0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlsr haftaya cuma Doğumum var 3 gündür inanılmaz derecede ağrım var böyle uzun soluklu değil ama geldi mi tam gelip nefes kesecek kadardı ve düzenli de değil hatta 2 gün full yatakta yattım bir yemek yemek için kalktım haliyle yürüyemiyorum ya da topallıyprum fakat bugün sabahtan bir iki tekme attı onun dışında saat bu saat oldu yok bir yerde top oluyor 1 2 kere onun dışında bir hareket yok acaba kendimi mi korkutuyorum anlamadım eşim de normal az kaldı yeri daralmıştır diyor ama hareket edıyordu yine de bu arada 36+2 yim 

7 Cevaplar

0 oy
(796 puan) tarafından
C yeri daraldigi icin belki hareketleri azalmistir ama istersen bi saglijk ocaginda kalp atislarini dinle icin rahat etsin 
(2,103 puan) tarafından
İşte araya hafta sonu girdi birde burda o kadar olumsuz posta denk geldim ki doğuma yakın bebeğinin kalbi duran mı dersin neler neler paranoyak oldum resmen yemin ederim ki en kötü yarına kadar hissetmezsem acilde nst çektiririm
(796 puan) tarafından
Ne yaptin cnm gityinmi acile bebisin nasilmis
(2,103 puan) tarafından
Gitmedim canım hıçkırmaya başladı gece için rahatladı zaten salı günü randevu var pazartesi de sağlık ocaiında izlem var sonrası doğum zaten cuma da hıçkırmasaydı gidecektim ama hıçkırdı
(796 puan) tarafından
Sukur cnm sagsalim kucagina alirsin insALLAH
-Reklam-
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Bence bir acile git en azindan nst yada ultrasonla bakarlar icin rahatlar
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Amcamin karisi o sekilde olumsuz sonuclar aldi canim acile git icin rahatlar
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Bu gibi durumlarda doktora gitmek görünmek en mantıklısı doktor bile hareketi azalınca gel diyor mutlaka gitmelisin 
0 oy
(359 puan) tarafından
İnşallah gitmissinizdir ikiz olmasına rağmen her gittiğimde Dr 10 kez hissetmen lazım günlük hissetmedigin an gel bakalım demişti yeri dar olma bile illaki hareket eder bence acile gidin mutlaka ihmal etmeyin 
(2,103 puan) tarafından
Hıçkırmaya başladi neyse ki o kadar kötü şeyler okudum ki burda artık korkuyorum bişey olur mu diye
0 oy
(914 puan) tarafından
Eşin hakli kuzum yeri daraldığı için ve benim de doğumdan bi iki gün önce bacağım çok kötüydü hem şişmişti hem de çok ağrıyordu yani doğum yaklaştığı vakit o bacağa sancı giriyor ki, kardeşim de aynı şekilde bacağı ne zamanki ağrımaya başladı dedim doğum çok yakın oyle de oldu 
(2,103 puan) tarafından
Benim tansiyon sıkıntım yüzünden sezeryan olucam cuma günü ama resmen yürümek ölüm hayatımda böyle bir sğrı çekmedim gerçekten çok  kötü yatakta dönerken bile o bacağım o kadar ağrıyor ki diyorum ki allahım sen yardım et bana nefesini kesiyor resmen o bacak ağrısı
0 oy
(192 puan) tarafından
Bnde 37+3 teyim Bi haftadr hareket azaldı ama normal artık doğuma kadar böyle olur nst de sorun çıkmadı gecen kontrol vardı. İlk gebelikte de böyledi ordan biliyorum 
(2,103 puan) tarafından
Benim bu ilk

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 23 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Sehrinur (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu