından
saçlarıma kıyardım ben direk sıfıra vururdum ama arkadaşlar öneri vermiş geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Valla ben kızımla bitlendim kızımda bitti bende bitmedi bir türlü saçlarım kalçama geliyorfu kestim kısacık yaptım ama yinede çare yok sirkeleri çıkmıyor sprey kullandım sampuan kullandım yok sadece tarağı işe yarıyor 
0 oy
(4,006 puan) tarafından
Kesinlikle paranit kızıma  okulda cok geçerdi surekli kullandim 1. Sinifta birdahada olmadi  şükür evde var yakin biyerde olsan verirdim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 287 göst.