0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde (1,892 puan) tarafından
Kızlar çok acil kilo almam lazım haftaya cuma günü tartı günüm ve benim 5 kilo almış olmam gerekiyor aslında bunun için 2 haftam vardı ama regl olduğum için midem bulanıyordu bir şey yemedim doğru düzgün. Şimdi en kolay ve pratik şekilde nasıl 5 kilo alabilirim şöyle hızlı tarifleriniz var mı ben denedim oldu dediğiniz şeyler ?

( Lohusa depresyonu sebebiyle çok kilo verdim doğuma 67 kilo girmiştim lohusam bittiğinde 45 kiloydum. Şuan 47 kiloyum. Diyetisyene yönlendirdi doktorum o da sana liste yapmıcam emziriyorsun canın ne istiyorsa bol bol ye fazla yağlı tuzlu şeylerden uzak dur sadece dedi. 2 hafta için hedefim 4 kiloydu ama ben daha hava yaptım 5 bile alırım diye o yüzden aciliyetim.)

21 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
O bir hafta içinde kilo aldirmaz ama balık yağı kullan ben kullandım kilo aldım 
(1,892 puan) tarafından
Onu da kullandım daha bekarken ama hiç faydası olmadı bana malesef
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Samur işi ye bol bol gece börekler bulgurlar makarnalar
(1,892 puan) tarafından
Kuzum çok şükür aile şirketimiz var maddi açıdan hiiç bir zorluğumuz da yok kendi çocuklarına kızına asla yapmaz böyle bir bana tutumluluk dersi veriyor
(176 puan) tarafından
Bunlarında maddi acıdan hiç bir seyleri yoktu klnikliri var ama kaynanam cimri benden cekiniyo ama ben bir sinirleniyim gözüm hiç birseyi gormez benim oyuzden korkar
(1,892 puan) tarafından
Biz o kadar ileri gidemedik çünkü ne zaman ters bir şey söyleyecek olsam hemen masum ayağı yapıyor
(176 puan) tarafından
Beni cileden cılardıklar canım :)))
(7,121 puan) tarafından
Sen çok yanlış yapıyorsun söylenip dursun n'olacak ki gir yap sen var olduğunu biliyorsun yap otur ye olmamış derse evet olmamış ben yerim hepsini de gülerek kaynanandan çok sana sinir oldum desem . .. inatlasmak eğer sana kar getiriyorsa inatlas . Eğer sana zarar veriyorsa o inadin hic bir anlamı yok .... Sen yapmıyorum artık demekle ekmeklerini yağ suruyorsun . Ya hiç oturmam onlarla . Mecbur kaliyorsam yediğime ictigime istedikleri kadar laf etsinler oturur yerim
0 oy
(7,937 puan) tarafından
Alırsan banada haber ver :D lakin imkansız gibi görünüyor kusura bakma. Bende 45 kiloyum doğumdan sonra verdim baya önceden de bu kilodaydim zaten gram alamıyorum artık boy kaç senin? 
(1,892 puan) tarafından
Boyum 166 normalde kilom güzeldi hamilelikten önce 50 kiloydum yetiyordu bana sonra 67 oldum, lohusa bitene kadar ben de bittim 45 e düştüm. Geri 2 kilo aldım öyle de kaldı kıpırdamıyor hiç
0 oy
(2,369 puan) tarafından
 Ok hızlı kilo almak çok hızlı zayıflamak sağlık için iyi değil.
(1,892 puan) tarafından
Canım hem emziriyorum hem reglim hem de hala uğraştığım tıbbi teşhisi olan bir depresyonum var lafta değil yani o yüzden vücudum çöküyor kilo almak zorundayım
(2,369 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun bilmiyorum ama bende çok zayıfım 45 kiloyum
(1,892 puan) tarafından
Nasıl olacak bilmiyorum ne yesem fayda etmedi muzlu bisküvili sütlü tarifler denedim yok makarna pilav tavuk yook olmuyor tiroid de temiz anlamıyorum
0 oy
tarafından

image

Allahım sen yardım et 
(1,892 puan) tarafından
Kız öyle deme lohusalıkta 22 kilo verdim vücudum çöktü
0 oy
(433 puan) tarafından
3 ana 3 ara öğün yapman lazım 

Çiğ kuruyemiş tahin helvası tahin pekmez bal kaymak kahvaltıda mutlaka yumurta yağlı peynir bunlar kilo aldırır
(1,892 puan) tarafından
Fayda etmiyor bacım çok uzun vadeli onlar
(433 puan) tarafından
Bu kadar kısa sürede 5 kilo alman imkansız gibi zaten
(1,892 puan) tarafından
Öyle görünüyor :(
0 oy
(176 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa kendine sürer bacım bende aynı derteyim
(1,892 puan) tarafından
Keşke şöyle kalori hapları olsa da tık atsak hemen
(176 puan) tarafından
Kız ben yiyiyorum benim agzım bos kalmıyo ama alamıyorum
(1,892 puan) tarafından
Benim de öyle yerinde sayıyor
0 oy
(4,162 puan) tarafından

Oha nasi becerdin okadar kilo vermeyi:)ay ben verim sana hi 10 kili;)))

(1,892 puan) tarafından
Lohusa depresyonu ve doğum travması sayesinde :)
(4,162 puan) tarafından
Bendede aynilari oldu da ben sabit kalabildim kilo almadim ama veremedimde ;)
(1,892 puan) tarafından
Yok ya ben baya verdim zaten doğumdan yarım saat sonra kan kaybından nöbet geçirdim öldüm geri getirdiler yani ondan sonra da gün gün eridim resmen bir de depresyon çıktı başıma ilaç kullandım o da iştahımı tamamen kesti küçücük hap karnımı doyuruyordu resmen öyle öyle 40 günde 22 kilo verdim organlar da haliyle fazlasıyla yıprandı şimdi kilo almak zorundayım ki uygun tedavi başlansın
(4,162 puan) tarafından
Aboo ne fenaymis zor oylede saglikdan olmaktansa kilolu olmak daha iyi. Bende tam tersi hic kanama olmadi 5 gun gunluk ped kullandim okadar.lekelenme sklinde oldu yani lihusa kanamam. 8 ay bitmek uzere daha adet de olamadim.emzirme kaynakliymis bakalim emzirme surecinin sonuna dogru olursun dedi dr adet
(1,892 puan) tarafından
Benim doğumda çok kanamam olmuş doğum sonrası zaten 1 hafta adet olur gibi geldi sonra leke leke oldu hep giden o 15 dk da gitmiş o yüzden zaten bir anda gittiği için nöbet geçirdim
0 oy
tarafından
Ben 42 kiloya kadar düştüm şuan 48 kiloyum bir şurup aldm aşırı istah açıyor alerji şurubu normalde yan etkisi de kilo yapıyor yani iştah açıyor sipraktin adı kullan belki işe yarar 
(1,892 puan) tarafından
Çok uyku yapıyor diyorlar küçük bebeğim var çok zor olur o yüzden çekindim ondan
tarafından
Bende ilk yapmadı uyku sonra ara verdim  kullandım çok fena uyku yaptı sersem gibiydim bidaha kullanmadım iştahım açık şimdi yiyorum herşeyi
0 oy
(30 puan) tarafından
Ben hiç kilo alamazdım. Gebelikte bile almadım sabit 47 kiloydum suan 3 ayda 13 kilo aldım 60 kiloyum. Smothie yapıyorum kahvaltıdan sonra içiyorum. 2 adet muz 20 adet fındık 3 yemek kaşığı yulaf ezmesi ve süt bunları blendurdan hazır ettikten sonra içine bir tatlı kaşığı bal koyup içiyorum. Bu sekilde 3 ayda 13 kilo aldım 
0 oy
(56 puan) tarafından
Muz kuruyemiş çikolata ye
0 oy
(3,887 puan) tarafından
O kadar hızlı kilo alamazsın ama et süt yumurta kaşar peyniri muz çerez bunları sürekli yemeğe çalış 
0 oy
(270 puan) tarafından
Ayyy inşallah bende hemen zayıflarım yaa 55 ile hamile kaldım şuan 7 aylık hamileyim 64 kiloyum doğuma kadar 70 olurum bence :(( bende zayıflarım insallah
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Veriyim hemen bicakla kesiyim.d.f
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Gidip gelip yersen alırsn canm.ama kafan rahat deyilse huzurun yoksa almazsn kendimden biliyorm.  51 kiloyum alıp veroyrim malesef
0 oy
(48,660 puan) tarafından
hangi bölgelerden lazimsa vereyim ben ☺️
0 oy
(353 puan) tarafından
Offf keşke sana şuan 10kilo verebilsem offfsss benimde acil vermem lazım tüm zayiflara sinir oluyorm
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayyy benimde acilen vermem gerekiyor 
0 oy
(257 puan) tarafından
Cnm bnde çok zayıfım 40 kg yum yemekle kg alamıyorum çok sabirsizim
tarafından
Yemeği sevmek lazım cnm kalorili şeyler ye ben gece yatmadan önce kalkıp çikolatalı süt muz yiyorum veya gece muzu cikolataya batırıp yiyorum  gece bile kalkıp yiyorum önceden sevmezdim yemeyi 42 kiloya kadar düştüm şuan 49 olmuşum
0 oy
tarafından
Bende 49 kiloydum her gece uyumadan önce makarna yiyerek aldım, ama çok uemen lazım yatım paket bile zorla yediğim.oldu 11 kilo aldım maşallah 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 559 göst.
0 oy
22 cevap 523 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmastl (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 245 göst.
0 oy
10 cevap 242 göst.

379,531 soru

11,361,772 cevap

34,839 kullanıcı

...